Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Лют 2012

Кремлівський режим готується дестабілізувати Україну?

Автор  Сергій Синявський
Читайте більше в рубриці Політика
 

В останні дні все голосніше лунають заяви керівництва і політиків України, що відмова від позаблокового статусу буде переглянута.

Як заявив Президент Україна Віктор Янукович, виступаючи перед учнями Київського військового ліцею імені Івана Богуна, - "глобальна фінансово-економічна криза загострила весь спектр проблем, пов'язаних з конкуренцією за стратегічні ресурси розвитку, що часом провокує спроби вирішити народжені нею проблеми військовими засобами. Ми повинні бути готові протидіяти таким загрозам".

Тим часом, Президент РФ Дмитро Медведєв доручив Газпрому почати будівництво Південного потоку в грудні 2012 року, орієнтуючись на максимальний обсяг прокачування газу.

22 лютого Російська Федерація заявила про те, що готова повністю відмовитися від української газотранспортної системи і почала перекидання транзиту на білоруську ГТС.

Микола Азаров, прем'єр-міністр України, так відповів на загрозу Москви відмовитися від транзитних послуг України:
- Якщо ви хочете 20 мільярдів євро загнати незрозуміло куди, то, будь ласка.

Образне прем'єрське "незрозуміло куди" - це "Південний потік", газопровід, який буде прокладений по дну Чорного моря. По ньому газ буде надходити з Росії в Балканські країни, Австрію та Італію. А також "Північний потік", який проходить по дну Балтики. Він з'єднує Росію та Німеччину. Споживач, Європейський Союз, в заочну суперечку постачальника і транзитера поки не вступає.

Поки України - транзитна країна енергоресурсів з Росії в Європу, Кремль і російські клани олігархів відкрито не порушують умовну стабільність в регіоні.

 

Ні для кого не секрет, що на території Російської федерації, в засобах масової інформації, вже не перший рік підігрівається нетерпимість та ворожнеча у пересічних росіян до українців і України - як держави - в цілому.

Чого варті лише публічні заяви Путіна, що внесок українців і Україну - в перемогу у Великій Вітчизняній війні був незначними?
Тим самим, чиновник найвищого рангу Росії принижує пам'ять сотень тисяч і мільйонів українців, загиблих і постраждалих в цій війні.Зал з глядачами аплодував Путіну.

Опитування в лютому 2012 року показало, що кожен четвертий росіянин погано ставиться до України. 

Подібні, негативні тенденції у ставленні до України - частина зовнішньої, цілеспрямованої політики Росії щодо нашої держави.

Україна - частина зовнішньої, цілеспрямованої політики Росії щодо нашої держави.

У випадку, втрати Україною статусу транзитної держави вже не буде такої підтримки з боку Євросоюзу, який на даний момент так само зацікавлений у стабільності в нашому регіоні з причини повної залежності від енергоносіїв.

У випадку, втрати Україною статусу транзитної держави наша держава може опинитися один на один з амбіціями керівництва Кремля.

Москва, як показали події в Грузії, може спокійно віддати наказ про введення своїх військ і розгортанні бойових операцій на території незалежної держави.

Згідно з новою військово. доктриною, Росія дозволить собі брати участь у збройних конфліктах, що виникають у її кордонів, якщо в ході них відбудеться "порушення принципів міжнародного права, що підпадає під визначення агресії відносно її громадян".

"Було б бажання, а привід знайдеться".
Привід - вторгнутися на територію нашої держави або проплатити братовбивчу війну і найманців.

 

НАТО - єдина, боєздатна сила в світі, здатна вирішити будь-яке завдання.

Керівництво Україна прекрасно розуміє всю ситуацію.

Курс на зближення з НАТО диктує політична ситуація в світі.
Цей курс - це єдино правильний для нашої країни, - якщо ми не хочемо братовбивчої війни.

 

Сергій Синявський, kanev.info

 Фото medveputa.net

Поділіться з друзями: