Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Трав 2012

Черкаські опозиціонери назвали "повіями" колишніх соратників

Читайте більше в рубриці Політика
 

Представники "Ради опозиційних сил Черкащини" Леонід Даценко й Микола Булатецький, які водночас на парламентських виборах-2012 балотуватимуться в одномандатних округах області до Верховної Ради, в черговий раз різко критикували своїх конкурентів. Як владних, так і опозиційних. Утім, на думку Леоніда Даценка та Миколи Булатецького, опозицію представляють лише їх кандидати, а всі інші - працюють на Сергія Тулуба, Валентину Жуковську з Фірташем і Партію регіонів.

Більше того - за словами лідера черкаської УНП Леоніда Даценка, який висувається від "Фронту змін" і найближчим часом, очевидно, вийде з УНП і стане членом "Батьківщини", кандидати від влади сьогодні вже починають називати себе опозиційними. Зокрема, Валентин Нечипоренко та Геннадій Бобов.

 

Леонід Даценко заявив, що ще одна особливість цих виборів до парламенту - це спроба "купити виборців" Валентиною Жуковською, "кандидатурою Фірташа". Якщо раніше, як сказав Леонід Даценко, "подачки" виборцям в Черкасах називали "шуфричками", то тепер будуть називати "фірташками" чи "жуковками".

 

Микола Булатецький повідомив, що всі заяви про те, що деякі опозиційні кандидати не потрапили в список кандидатів "об'єднаної опозиції" на Черкащині - неправда.

Пан Булатецький заявив, що дехто хотів на виборчий штаб опозиції "підсадити" своїх людей, але місцеві опозиціонери не допустили цього. Крім того, за його словами, в Києві не хотіли затверджувати кандидатуру Леоніда Даценка як представника "невпливової партії", але його з боями таки проштовхнули.

 

Крім того, Микола Булатецький не шкодував "епітетів", щоб вкотре згадати про Любов Майбороду, а Леонід Даценко навіть назвав її "політичною повією".

Образилися кандидати в нардепи і на Володимира Мамалигу, який теж може балотуватися до ВР в одномандатному окрузі Черкас і разом з Любов'ю Майбородою стати конкурентом пана Булатецького.

 

Леонід Даценко заявив, що Володимир Мамалига має визначитися, чи він працює разом з "об'єднаною опозицію", чи - на владу. Мовляв, скоро стане зрозуміло, хто "повія", хто взяв гроші від влади і працює проти опозиції.

 

Депутат Черкаської міськради від "Батьківщини" Микола Булатецький весь час називав Любов Майбороду "квіткою", яку потрібно викинути:

 - "Квітка" тут (в "об'єднаній опозиції" - НародUA) ніколи не цвіла. Вона пахла і воняла в других місцях. Тому що "квітку" ми добре знаємо. Я – особливо. Тому, коли "квітка" почала тут появляться, я попросив Леоніда...: «Льоня, викинь квітку». Все, тему закрили. "Квітки" ми нюхать не будемо. Ми вже її нюхали.

 

Про Володимира Мамалигу пан Булатецький сказав наступне:

- Що стосується Володимира, шановного, - нема питань. На останній нараді опозиційних сил була дискусія... Переважною більшістю прийняте таке рішення, яке прийняте. І не було в когось серйозних зауважень. Єдине - це були амбіції Володимира Володимировича Мамалиги. Він сказав: «Я представляю просто Мамалигу... Я не представляю «Нашу Україну». Я тут сам себе представляю»... Він сказав Леоніду Даценку, що може завадити Булатецькому перемогти на виборах. Я готовий з ним вести переговори. Я його запросив до своєї команди... Я йому сказав: «Якщо результати будуть показувати, що ти будеш мати шанси більш серйозні – я готов з тобой розглянуть це питання. Це не питання. 

 

 

Леонід Даценко був більш жорсткий щодо Любові Майбороди:

- Був епізод, коли пані Люба пішла із влади, пройшовши в команду з цими вільними демократами, і приходила до нас. Ми сказали: «Є політична команда, є політичні принципи. Ти приймаєш, Любов Володимирівна, цю команду і будеш командним гравцем на політичних таких принципах?» Вона їх не прийняла. Тому питання про її участь в об'єднаній опозиції відпала сама собою. Тепер дивимося про її принципи та політичні підходи. Сесія обласної ради. Кращого губернатора на Черкащині, ніж пан регіонал данєцкій Тулуб нема. Без нього сонце не сходить, корови не дояться. Найкращий. Це є політична позиція, вибачте на слові, повії політичної...

 

(Пан Даценко, очевидно, мав на увазі сесію, де пані Майборода спершу подякувала губернатору за допомогу реабілітаційному центру "Астра" та духовому муніципальному оркестру, а потім почала критикувати владу за "обдирання" місцевих бюджетів та невчасне вирішення проблеми лікування хворих на хронічну ниркову недостатність, а також за зайві витрати на ЗМІ.)

 

На думку пана Даценка, Любов Майборода "обманює виборців".

"Якщо Нечипоренки, Бобови вже хватаються за опозиційну нішу, то Любі сам Бог велів. Вона завжди сама по собі ходить і розказує людям... За 10 років перебіжки, мабуть, в 10 партій. То Черевко – головний губернатор, то він уже бандит, якого треба садить. З такою позицією від об'єднаної опозиції вона точно не піде", заявив Леонід Даценко.

 

Висловив координатор "ради опозиційних сил Черкащини" свій погляд на "амбіції" Володимира Мамалиги:

- Він дійсно, ставши головою обласної організації «Нашої України», підписав угоду про входження «Нашої України» в об'єднання. Ми обговорювали питання на раді. Всі партії і громадські організації надали свої пропозиції щодо кандидатів. На першому етапі і на інших пан Мамалига не давав від «Нашої України» свою кандидатуру чи інші. Сьогодні він уже натякає, що «Наша Україна» начебто розбігається, Наливайченко виходить і він з «Нашої України» теж виходить. Якщо він в команді об'єднаної опозиції – давайте будем працювати спільно. Якщо він хоче працювати на владу, погратися з Тулубами, Жуковськими... - завтра ж буде видно. Буде видно, хто під кого лягає, хто взяв, вибачте на слові, гроші, і що робить для того, щоб Микола Булатецький як головний опозиціонер не переміг. Все буде видно, як на рентгені: і повій, і таких, і всяких...

 

IMGP9758

 

У свою чергу, НародUA попросив прокоментувати ситуацію у Володимира Мамалиги. І ось що він нам сказав:

- По-перше, ці люди ще не виріщили, чи вони самі входять в об'єднану опозицію, тому що вони все вирішують кулуарно, а не спільно з усіма. Від них я не отримував жодних пропозицій і жодної інформації. І не брав участі в жодних погодженнях. Я не брав у часті в квотування округів, не брав участі в погодженні кандидатів, і зі мною не велася жодна розмова. Так само не велися розмови ні з ким – ні з Миколенком, ні з іншими.

- А ви пропонували свої кандидатури?

- Так, ми пропонували, але це все велося і ведеться кулуарно – на рівні розмови за пляшкою.

- Ви вже остаточно вирішили балотуватися до Верховної Ради?

- Ідуть переговори. Вибори ще не почалися. І всі ці заяви я розцінюю не інакше, як нервозність. Іде просто тотальна продажа округів. Я навіть не хочу це коментувати. Ми будемо остаточно знати кандидатів наприкінці липня. До того часу це все – балачки і брудна возня.

- І ви готові з Миколою Булатецьким в одному окрузі балотуватися?

- А він зі мною готовий? Я з Миколою Булатецьким кілька разів про це розмовляв і ми не дійшли ніякої згоди. Ми з'ясовували, чому, наприклад, цей округ йому віддали? Це якесь таке дивне намагання узурпавати всю думку громадську під себе.

- Леонід Даценко говорив, що ви нібито виходите з «Нашої України».

- Я не приймав такого рішення. Леонід Даценко більше знає, ніж я. Хай він спочатку визначить свою партійність і від кого він іде – від «Фронту змін», «Батьківщини» і так далі. Вони мене втягують в якісь брудні розборки. Вони цим самим розвалюють опозицію і здають округи. Оці всі заяви невиважені... Ніхто мені та іншим не телефонує, нікуди не запрошує. Вони самі сідають, щось вирішують, потім заявляють про якихось погоджених кандидатів, про яких ніхто не чув, крім них. Оце є якраз здачею округів Партії регіонів.

 

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: