Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

"Хтось із друзів жартував, що я “людина-оркестр”, бо сьогодні можу заходитися до малювання, завтра писати книгу, а післязавтра — шити одяг", – розповідає Квітка Лісовська – героїня рубрики Людина на НародUA.

"Як мало іноді потрібно для щастя! Ранок, оповитий легким серпанком, перший подих повітря... І нестримні мрії...", – розповідає Оксана Гиз – героїня Щастя на НародUA.

Готувала пізно ввечері, тому йому пощастило побути в холодильнику до ранкової кави. Наступного разу робитиму подвійну порцію.

П’ятниця, 19 січень 2018 23:49

Салат "Легкий"

Автор

Чудовий салатик! Все робила по рецепту, заправляла лише нерафінованою олією, майонезу брала зовсім трішки.

Середа, 17 січень 2018 23:46

Курячі крильця в маринаді

Автор

Порція виходить величенька, навіть ми вп’ятьох не подужали її за один раз, але холодними на другий день вони не менш смачні.

"Я видихаю і бажаю щастя. З кожним разом виходить більш щиро. Чесно. З кожним разом бажане комусь щастя набирає тіла і душі, стає справжнім", – розповідає Ніка Новікова.

Вівторок, 16 січень 2018 23:42

Торт "Чорнослив у шоколаді"

Автор

Неймовірно смачний торт! Ніжний, пухкий, солодкий, дійсно тане в роті... Дуже ним задоволена!

"Щастя – це і мій внутрішній комфорт, і книги, які я читаю, і ті роботи, які я пишу, і ті розмови зі знайомими за філіжаночкою чаю", – розповідає Ляля Сергієнко – героїня Щастя на НародUA.

Для соусу брала замість томатів ложки з 3-4 томатної пасти, борошном не загущувала, окропу брала на око так, щоб покрив всі голубці. Казково вийшло!

"Можливо щастя в дрібницях, але я шукаю щастя у великому, бо хочу, щоб славилася і процвітала вся наша держава і людина в ній", – розповідає Наталія Музира – героїня Щастя на НародUA.

П’ятниця, 12 січень 2018 23:40

Салат "Собачка"

Автор

І хоча мій пес більше нагадує ведмедика, я чесно старалася, але з оформленням не надто дружу.

"Щастя... Це коли ти, попри всі перестороги і заморочки лишаєшся собою... Стоїш в єдино вірному русі до світла... " – розповідає Юрій Нагулко.

Середа, 10 січень 2018 23:38

Польські цебуляже

Автор

Трохи бентежив мак у начинці, але ж він не солодкий, тож вирішила додати.

"Щастя – це кожного ранку прокидатися з усмішкою і розуміти, що ти на своєму місці, займаєшся єдиною справою, яка тобі приносить задоволення і по-справжньому в тебе виходить", – розповідає Макс Кідрук – герой рубрики «Людина» на НародUA.

Понеділок, 08 січень 2018 23:36

Куряче філе з цибулею

Автор

Смажила весь час, помішуючи, на сильному вогні. За 15 хвилин чудова вечеря готова!