Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

Аліна Острова – героїня  рубрики «Людина». «Майже всі вважають, що в такому місці, як бібліотека, будь-хто зможе працювати. А тому, щиро дивуються, що бібліотечна професія вимагає знань і підготовки в спеціалізованому навчальному закладі.», – розповідає вона.

Ірина Мацко – героїня Щастя на НародUA. "Може, ті крихти, які я збираю, і є щастям. Адже саме по крупинці зібравши, починаєш відчувати їх вагу і цінувати їх… Щастя абсолютне не сприймалося б так, як миті щастя, без очікування його, без відчуття", – розповідає героїня у свої новелі.

Ярослав Лущан - герой рубрики «Людина». «Люблю насолоджуватись смачною кавою, щовечора п’ю каву в кав’ярні і обмінююсь ідеями із друзями та цікавими людьми», - розповідає він.

Лілі Гвоздьо – героїня Щастя на НародUA. «Я» сьогодні буду щаслива, «я» щаслива зараз, цієї миті, цим ковтком кави, цією ранковою посмішкою синочка, цим бурмотінням донечки, цим ніжним ранковим поцілунком», – розповідає вона.

Маргарита Харенко – героїня рубрики «Людина». «Натхнення шукаю у спілкуванні з людьми, прогулянках на природі і читанні книжок», – розповідає дівчина.

Тетяна Качак – героїня Щастя на НародUA. "Кожна людина сама вирішує: бути їй щасливою чи ні. І тільки від неї залежить оце уміння БУТИ ЩАСЛИВОЮ", – розповідає вона.

Олена Ліхтенштейн – героїня рубрики «Людина» на НародUA. Займається філологією та компаративістикою. Обожнює спати, куховарити та займатися спортом.

Наталя Святокум – героїня Щастя на НародUA. "Щастя не завжди залежить від зовнішніх чинників. Наприклад, були випадки, коли двоє закоханих, перебуваючи  в окопі, під ворожими пострілами, почувалися щасливими. Парадоксально, хіба ні?", – розповідає вона.

Ольга Деркачова – героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це коли тобі усміхнеться випадковий перехожий, щастя - це смачна вулична кава, щастя - це коли після робочого дня ти йдеш до танцювального клубу і танцюєш танго або слухаєш у філармонії симфоджаз", – розповідає вона.

Олег Яриніч - герой  рубрики «Людина». «Я не уявляю свого життя без подорожей! Кожна місцина нашої держави (від мегаполіса до хутора) має унікальні самобутні принади. У мене сотні зроблених фото з мандрівок, мільйони вражень і незабутніх спогадів про різні куточки України», - розповідає він.

Анатолій Резнік – герой  рубрики «Людина». «Мене усе цікавить. Усе! Починаючи з зародження життя на Землі й Світі, закінчуючи жіночою психологією...», - розповідає він.

Майя Студзинська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це мить, коли ти і твоє спокійне дихання стають єдиним цілим, минуле не стримує та не соромить тебе, майбутнє – не бентежить, теперішнє містить у собі  всесвіт, наче краєвид  відбивається у краплині", – розповідає вона.

Ірина Червінська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя ситуативне. Воно не ловиться за хвіст, як птах чи лисиця, воно вислизає з рук в останній момент і повертається назад суто спогадами і одиничними фотокартками, котрі зберігаєш, поки образи викликають сплеск серотоніну в крові, а потім рвеш, викидаєш, пускаєш за вітром — хай зловить іще хтось", – розповідає вона.

Галина Бурак – героїня рубрики «Людина» на НародUA. Державний службовець. Хобі - пошиття одягу та читання.

Тата Рівна – героїня Щастя на НародUA. "Щастя без сумніву має свої ознаки і свої унікальні риси, свої родимі плями", – розповідає вона.