Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Груд 2011

Губернатор Сергій Тулуб дав команду блокувати «неправильні» підприємства?

Читайте більше в рубриці Політика
 

На останній сесії Черкаської обласної ради найбільш цікаві події почалися саме тоді, коли прес-служба ОДА викликала всіх журналістів із зали засідань на брифінг голови ОДА Сергія Тулуба. У цей час саме почали розглядати питання дозволів на вивчення підземних родовищ вод для різних підприємств.

Підприємства багатьох районів області просили облраду дати їм «погодження» на початок процедури офіційного розширення водокористування.

Умовно кажучи, компанії, які щось дають і місцевому бюджету, вже, як правило, використовують додаткові водні ресурси для своїх виробничих потреб. Однак хочуть офіційно це узаконити, що, відповідно, збільшує і податки в бюджет.

IMGP8416

Любов Майборода

 

Проте щойно журналісти залишили залу, як губернатор Сергій Тулуб після успішного лобіювання інтересів «Азоту» із всіляких компліментів його власнику пану Фірташу раптово дав команду не голосувати за «погодження» для ПП «Дружба» з Катеринопільського району області. Він заявив, що підприємство не працює на благо області, а, отже, він проти надання згаданого «погодження».

Але це був тільки початок. Після блокування «погодження» для «Дружби» депутати без жодних публічних мотивів, окрім якихось натяків губернатора, не підтримали рішення про вивчення родовищ підземних воді й іншими «неправильними» підприємствами.

Серед таких – і «Нібулон» та «Дніпро».

Однак опозиційні депутати спробували таки переконати більшість Партії регіонів про те, що блокувати «погодження» для підприємства, в якого є всі дозволи і яке пройшло всі, передбачені законом, попередні процедури, незаконно.

Так, депутат Любов Майборода просила депутатів і голів райдержадміністрацій, в яких працюють ці підприємства, назвати хоча причини й вагомі аргументи, через які їх не дають можливість розвиватися.

Зі свого боку, депутат від «Фронту змін» Юлія Воєвода заявила, що більшість, блокуючи ці рішення, просто зменшує доходи місцевого бюджету і порушує законодавство України.

БЮТівець Віталій Полях намагався «по-доброму» вмовити депутатів…

Проте всі виступи й аргументи депутатів більшість проігнорувала.

Дехто просто говорить, що підприємці, як то вимагається, не дали «в кишеню» влади відповідних «заохочень».

Натомість на прес-конференції Сергій Тулуб виклав офіційну версію свого особливого ставлення до бізнесу.

­– Сьогодні кожна структура працює на цій землі і вона хоче розвиватися і використовувати багатства цієї землі. Але давайте поставимо питання: а що ви зробили для цих людей? Ви ж заробляєте (якщо говорити про приватні структури). А що ви зробили для того, щоб люди навколо вас жили краще? Що ви покращили? Може, зробили Будинок культури чи ще щось?

І зараз ми почали систему підписання соціальних угод із різноманітними підприємствами, з бізнесменами. З «Обленерго» зараз закінчується, з ТЕЦ, з «Азотом» підписали. Тому я хочу вам сказати, що ця робота продовжується, і я сьогодні вам висловив свою думку. Це моя особиста думка, хто б що там не говорив.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: