Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Бер 2012

14 березня афганці розпочинають безстрокову акцію протесту

Читайте більше в рубриці Політика
 

14 березня Черкаська обласна Спілка ветеранів Афганістану розпочинає безстрокову акцію протесту з вимогою відставки мера Черкас Сергія Одарича. Це нам підтвердив відповідальний за зв'язки із громадськістю обласної Спілки ветеранів Афганістану Микола Величенко.

За словами черкаських афганців, масові акції протесту розпочнуться о 10.00 біля Черкаського міськвиконкому. До афганців області, як стверджують організатори, приєднаються і учасники бойових дій в Афганістані з інших областей України. Так, попередньо свою участь в акції протесту підтвердили представники афганців десяти областей України. Загалом очікується близько тисячі учасників акції.

 

Крім того, як повідомив Микола Величенко, до афганців приєднаються і представники інших соціальних груп та політичних партій, які підтримують ідею відставки мера Черкас Сергія Одарича.

 

НародUA уже писав про конфлікт між афганцями та міським головою Черкас Сергієм Одаричем, який виник після того, як поширилася інформація, що мер нібито заявив, що афганці не є захисниками Вітчизни і афганці оприлюднили заяву-проест. Сам Сергій Одарич потім спростував це, наголосивши, що нічого подібного не говорив.

 

Фото tsn.ua

Поділіться з друзями: