Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Вер 2012

Даценко: Олену Варич погрожували звільнити з філармонії

Читайте більше в рубриці Політика
 

Солістці ансамблю "Росава" при Черкаській обласній філармонії та заслуженій артистці України Олені Варич погрожували звільненням з філармонії, якщо вона виступить перед жителями села Богуславець Золотоніського району під час зустрічі з виборцями опозиційного кандидата в нардепи Леоніда Даценка. Про це заявив сам Леонід Даценко під час прес-конференції 17 вересня 2012 року. За його словами, так влада перешкоджає опозиції та тисне на людей, щоб не допустити перемоги опозиціонерів. Він нагадав, що Богуславець - рідне село нинішнього губернатора Черкащини Сергія Тулуба. Зі свого боку, Олена Варич не підтвердила НародUA інформацію пана Даценка, заявивши, що нічого такого з нею не відбувалося.

"Ні, не було такого. Я написала заяву про відпустку за власний рахунок за сімейними обставинами" - прокоментувала Олена Варич ситуацію, що склалася.

 

У свою чергу, пан Даценко заявив наступне:

- З нами мала бути заслужена артистка України Олена Варич, яка хотіла поспівати перед людьми. Їй передзвонили і сказали, що якщо ти прийдеш і поруч станеш з головним опозиціонером на цьому окрузі Даценком, то можеш у філармонію на роботу не виходити. Оце – яскравий символічний приклад виборчої кампанії наших опонентів, який я перевірив у рідному селі пана Тулуба.

 

До того ж, Леонід Даценко (кандидат по мажоритарному окрузі № 197 Черкаської області, куди входить Канів та Золотоноша) повідомив, що керівник одного з підприємств також заборонив своїм підлеглим приходити на зустріч з ним, взявши навіть "підписку" з кожного.

Також розповсюджується інформація про те, що Леонід Даценко "продався" іншому кандидату в цьому окрузі, отримавши трикімнатну квартиру в Києві та 200 тисяч доларів.

 

 

 

Фото з особистої сторінки Олени Варич у facebook

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему