Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

Тетяна Педан – героїня  рубрики «Людина». «Партнери й труднощі у стосунках спонукали до творчості, і замість архітектора будівель я стала архітектором душ», – розповідає дівчина.

Ольга Сищук – героїня Щастя на НародUA. "Причин для щастя можна знайти з сотню на день, щоправда тут треба хотіти", – розповідає вона.

Христя Венгринюк – героїня Щастя на НародUA. "Я прагну шукати маленького щастя, яке можна розгледіти в синичці, яка сіла на вікно, в орхідеї, яка пустила квітконосій, у сніданку з улюбленим какао, у обіймах дитини, у подорожах, у теплій ванні, у молитві, у листах, у часі, у відображенні в очах іншого…" – розповідає вона.

Юля Венчур – героїня Щастя на НародUA. "Якщо людина вирішує бути щасливою, то їй не завадять жодні обставини", – розповідає дівчина.

Лариса Ясінська – героїня  рубрики «Людина». «Найбільше люблю переробляти старі речі, давати їм нове життя, тоді здається ніби не просто торкаєшся історії, але й стаєш частиною її», – розповідає вона.

Владислав Бочаров - герой рубрики «Людина». «Якби я був на місці себе перед вступом на перший курс, я в б взагалі не пішов до універу, а відразу почав вчити програмування, Data Science, машинне навчання і робити якісь реальні речі», - розповідає він.

Тетяна Педан – героїня Щастя на НародUA. "Щастя — в пізнанні життя і світу, в відчутті Вселенської гармонії, в любові вселенській", – розповідає вона.

Лілія Войтків – героїня рубрики «Людина». «Мені пощастило. Дуже пощастило. У мене є, від кого почути щире «люблю», і є, кому це сказати», – розповідає дівчина.

Віоліна Ситнік – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це коли біля кожного пунктику у wish-list’і, ставиш жирні галочки", – розповідає вона.

Тетяна Стадник – одна з тих людей, хто отримує задоволення від щастя інших: починаючи з допомоги та навчання шляхом громадських проектів та закінчуючи розважанням друзів грою на гітарі та душевним співом. «Мрію про єднання та порозуміння всіх нас, на кожній вулиці, у кожному місті чи селі, у кожній точці земного шару, незважаючи ні на що. Вірю, що одного дня усі ми матимемо на меті зрозуміти один одного», - зізнається дівчина у інтерв’ю НародUA.

Аня Косик – героїня Щастя на НародUA. "Кожної миті моє щастя усміхається мені в сонці, навіть у дощовий день, смакує на язиці, радує в музиці, захоплює в людях, дає енергію втілювати мрії, бажання жити і творити", – розповідає вона.

Вікторія Крижанівська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це бути цілісним, усвідомлювати свою важливість для світу, але водночас і безпорадність за відсутності підтримки рідних і друзів.", – розповідає вона.

Вікторія Крижанівська – героїня рубрики «Людина». «Якщо хочеш жити – живи, тобто рухайся, роби кожен день цікавим і не ний!», – наголошує дівчина.

Віталій Горбуленко – герой Щастя на НародUA. "Щастя - це не відсутність труднощів, це відсутність страху перед ними. Себто, щоб постійно перебувати у стані душевної рівноваги (щастя), потрібне самозречення", - говорить він.

Лілія Ніколаєнко – героїня  рубрики «Людина». «Люблю дивитися на захід сонця, милуватись цвітінням садків або просто мріяти під ліричну музику», – розповідає дівчина.