Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Піно Пелегріно: Притчі для душі

Піно Пелегріно: Притчі для душі

Пропонуємо короткі притчі з життя з книги "Піно Пелегріно: 300 оповідок для душі", виданої чудовим видавництвом "Свічадо", які розвивають нас і роблять щасливішими. Таким чином, продовжуємо публікацію на сайті НародUA життєвих історій для душі, розпочату в рубриці "Притчі Бруно Ферреро". Придбати книгу Піно Пелегріно можна на сайті "Свічадо".


 

Продовжуємо публікувати життєві історії від письменника і священика Піно Пелегріно для розвитку і пізнання справжнього щастя. Збірку історій Піно Пелегріно ви можете отримати, придбавши "300 оповідок для душі" видавництва "Свічадо".

Дорогі друзі, ми розпочинаємо публікацію життєвих історій для душі від письменника і священика Піно Пелегріно, продовжуючи цим самим нашу традицію ділитися цікавими історіями для розвитку і щастя. Цей цикл публікацій, таким чином, продовжує "Історії Бруно Ферреро", які ми раніше публікували упродовж тривалого часу. Повний збірник історій Піно Пелегріно ви отримаєте, придбавши книгу "300 оповідок для душі" видавництва "Свічадо".

«ПочатокПопередня12345НаступнаКінець»
Сторінка 5 з 5