Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Квіт 2012

Черкаський міськвиконком злякався онлайн-трансляцій своїх засідань?

Читайте більше в рубриці Політика
 

У Черкаському міськвиконкомі задумалися про те, що прозорість-прозорістю, а веб-камеру таки треба час від часу вимикати, бо все, що відбувається в мерії, можуть «не так зрозуміти».

Після ранкових перипетій та непорозумінь між директоркою департаменту бюджетної політики Наталією Джуган, першим заступником мера Віктором Беззубенком та секретарем міської ради Віктором Горкуном, працівники міськвиконкому заговорили про вибіркову трансляцію всього, що відбувається у залі засідань.

 

Об 11 годині мало початися позачергове засідання виконкому. Усі чекали керуючого справами Миколу Кудрявцева і жваво обговорювали ранкову «сутичку». Зокрема, дехто не розумів, чому «Кудрявцев і Леонов сиділи мовчки і не заступилися за Джуган», адже саме завдяки їй «мерія гідно витримує всі перевірки КРУ», бо очільниця бюджетного департаменту «не допускає жодних порушень». Далі постало питання Інтернет-трансляцій усіх подій, які відбуваються у залі засідань.

 

Першою не витримала начальник організаційного відділу Черкаського міськвиконкому Лілія Маліщук, яка звернулася до Беззубенка із проханням:

 

«Навіщо транслювати робочі наради? Можливо, нехай їх дивляться тільки працівники мерії, а для всіх інших обмежувати доступ. Нехай засідання виконкому дивляться, а от робочі наради... Не завжди ж люди, які необізнані, можуть правильно зрозуміти», - зауважила Лілія Маліщук.

 

Її підтримали юристи, згадавши, що «існує інформація із обмеженим доступом».

 

2cc16393ec8cbc5ece3c02a1da1f0778 L

Нагадаємо, що веб-камера уже не працювала в понеділок, 23 квітня, через що черкащани не мали змоги подивитися ані робочу нараду, ані прес-конференцію міського голови

 

Більш конкретним був Микола Кудрявцев:

 

«Це дуже просто зробити. Сказати оргвідділу, він вимкнув камеру – і все», - запевнив керуючий справами.

 

Віктор Беззубенко дав відповідне доручення, тож віднині черкащани зможуть дивитися тільки прес-конференції міського голови, а також засідання виконкому раз на тиждень.

 

 

Фото: freegreatpicture.com

Поділіться з друзями: