Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Фотоконкурс

Фотоконкурс

Фотоконкурс "Зимі - привіт! Зимі - бувай!" триває до 15 березня!

Візьміть участь у фотоконкурсі та отримайте чудові призи від нашого партнера - Інтернет-магазину "вТочку" (www.vtochku.com.ua).


 

Ви маєте шанс одержати в подарунок:

- дві ексклюзивні чашки-термоси – точні копії професійного об’єктиву Nikon 24-70 mm f/2.8 , зовнішній вигляд і розмір яких повністю відповідають оригіналу;

 

- оригінальну флешку у вигляді зменшеної копії фотоапарату Nikon R-105 (на 4 Гб).

Друзі, ось і завершився наш зимовий фотоконкурс «Зимі - привіт! Зимі - бувай!».

Шановні друзі! Фотоконкурс "Зимі - привіт! Зимі - бувай!", який видання НародUA проводить разом із популярним інтернет-магазином вТочку (vtochku.com.ua) з 1 лютого 2012 року, добігає до кінця. Останній день прийняття фоторобіт на конкурс - 15 березня. Тож, друзі, поспішайте. Якщо ви ще не надіслали нам фотографію - ми з нетерпінням чекаємо. Якщо ви ще не розповіли друзям та знайомим про фотоконкурс, можливість отримати чудові й оригінальні призи від інтернет-магазину фототехніки вТочку та про активне голосування за ваші фотороботи на сторінці НародUA у facebook - зробіть це!

Наш фотоконкурс «Зимі – привіт! Зимі – бувай» перетнув весняний рубіж! Поспішайте надсилати свої фотографії, а також нагадувати друзям, щоб зібрати найбільше «лайків». Адже лишилось всього-на-всього 2 тижні. Нагадуємо, фотоконкурс, який НародUA проводить спільно з магазином фототехніки та аксесуарів «вТочку», завершується 15 березня.

Шановні друзі, пані та панове. З радістю повідомляємо вам, що ми, інтернет-видання НародUA спільно з інтернет-магазином фотоаксесуарів «вТочку» (vtochku.com.ua), оголошуємо фотоконкурс «Зимі - привіт! Зимі - бувай!» Переможці отримають оригінальні та цінні подарунки, якими будуть пишатися фотолюбителі та фотогурмани.