Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Вер 2012

Мер Сміли нацькував хакерів на «Провінцію»?

Читайте більше в рубриці Політика
 

Цієї ночі черкаський інформаційний сайт «Провінція» атакували хакери. DDOS-атака досі триває і сайт тимчасово не працює.

Як розповів НародUA головний редактор «Провінції» Віктор Борисов, він уже звернувся з цього приводу в Управління СБУ в Черкаській області. Каже, що сайт атакували після публікації матеріалу про мера Сміли Вадима Решетняка  «Двічі несудимий Решетняк».

 

«У тексті я розмістив фотокопії вироків, і це було найболючішим. Щойно відніс заяву з приводу атаки в СБУ, там її зареєстрували», - розповів Віктор Борисов.

 

«У ніч проти 26 вересня сайт зазнав DDOS-атаки, яка триває цілий день. Хостер був змушений відключити сайт. Так співпало, що 25 вересня на сайті було оприлюднено матеріал «Двічі несудимий Решетняк». У статті йшлося про те, що чинний мер Сміли Решетняк двічі мав проблеми з законом. У 2005 році він обвинувачувався за статею 128, у 2006 році Кременчуцький районний суд Полтавської області засудив Решетняка за статею 204 частина друга. У статті були розміщені вироки по двох справах. У той же час на офіційному сайті ЦВК зазначено, що Решетняк несудимий. На території 198 мажоритарного округу регулярно відбуваються конфліктні ситуації з опонентами чинного мера Сміли – Палютіним, Рудиком та іншими... Не виключаю, що сьогоднішні проблеми «Провінції» можуть бути пов’язані з матеріалом «Двічі судимий Решетняк». Прошу в рамках наданих СБУ повноважень провести розслідування з приводу даного факту», - йдеться у заяві до Управління СБУ в Черкаській області.

 

Згідно з матеріалом «Двічі судимий Решетняк», у 2005 році нинішнього мера Сміли звільнили від кримінальної відповідальності, бо чоловік, у якого він стріляв, сказав, що помирився з ним. Тоді як судимість 2006 року є більш серйозною.

 

«У справі проходили п’ять осіб, які відкрили підпільний цех і розливали паливно-мастильні матеріали. Усі підсудні визнали свою вину. У вироку йдеться: «Призначити покарання із застосуванням статті 69 Кримінального Кодексу України у вигляді штрафу 1000 гривень. Запобіжний захід до Решетняка залишити попередній – підписку про невиїзд», - процитував вирок Віктор Борисов. Він також наголосив, що має всі відповідні документи на підтвердження своїх слів.  

 

«Жодного сенсу в атаці сайту немає. Як тільки атака припиниться, про цю історію дізнається більше людей», - впевнений головний редактор «Провінції».

 

У свою чергу, про реакцію на звинувачення Вадима Решетняка читайте тут - "Вадим Решетняк спростовує причетність до хакерської атаки та свою судимість".

 

Зображення: novayagazeta.ru

Поділіться з друзями: