Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Лип 2014

Незрячий і фахівець із реклами

Читайте більше в рубриці Піно Пелегріно: Притчі для душі
 

Дорогі друзі, ми розпочинаємо публікацію життєвих історій для душі від письменника і священика Піно Пелегріно, продовжуючи цим самим нашу традицію ділитися цікавими історіями для розвитку і щастя. Цей цикл публікацій, таким чином, продовжує "Історії Бруно Ферреро", які ми раніше публікували упродовж тривалого часу. Повний збірник історій Піно Пелегріно ви отримаєте, придбавши книгу "300 оповідок для душі" видавництва "Свічадо".

Незрячий сидів на хіднику. Біля його ніг лежав капелюх, а поруч - кусень картону, на якому було написано: «Я - сліпий, допоможіть мені, будь ласка!».

Повз незрячого проходив фахівець із реклами. Зі здивуванням зауваживши, що в капелюсі лише кілька нещасних копійок, він зупинився, кинув у капелюх монетку, а потім узяв картон, повернув його іншим боком і щось там написав. Після обіду знову прийшов туди і зауважив, що в капелюсі повно монет.

Новий напис зворушив усіх перехожих:

Зараз весна, але я не можу її побачити!

 

Сила слів!

Сторінки цієї книжки містять не що інше, як слова. Сподіваюся, вони будуть аж такими вдалими, що зможуть просвітити розум і запалити серця.

 

 

Фото attitudelive.com

Поділіться з друзями: