Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Бер 2012

Афганці обіцяють заставити піти у відставку Сергія Одарича

Читайте більше в рубриці Політика
 

Представники Черкаської Спілки ветеранів Афганістану заявляють, що не пробачили Сергію Одаричу його заяви з приводу ветеранів Афганістану навіть після вибачення. Про це НародUA заявив голова Черкаської міської організації Спілки Ігор Павлов. Зокрема, він повідомив, що Сергій Одарич до 29 березня повинен піти у відставку. Інакше Спілка ветеранів Афганістану буде проводити більш масштабні акції і "заставить" його піти з посади. Натомість Cергій Одарич заявив НародUA, що не збирається іти у відставку та виконувати інші вимоги афганців.

Крім того, після 29 березня, як повідомив Ігор Павлов, афганський "Тайфун" припиняє охороняти мера. Афганці стверджують, що чекали від мера "провокацій проти себе", щоб потім кримінальна відповідальність лягла на Спілку ветеранів Афганістану. Тому й забезпечили охорону Одарича.


Ігор Павлов, голова Черкаської міської Спілки ветеранів Афганістану:

- Те, що Одарич вибачився перед загиблими, а також сім'ями загиблих – це одне питання. Інша справа, що більшість хлопців, живих, не прийняла ці вибачення. Ми не можемо йому вибачити. Ми маємо багато питань до нього і передали вчора йому рішення мітингу, що він все таки має свою посаду оставити. Або добровільно, або ми заставим.

 

- Він заявив, що добровільно не збирається залишати посаду. Як ви будете його заставляти?

 

- Ми дали йому резолюцію. Якщо до 29 березня він не подає у відставку, то ми будемо далі мітингувати і так далі.

Крім того, ми звернулися до депутатів Черкаської міськради, щоб вони на комісіях розглянули нашу резолюцію та винесли на сесію рішення про недовіру меру.

У нас зібралися на мітингу представники тільки з шести областей і з районів Черкаської області. Якщо Одарич до 29 березня не залишить посаду - ми зберемо набагато більше людей. Тоді буде більш масштабна акція.

До 29 березня Сергій Одарич повинен покинути свій пост. Ми чекаємо. Ми ж – порядні люди. Якщо він добровільно не піде чи депутати не відправлять його у відставку – тоді ми будемо по-іншому діяти...

Головне, я скажу, – ніхто його бити не буде... Учора була міліція, СБУ і так далі, які повинні були його охороняти. Але охороняла його наша охоронна фірма «Тайфун», щоб не було ніяких провокацій. Тому що ми вважали і вважаємо, що можлива провокація, яку організує сам Одарич проти себе, а кримінальна відповідальність буде на нас.

Тому ми його охороняємо і будемо охороняти до 29 березня. Але після 29-го березня – вибачте...

 

Крім того, НародUA запитав Сергія Одарича, чи буде він виконувати резолюцію афганців.

 

- Все ж таки на чому ви зійшлися з афганцями?


- Ну на тому, що вчора було. Вони висловили свою позицію. Я висловив свою позицію.

 

- Вони висунули ряд вимог, зокрема, звільнення Карася і так далі. Ви збираєтеся їх виконувати?


- Ні, не збираюся.

 

- Тобто ви вважаєте, що конфлікт вичерпаний: ви вибачились і крапка?


- Я вибачився за злочини комуністичного режиму. І вибачився перед тими людьми, які... До речі, Тернопільська організація Спілки ветеранів написали, що афганців багато перейшли служити в Збройні Сили України, багато ще досі служать. Безумовно, вони є захисниками Вітчизни. Ті, хто служить Україні.

 

- Усі інші вимоги ви...


- Я не збираюся йти у відставку. І Карася звільняти не збираюсь. І взагалі я не розумію, яке відношення до афганців має Карась. Для мене це загадка. І які є претензії до роботи «Теплокомуненерго». Чудово пройшли опалювальний період, навіть сильні морози. Абсолютно надійно працювали і Карась працював по 24 години на добу...

Поділіться з друзями: