Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Квіт 2012

Мер Черкас заявив, що в Україні більшість коштів "соціального захисту" отримують найбагатші

Читайте більше в рубриці Політика
 

Мер Черкас Сергій Одарич після поїздки в Грузію делегації від Черкаського міськвиконкому та міськради в складі 22 осіб заявив, що він з дружиною, а також ще двоє "делегатів" їздили в братню республіку виключно за свій рахунок. Загалом з міського бюджету, за словами мера, було витрачено близько 25 тисяч гривень - на переліт вісьмох осіб... Крім того, Сергій Одарич розповів, що в грузинському місті Руставі, в якому проживає 120 тисяч населення, працює лише 180 правоохоронців і фактично відсутні крадіжки авто, вбивства та пограбування. Також, як стверджує пан Одарич, якщо в Україні "більшість коштів, які держава витрачає на соціальний захист, потрапляють багатим людям", то в Грузії - нема жодних пільг і допомогу бідним призначає "комп'ютер".

"Чотири особи їздили повністю за власний кошт. Це депутат міської ради Мирза, член виконавчого комітету Чернецький, міський голова Одарич і його дружина. 18 осіб перебували в Грузії (проживали в готелі) за рахунок наших партнерів – Міжнародного республіканського інституту, який оплатив проживання в Грузії всіх 18 осіб. Пересування в Грузії забезпечувало посольство України, за що я дуже вдячний… Переліт восьми осіб оплачений за рахунок міського бюджету... Десять осіб оплатили переліт туди і назад за власні кошти. Тому видатки з міського бюджету склали близько 25 тисяч гривень", прозвітувався Сергій Одарич про затрати на поїздку в Грузію.

 

Крім того, міський голова Черкас був вражений реформами у цій країні:

 

- За минулий рік найвища корупція залишилася в галузі освіти. 5 % людей сказали, що платили якісь кошти в школі, дитсадку, вузі… Поліція – нуль, охорона здоров’я – нуль… Вся охорона здоров’я – повністю приватна. Лишились п’ять державних лікарень. Це лікарні в СІЗО, тюрмах і військових частинах.

 

Мер Черкас Сергій Одарич повідомив, що приблизно половина населення Грузії отримує допомогу від держави.

 

"Але вони ліквідували будь-які категорії. Ніяких пільг немає. Тобі не вистачає на нормальне існування – ти звертаєшся до держави… Відповідаєш на, якщо я не помиляюся, 150 питань – про рівень доходів, умови проживання, наявність автомобілів, дач, ділянок і так далі. Ця анкета вводиться в комп’ютер. І комп’ютер призначає бали. Якщо ти по цій шкалі отримуєш менше 150 тисяч балів, то ти потрапляєш в адресну допомогу, яку держава дає. Держава оплачує проїзд в громадському транспорті,… сплачує за тебе всю суму страхування на медичну допомогу…Тому там вони подолали ту систему, яка є у нас, коли більшість коштів, які держава витрачає на соціальний захист, потрапляють багатим людям. От парадокс, але за нашими оцінками, і  ми зараз обраховуємо…, що найбільше коштів на соціальний захист іде найбільш багатим людям", заявив Сергій Одарич.

 

Фото: НародUA

Поділіться з друзями: