Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Лист 2012

Черкаси готуються до приїзду Президента

Читайте більше в рубриці Політика
 

Президент України Віктор Янукович через десять днів приїде в Черкаси, щоб відкрити діагностичний центр.

Про це сьогодні під час наради повідомила заступниця міського голови Черкас Людмила Зарічна.

 

За її словами, перебування Віктора Януковича в Черкасах розпочнеться з огляду аеропорту, а закінчиться відкриттям діагностичного центру.

 

«Ми проїдемо тим маршрутом, як Президент буде перебувати у місті Черкаси. Починається з аеропорту, задіяні повинні бути ви, Ольга Владиславівна, по біл-бордах завдання поставлені. Із аеропорту виїзд у ЦНАП. Там, я думаю, треба бордюри освіжити», - сказала Людмила Зарічна, давши доручення директорці департаменту муніципальної інспекції Ользі Швець.

 

Також заступниця міського голови попросила директора департаменту охорони здоров’я Олега Стадника подбати про територію біля медичних установ в мікрорайоні «Соснівка».

 

«Ви будете відповідальним за кардіодіагностичний центр. Вулицю Менделеєва вже частково зробили, попідрізали там оці висячі гілки, але за саму територію… В плані лікарень є звернення від кардіоценру і від головного лікарня онколікарні – поставити зупинку на кінцевій. Треба з ними зв’язатися, яке в них бачення. Бо ті зупинки, моделі яких у нас є, вони дуже малі. Я думаю, що це не для кінцевої двох лікарень», - сказала Людмила Зарічна. Стадник заперечив їй і пояснив, що кінцева буде лише для онкодиспансера, бо кардіоцентр знаходиться в лісі.

 

«Давайте зробимо все таки зупинку, тому що ходять хворі люди, в них же немає можливості їздити машинами. Ми це повинні виконати негайно, бо нема гарантії, що коли Президент буде відкривати діагностичний центр, то хтось із хворих не прийде і не скаже: «А в нас там зупинки немає». Там і так купи сміття, торгують пиріжками, антисанітарія страшенна, і люди змушені в такому хаосі перебувати... Дорогу ми полатаємо, і вона буде хоч в якомусь належному стані», - підсумувала Людмила Зарічна.

 

Фото: epochtimes.com.ua

Поділіться з друзями: