Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Черв 2012

Шкіль дорікнув Кличку і назвав "Правицю" проектом Банкової

Читайте більше в рубриці Політика
 

Колишній лідер УНА-УНСО і нинішній нардеп-БЮТівець Андрій Шкіль в Черкаси приїхав в рамках всеукраїнського обговорення програми "об'єднаної опозиції". Утім, на прес-конференції він багато говорив про вибори та великі шанси "об'єднаної опозиції". Крім того, назвав можливих конкурентів - "Правицю" - проектом Банкової. Натомість конкретні цілі, механізми та терміни виконання програми в соціально-економічній сфері, медицині чи тій же освіті "об'єднаної опозиції" так і не озвучив - попри пряме питання від НародUA.

Андрій Шкіль загалом послався на те, що після перемоги на парламентських виборах опозиція буде ухвалювати необхідні країні закони і готувати підґрунтя для подальшої перемоги на президентських виборах. За словами нардепа, за кілька тижнів після перемоги на президентських виборах опозиція повністю змінить країну.

Народний обранець повідомив, що в Україні відбувається обговорення програми об'єднаної опозиції. 

"Саме головне, що після намірів іде перелік законів, які потрібно прийняти. Починаємо з Верховної Ради - монтуємо певний перелік законів. Ці закони тут чітко визначені. І визначені відповідальні особи - персонально хто буде нести відповідальність за підготовку і впровадження кожного закону. Виконання, на жаль, ми зможемо розписувати після перемоги на президентських виборах", заявив Андрій Шкіль.

Народний депутат повідомив, що програма буде обговорюватися до з'їзду "Батьківщини", тобто до кінця липня.

 

Водночас Андрій Шкіль назвав виборчу кампанію 2012 року подібною до кампанії 2002 року.

"Але тоді було дещо легше. Тому що, з одного боку, передувала акція "Україна без Кучми"..." - вважає Андрій Шкіль.

Однак, на переконання пана Шкіля, шанси опозиції, зокрема й на Черкащині, дуже високі:

- Ми знаємо, що буде не просто і що багато кандидатів, які позиціонують себе як незалежні, але ми чітко знаємо, що вони ідуть від влади, почали свою виборчу кампанію дуже давно, інтенсивно.... дали виборцям серйозну продуктову підтримку... Все одно шанси опозиції - найвищі. 

 

З іншого боку, говорив Андрій Шкіль і про об'єднання "об'єднаної опозиції". Так, він заявив, що "об'єднана опозиція" щиро хоче об'єднати всі демократичні патріотичні сили, але деякі партії, за його словами, роблять усе навпаки. Прозвучали й певні закиди щодо "Удару Віталія Кличка". Мовляв, якщо партія хоче об'єднатися, то хай назве свої умови, йде на компроміс і приєднується. А якщо "бажання є тільки в однієї сторони, то це вже не компроміс..." - дорікнув Віталію Кличку пан Шкіль, говорячи про щире бажання "об'єднаної опозиції".

За словами Андрія Шкіля, переговорні процеси про приєднання політичних сил до об'єднаної опозиції ще триватимуть не більше місяця. Втім, він повідомив, що вже через два тижні буде зрозуміло, чи відбуваються "конструктивні переговори".

Разом з тим пан Шкіль зізнався, що не знає деталей перемовин з партією Віталія Кличка:

- Я не займався перемовинами з Віталієм Кличком... Не може бути з нашого боку причиною недомовленості не ті квоти, не той квотний принцип, який когось не влаштовує... Я думаю, що Кличко все ж таки буде приєднуватися в рамках узгодження мажоритарних округів. 

 

Крім того, здійснив Андрій Шкіль, так би мовити, черговий "превентивний удар" по можливих конкурентах. Так, народний депутат заявив, що Адміністрація Президента планує створити "Правицю" з правих політичних сил, "щоб забрати голоси в "об'єднаної опозиції".

 

Тим часом наміри створити "Правицю" раніше оголошувала "Наша Україна", УНП, Конгрес українських націоналістів та "Собор", а лідер УНП Юрій Костенко нещодавно заявив про те, що переговори про створення єдиної правої партії наближаються до кінця.

 

"Ми знаємо, що на Банковій готується план для того, щоб сформувати "Правицю". Тому що не вдалося домовитися з діючими опозиційними силами, тому мова йде про "Правицю" з політичних аутсайдерів. Їхня задача - відняти один чи два відсотки від нас..." - заявив Андрій Шкіль.

 

Цікаво, що одним із мажоритарних кандидатів в Черкаській області від "об'єднаної опозиції" на основі БЮТу та "Фронту змін" є лідер черкаської обласної парторганізації УНП Леонід Даценко. Як будуть розвиватися події в разі створення "Правиці" за участі Української Народної Партії поки невідомо.

Поділіться з друзями: