Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Бер 2012

Черкасці знову збиратимуть підписи за відставку мера Одарича

Читайте більше в рубриці Політика
 

Сьогодні, 31 березня, представники різних політичних партій та громадських організацій формували ініціативні групи для збору підписів за проведення референдуму з дострокового припинення повноважень міського голови Черкас Сергія Одарича. Відповідно до протоколу зборів, було створено 29 ініціативних груп, в які увійшло близько 300 осіб. Серед ініціаторів - соціалісти, комуністи, представники "об'єднаної опозиції", Спілка ветеранів Афганістану, черкаські тролейбусники, чорнобильці, діти і ветерани війни, хворі з нирковою недостатністю...

"Людей це все вже дістало... Постійно зростає кількість незадоволених Одаричем. Референдум - це один із шляхів об'єднати громаду навколо своїх інтересів. Саме головне тепер - технічна робота" - розповів НародUA один із ініціаторів референдуму з відставки Сергія Одарича Олексій Малиновський.

 

Тепер організатори збору підписів повинні здати протокол зборів, а також списки ініціативних груп до Черкаського міськвиконкому... Це, за словами того ж лідера черкаських соціалістів Олексія Малиновського, відбудеться, швидше за все, у вівторок 3 квітня. Після цього протягом десяти днів міська влада повинна зареєструвати чи відмовити в реєстрації ініціативних груп. 

 

Якщо групи таки зареєструється, то їм дається місяць на збір підписів. З досвіду недавнього збору підписів загалом для проведення референдуму потрібно дещо більше 23 тисяч підписів. 

 

Нагадаємо, що з 4 січня по 3 лютого цього року вже проводився збір підписів за проведення референдуму з питання недовіри до мера Черкас. Однак ініціаторам не вистачило близько двох тисяч підписів для початку процедури референдуму.

 

Втім, якщо минулого разу було лише сім ініціативних груп, то цього разу - 29. Отже, шанси, що референдум таки відбудеться зростають.

 

З іншого боку, Сергій Одарич нещодавно на прес-конференції  заявляв, що він не проти референдуму з приводу довіри до нього і навіть підтримує його проведення якомога швидше. Оскільки, на думку мера, референдум нарешті поставить всі крапки над "і" й припинить всілякі політичні спекуляції та ігри.

Поділіться з друзями: