Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Піно Пелегріно: Притчі для душі

Піно Пелегріно: Притчі для душі

Пропонуємо короткі притчі з життя з книги "Піно Пелегріно: 300 оповідок для душі", виданої чудовим видавництвом "Свічадо", які розвивають нас і роблять щасливішими. Таким чином, продовжуємо публікацію на сайті НародUA життєвих історій для душі, розпочату в рубриці "Притчі Бруно Ферреро". Придбати книгу Піно Пелегріно можна на сайті "Свічадо".


 

Піно Пелегріно розповідає притчу для душі й розвитку про те, що не обов'язково всім потрібно бути священиками, монахами, працівниками доброчинних, волонтерських організацій чи установ, щоб робити добру справу, дарувати світло й любов. Кожен на своєму місці може зробити не менше користі, ніж інша людей, якою б святою вона не була. 

Цього разу притча Піно Пелегріно - про те, що не варто бути отарою овець, які не можуть ухвалювати рішення самостійно.

Історія для душі від Піно Пелегріно - про наші очі і всесвіт всередині нас. Оповідь розповідає про те, що ми бачимо довкола тільки те, що є всередині нас. "Великим є той чоловік, який уміє знаходити перлини в інших людях", - каже Піно Пелегріно.

21 серп 2014

Історія Піно Пелегріно - про вибір і риторичні питання, пов'язані з ним. Є речі, які не можна пояснити. Просто необхідно зробити вибір для себе і прийняти його.

20 серп 2014

Наразі історія для душі від Піно Пелегріно - про святість і вміння "спуститися" до земної радості й дітей. Іноді потрібно просто відчути дитячі душі, щоб стати "святим".

Історія Піно Пелегріно - про важливість знань і місце, де Бог є найнеобхіднішим.

18 серп 2014

Цього разу життєва історія Піно Пелегріно - про доброту і чесність.

Сьогоднішня історія Піно Пелегріно - про те, що за найглибиннішим пізнанням життя і його сенсу може стояти "просте" щастя і вміння насолоджуватися життям без зайвих думок і премудростей.

Цього разу історія для душі від Піно Пелегріно - про цікавість, яка може стати як прогресом, так і вбивством.