Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лют 2012

Оголошуємо фотоконкурс «Зимі - привіт! Зимі - бувай!»

Читайте більше в рубриці Фотоконкурс
 

Шановні друзі, пані та панове. З радістю повідомляємо вам, що ми, інтернет-видання НародUA спільно з інтернет-магазином фотоаксесуарів «вТочку» (vtochku.com.ua), оголошуємо фотоконкурс «Зимі - привіт! Зимі - бувай!» Переможці отримають оригінальні та цінні подарунки, якими будуть пишатися фотолюбителі та фотогурмани.

photokonkurs-1

 

 

На переможців чекають дві ексклюзивні чашки-термоси – точні копії об'єктиву Nikon 24-70 mm f/2.8, зовнішній вигляд і розмір яких повністю відповідають оригіналу. Крім того, третій переможець отримає оригінальну флешку у вигляді зменшеної копії фотоапарату Nikon R-105 (на 4 Гб).

nikon_5

 

Поспішайте – конкурс триває до 15 березня! Чим раніше ви надішлете фотографію, тим більше у вас шансів. Адже одного з переможців визначать самі учасники конкурсу, читачі НародUA та клієнти інтернет-магазину «вТочку» (vtochku.com.ua), тобто усі ви разом, голосуючи за фотороботи на сторінці НародUA у Facebook - www.facebook.com/narodua

 

fleskanikonl

 

Цьогорічна зима видалася непередбачуваною – спочатку по-весняному тепла й безсніжна, а потім - зі справжніми лютими морозами. Хтось радіє приходу справжньої зими та появі снігу, як от дітлахи, які відразу біжать ліпити сніговиків та кататися на ковзанах чи санчатах. А хтось уже в передчутті весни й не дочекається теплого весняного сонечка, зелені та грайливого весняного настрою.

 

Поділіться з нами та з усім світом своїм настроєм – як ви радієте зимі, або ж як очікуєте весну. А ми подаруємо вам призи!

 

Ваше фото – це мить вашого життя! Розкажіть нам про неї. Чи це великі бурульки за вікном, які ваш двірник щоранку збиває лопатою? Чудернацькі снігові пейзажі із справжньої зимової казки? А, може, зима для вас – це тепло вашої домівки, яку ви практично не залишаєте взимку?

 

Можливо, ви подаруєте нам мить вашої зустрічі Нового року, ваші різдвяні колядки-щедрівки, романтичний настрій Дня Святого Валентина або ж чарівні миті Жіночого дня?

 

Так,  позаду – новорічно-різдвяні свята, попереду – дні закоханих і тих, хто уособлює кохання... Поділіться з нами цими радісними хвилинами.  Що це буде? Гарячкуваті пошуки найкращого подарунку для коханої людини до Дня святого Валентина, перші весняні квіти 8 березня або ж легкі весняні поцілунки...

Погодьтеся, усе це – щедрі дарунки зими й перші усмішки весни. Тому й конкурс має назву «Зимі – привіт! Зимі – бувай!».

 

Умови конкурсу прості

 

1. Скажіть зимі «привіт» чи «бувай», або ж весні «чікі-пікі» Wink й сфотографуйте це. Уже зробили? Надсилайте нам на сторінку у Facebook (http://www.facebook.com/narodua). Сюжет – будь-який: від «зимових» людей до чарівних снігу-бурульок-сніговиків-шибок-пейзажів тощо чи несподіваних написів на вікнах чи снігу. І так до весняних квітів, плаксивих бурульок, весняних поцілунків (можна й зимових) чи губної помади на щоках коханої людини.

 

2. Приєднайтеся до сторінки НародUA (http://www.facebook.com/narodua) у Фейсбуці й розмістіть ваше фото на стіні.

 

3. Паралельно надішліть фото (оригінального розміру) на нашу електронну адресу narodua@narodua.com із темою «фотоконкурс», де вкажіть ваше ім'я та прізвище, назву фото та місце зйомки. Також, будь ласка, розкажіть трішки про себе та свої уподобання для публікації на нашому сайті НародUA разом із фотографією.

 

4. Модератори конкурсу, в свою чергу, перенесуть фото учасника на окрему конкурсну сторінку в рамках http://www.facebook.com/narodua, де і буде проходити голосування.

 

5. Розкажіть про участь у конкурсі вашим друзям і зберіть найбільшу кількість голосів.

 

Увага! Враховуватимуться тільки «лайки» під фото на конкурсній сторінці.

 

Конкурс триває до 15 березня! Оголошення результатів відбудеться 22 березня.

 

Хто стане переможцем?

 

Переможців конкурсу буде аж троє!

 

Дві найкреативніші фотографії обере журі.

1. Першого переможця визначить справжній та надійний друг для кожного фотографа - наш партнер конкурсу інтернет-магазин «вТочку» (vtochku.com.ua),.

2. Другого переможця обере редколегія народного інформаційно-аналітичного видання НародUA.

 

Обидва призери отримають ексклюзивну чашку-термос – точну копію професійного об'єктиву Nikon 24-70 mm f/2.8 , зовнішній вигляд і розмір якого повністю відповідають оригіналу.

 

До слова, гарячий чай у такій чашці не тільки зігріє вас у холодну пору, покращить настрій вам та вашим друзям, але й надихне вас на нові шедеври.

 

3. Третього переможця оберете саме ви, віддавши свої голоси за найцікавішу, на вашу думку, фотографію.

 

Автор фотографії, яка збере найбільшу кількість голосів, отримає оригінальну флешку у вигляді зменшеної копії фотоапарату Nikon R-105 (на 4 Гб).

 

Найоригінальніше скажіть-сфотографуйте «Зимі - привіт! Зимі - бувай!» й отримайте ексклюзивні подарунки від інтернет-магазину «вТочку» (vtochku.com.ua) та видання НародUA!

З подарунками ви можете ознайомитися детальніше на сайті інтернет-магазину «вТочку» (vtochku.com.ua): чашки-термоси Nikon 24-70 mm f/2.8 та оригінальна флешка Nikon R-105.

Поділіться з друзями: