Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Квіт 2012

Канівська міськрада віддала 6,5 гектарів в оренду "з метою передачі у власність"

Читайте більше в рубриці Політика
 

На останній сесії Канівської міськради, яка відбулася 5 квітня 2012 року, більшість ради ухвалила рішення про надання в оренду 6,5 га прибережних земель в так званій "промисловій зоні" Канева "обслуговуючому кооперативу садово-городнє товариство "Дніпрові сади". Депутатам так і не пояснили хто є засновниками і членами цього товариства. Цікаво, що мер Канева Віктор Ніколенко повідомив НародUA, що він - проти цього рішення і був відсутній, коли проходило голосування.

Міський голова Канева Віктор Ніколенко заявив НародUA, що ще невідомо, чи він підпише це рішення міськради. 

"Я це питання не ставив на голосування. Його поставили під час моєї відсутності. Я – проти цього питання, бо воно не погоджено з усіма службами, в тому числі й обласними. І я ще думаю про те, що мені робити: чи призначати нову сесію, чи якимсь іншим чином це питання вирішувати. Поки що я не можу нічого сказати..." - зазначив Віктор Ніколенко.

 

Попри те, що депутатам так і не повідомили, хто ж "стоїть" за "Дніпровими садами", подейкують, що це - відомі люди як в Каневі, так і в Черкасах.

 

У рішенні Канівської міськради зазначено, що земля надається в оренду для "колективного садівництва" і "з метою передачі членам садівничого товариства у власність терміном до 01.05.2020 року".

 

Як повідомив НародUA депутат Канівської міськради Юрій Гамалій, рішення ухвалили 32-ма голосами "За" при 4-х "Проти" ("свободівці" Юрій Гамалій,
Олександр Скорина та Володимир Варавка, а також "зелений" Володимир Коржов) та декількох, що утрималися.

 

На думку опозиційних депутатів, "фактично це є дерибан прибережної, лівобережної зони Канева".

 

 

Фото vj.net.ua

Поділіться з друзями: