Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Жовт 2014

Старенька і книжка з музикою, або Притча про молодь

Читайте більше в рубриці Піно Пелегріно: Притчі для душі
 

Притча Піно Пелегріно - про молодь, яка здатна піклуватися про ближніх і допомагати їм без жодної мети.

Одного вечора старенька жінка з Турину зайшла у редакцію газети «Ля Стампа», щоб надиктувати некролог з приводу смерти дорогої їй людини. Аби дістатися до віконечка, на яке їй вказали, треба було пройти через зал книжкового магазину. Там вона побачила підлітків, хлопця і дівчину, що гортали книжку, з якої линула легка музика. Бабуся подумала, що це був би ідеальний подарунок для її внучки! Вона спитала про ціну книжечки.

- Дванадцять евро і дев'яносто центів, - почула у відповідь.

Для бабусі-пенсіонерки це було надто дорого. Розчарована, вона повільними кроками відійшла від книжкових полиць, надиктувала через віконечко текст некрологу і рушила до виходу. І вже майже перед самими дверима вона відчула, як хтось торкнувся її плеча. Це були ті підлітки, з якими вона нещодавно зустрілася в книгарні і які все чули й бачили. Вони тримали в руках якийсь пакет:

- Візьміть, будь ласка, це для вашої внучки, - сказали вони їй, усміхаючись.

Якби ці підлітки не подарували старенькій книжку, а, наприклад, пограбували б її, то вони відразу б опинилися на перших сторінках преси як символ розпещеної молоді. Про тих, хто грабує, краде і ґвалтує говорять постійно і дуже багато. Аж стільки, що ми, дорослі, починаємо вважати, що існують тільки вони. Дякувати Богові, ще є молоді люди з чуйними серцями!

 

(Ця подія відбулася в Турині у квітні 2010 року).

 

 

Джерело "300 оповідок для душі" Піно Пелегріно, видавництво "Свічадо"

Фото quoteko.com

Поділіться з друзями: