Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Серп 2012

Підкуп журналістів?

Читайте більше в рубриці Політика
 

Як ви вважаєте, якщо кандидат у нардепи на початку виборчої кампанії вручає вам подаруночок вартістю кількасот євро, то це підкуп чи ні? Поки я шукаю відповідь на це цікавлюще питання, усі, хто причетний до цього дійства, схоже, не особливо переймаються. Маю на увазі журналістів провідних черкаських ЗМІ, які днями ходили на гостину до вже згаданого кандидата, мило з ним спілкувалися, запопадливо зазираючи до рота, схвально кивали головами, зажовуючи глибокодумні сентенції канапками, а деяким навіть пощастило отримати подарунки.

І ось доведіть мені тепер, що це не був підкуп журналістів. Що всі ті «акули пера» і «дятли клавіатури» просто так взяли дари, але будуть і надалі залишатися типу незалежними і писати типу правду та неупереджено висвітлювати всі події виборчої кампанії. Ви в це вірите? Я - ні.

 

У цьому контексті виникає ще чимало питань. Навіщо на прес-конференціях запитувати про підкуп виборців, навіщо обмінюватися зверхніми посмішками, коли йдеться про бабусь і дідусів, які готові за гречку продати свій голос, і зрештою, навіщо екзальтовано поширювати у соціальних мережах славнозвісний текст «Ти – бидло»? Чим бидло-бабця відрізняється в даному випадку від бидло-журналіста? Все просто – бабця живе на невеличку пенсію і тішиться, коли хтось їй вручить кілограм гречки. Звісно, її можна засуджувати, але так само її можна й зрозуміти і зрештою дати їй спокій. А ось зрозуміти, чому успішний журналіст, який має голову на плечах і може заробляти більш-менш пристойні гроші, не гребує подарунками від кандидатів у нардепи, доволі складно. Чому замість того, щоб отримати гроші від кандидата, розмістивши інформацію про нього з поміткою «на правах реклами», треба ставати на задні лапки і шанобливо отримувати від того ж таки кандидата нічогенькі подарунки?

 

Даруйте за категоричність, але це вже не журналіст, а лакей і прихвостень. І нічого, крім огиди, така людина викликати не може. Бо коли щедрий кандидат не дай Боже здійснить якийсь не дуже гарний вчинок або скаже щось неоковирне, то про це ніхто не дізнається. Адже якщо тобі дали подарунок вартістю кількасот євро та ще й нагодували канапками, то навряд чи ти посмієш відкрити рота і сказати щось критичне про свого благодійника. Навіть якщо цей благодійник – кандидат у народні депутати, і від того, віддадуть за нього виборці свій голос чи ні, залежатиме майбутнє твого міста...

 

Зображення: ilierad.ro

Поділіться з друзями: