Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

"Пізнати себе, знайти внутрішню гармонію, невпинно відкривати для себе нові речі, події, заняття, що дарують відчуття свободи, повноти, завершеності - це і є щастя", – розповідає Настя Цапун.

Вівторок, 06 березень 2018 22:36

Тефтелі з рисом та капустою

Автор

Тефтелі добре формуються, не розвалюються. Тушкувала близько години, бо гралися з малою і геть про них забула.

"Моє щастя – це мій внутрішній спокій, який хочу відчувати завжди. Моє щастя – це знайти себе у цьому світі і бути вільною у своєму виборі та рішеннях", – розповідає Лілія Акуленко – героїня Щастя на НародUA.

Дуже смачний салат! Гриби не варила, а вирішила посмажити разом з цибулею, заправляла майонезом напополам з нерафінованою олією.

"Щастя – займатися улюбленою справою, яка приноситиме лише задоволення, з якою ти будеш відпочивати душею і тілом. Улюблена справа – це немов частинка душі. Без того, що ти любиш, ти – вже не ти…" – розповідає Марія Черешньовська – героїня Щастя на НародUA.

Додала ще трошки коньяку для аромату. Суміші крему та печива дала вистигнути, а потім вже формувала.

Четвер, 01 березень 2018 22:28

Яєчна паста для канапок

Автор

Одразу робіть більше, вам неодмінно сподобається! Поєднання хрумкого хліба з цією пастою неймовірне, тим більше готується ну зовсім просто та швидко.

"Щастя - коли сталося щось по-доброму несподіване, таке, що ти навіть не ставила поряд із фантастичними подіями, не чекала, а воно - відбулося", – розповідає Лідія Стрельченко – героїня Щастя на НародUA.

Четвер, 01 березень 2018 00:04

Не хюґе єдиним

І поки в кожного триває пошук свого доступного маленького щастя щодня, модні тренди активно заповнюють наше життя. Треба знати їх «у обличчя». Обізнані, а отже озброєні. 

"Я щаслива, тому що я є. Складена з дрібниць, вад, недоліків, достоїнств та чеснот, які роблять мене людиною та особистістю", – розповідає Юлія Бушко – героїня Щастя на НародUA.

Середа, 28 лютий 2018 22:24

Борщ

Автор

Скуштував би його мій тато, який неперевершено готує борщ, неодмінно б сказав, що пишається мною.

"Колись давно я думала, що щастя, це мати книжковий  магазинчик зі спальнею на другому поверсі і поринати у світ книг і людей, що приходять їх купувати", – розповідає Алла Кравцан – героїня Щастя на НародUA.

"Я – вигадниця ваших снів. Створюю мультфільми з пластиліну і не лише з нього, Ви їх дивитесь, посміхаєтесь, дивлячись мій сон, і стаєте щасливіші, цілісніші, просто дивуєтесь", – розповідає Таня Ясінчук – героїня Щастя на НародUA.

Чудовий суп, усім сподобався! Єдине що грудка вийшла трохи суха, наступного разу візьму стегна або четвертинку.

"Сьогодні я щасливий, що колись набрався сміливості щось кардинально змінити у власному світосприйнятті, що знайшов сили змусити себе мислити позитивно", – розповідає Володимир Гупал – герой рубрики "Людина" на НародUA.