Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Бер 2012

Фотоконкурсу – бувай! ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Читайте більше в рубриці Фотоконкурс
 

Друзі, ось і завершився наш зимовий фотоконкурс «Зимі - привіт! Зимі - бувай!».

Із 1 лютого по 15 березня 2012 року конкурс проводило видання НародUA спільно із популярним інтернет-магазином вТочку. Завдяки вам наша фотоколекція поповнилася 56 чудовими світлинами. І скажемо відверто, що обрати переможців нам було дуже складно.

 

Тож запрошуємо вкотре переглянути всі конкурсні роботи Фотоконкурсу "Зимі - привіт! Зимі - бувай!"


Ми разом з вами переживали ваші яскраві митті життя. І ми в захваті від усіх надісланих фотографій! Однак за умовами нашого конкурсу переможців лише три.

 

Переможці конкурсу «Зимі - привіт! Зимі - бувай!»

 

За найбільшу кількість голосів – 272 лайки! – перемагає фото Яни Шийки «А снег идет...». Яна отримує оригінальну флешку в вигляді зменшеної копії фотоапарату Nikon R-105 (на 4 Гб). Дякуємо, Яно, за яскраве фото!

 

 shiyka


Переможцем від магазину фотоаксесуарів «вТочку» стає Оксана Калошина за фото «Неледь». «За підсумками нашого голосування ця фотографія перемогла з невеликою перевагою. На наш погляд, ця робота цікава, креативна та найбільш точно відповідає темі конкурсу. Дуже сподобалась!», – розкриває секрет успіху цієї світлини представник інтернет-магазину «вТочку» Андрій Гащиц.

 

 neled


Переможцем від народного видання НародUA стає Святослав Набутовський за фото «Весенний мотив». «Оскільки чудових фотографій дуже багато і кожна з них заслуговувала на перемогу, то ми довго не могли визначитись, чи брати до уваги насамперед фотоякості, чи все ж враховувати і нашу "народність", активність учасників і так далі. Цього усміхненого хлопчика, який наспівує «Зима, тра-ля-ля», та й активність Святослава, ми ніяк не могли оминути. Наша редакційна колегія ніби опинилася на тій вулиці з калюжею-морем, і таки відчула прихід весни. Дякуємо за цікаве фото і прагнення перемогти (Святослав надіслав на конкурс найбільше фотографій)», - вітає переможця головний редактор видання Олександр Солонець.

 

more

 

Переможці від інтернете-магазину «вТочку» та видання НародUA отримують ексклюзивну чашку-термос – точну копію професійного об'єктиву Nikon 24-70 mm f/2.8 , зовнішній вигляд і розмір якого повністю відповідають оригіналу.

 

Сподіваємося, що невдовзі про наших фіналістів ми розкажемо більше. Слідкуйте за нашими матеріалами.

 

Дошка фотопошани

А також охоче заносимо до нашої дошки пошани імена всіх учасників фотоконкурсу. Ваша активність нас надзвичайно порадувала. Конкурс вийшов за рамки чудових зимових пейзажів. Наприклад, «Краса заслужено дісталася зимі...» (Наталія Перепеляк) чи «Скажімо зимі: «Присядь на дорожку!» (Ірина Чичук) – ви спробували показати різнобарвну красу життя.

 

У ваших зимових фотографіях є дитячі пустощі

 

«Несподіванка» (Сергій Черкасов), «Привіт, зимо. В Одесі це був перший сніг у цьому році. Катя пізнає світ. 1,3 місяці» (Юлія Соляник), 

 

чарівні красуні

 

«Привіт, зимо» (Олена Гончар), «Зима-втікачка» (Катя Недеснова), «Кому снігу? Недорого!» (Анна Тарасова); 

 

містика

 

«Там на неведомых дорожках...» (Сергій Ночовник), «Серце на льоду» (Альона Фіронова), «Яблучко в харківських полях» (Володимир Ріпний); «Сонячний дотик» (Юля Цимбаленко),

 

жага до перемоги та патріотизм

 

«Winter madness» (Інна Кудрявцева), «Буковель 2012. Серега на борде – летает» (Наталя Погребицька), «Ще не змерзла Україна...» (Олеся Брязгунова),

 

мистецтво

 

«Крижана Ейфелева вежа. Черкаси. Крижталь, 2012» (Ігор Бутенко), «Чудесный зимний день» (Сергій Пшеничний),

 

любов

 

«Зимовий поцілунок» (Павло Паламарчук), «Любовь и зимой греет» (Антип Глимов), «Закохані» (Олександр Різник) та багато іншого.


Дякуємо всім за участь у конкурсі! Ви дуже класні! Видання НародUA та інтернет-магазин «вТочку» бажають вам тільки перемог у житті.


Фото учасників конкурсу

Поділіться з друзями: