Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

Наталя Мазур – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – коли ти у вечірній молитві дякуєш Богу за прожитий день", – розповідає вона.

Олександр Кухарук – герой Щастя на НародUA. "Одного разу моя донька, коли їй було чотири роки, зовсім неочікувано сказала: «Як добре жити в Україні». І одразу всі наші дорослі проблеми, пов’язані з економічною кризою і фінансами якось потьмяніли і на перший план вийшло розуміння, що не той шлях ми обрали у пошуках щастя", - розповідає він.

Понеділок, 13 лют. 2017, 05:00

Ви серйозно? От справді, мені просто цікаво: всі оці сотні гнівних коментарів у соцмережах — це не жарт? Тобто, ви справді так думаєте?..

Оксана Дрогомирецька – героїня Щастя на НародUA. "Щастя не буває забагато. Від нього не відмовляються. Його хочуть. Щастя - це потреба!" – розповідає вона.

Леся Шмигельська – героїня Щастя на НародUA. "В роздумах про щастя, я торкнулася найсокровеннішого, а загалом миті щасливості бачу в усьому", – розповідає вона.

Олеся Франко – героїня Щастя на НародUA. "Щастя — це моє життя, яке дає можливість просто ним насолоджуватись, радіти кожному прожитому дню, незалежно від того скільки радості або незадоволення приніс цей день", – розповідає вона.

Маргарита Шевернога – героїня Щастя на НародUA. "Бути щасливою дуже легко. Просто потрібно відпустити себе на волю! Робити те, що приносить задоволення", – розповідає вона.

Людмила Калиновська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це як злива. Весняна, життєдайна, сонячна, з веселкою!" – розповідає вона.

Ірина Фіцик – героїня рубрики «Людина». «Вірю, що усі люди добрі та щирі, просто не завжди усвідомлюють, ким є і не змогли відкрити себе до кінця. Вважаю, що кожен з нас Світло цього Світу і у кожному з нас є частинка Бога», – розповідає дівчина.

«Щастя – це коли ти гордий за місце де живеш і за людей, які поруч», - запевняє наша сьогоднішня героїня «Щастя» Катя Костенко.

Ксенія Медвідь – героїня  рубрики «Людина». «Творчість є моїм життям, проте фундамент і основа його - це кохання», – розповідає дівчина.

Дарина Дар – героїня Щастя на НародUA. "Щастя для мене — це мріяти, подорожувати, мріяти про подорожі та подорожувати у мріях", – розповідає вона.

Тетяна Корнійчук – героїня Щастя на НародUA. "Усвідомлення Щастя змінюється відповідно до віку, світосприйняття і плавної трансформації Дитини-дівчинки у дівчину-Юнку, у Жінку, Матір, Берегиню", – розповідає вона.

«Щастя – бачити, що листоноша несе пакуночок, адресований саме тобі», – вважає наша сьогоднішня героїня Щастя Олена Раєвська.

«Для того, щоб відчути щастя, треба налаштуватися, розслабитися і дочекатися осені», - каже Катя Марчук. Наша сьогоднішня героїня Щастя – рудоволоса дівчина. «Щастя - це те, що ми завжди носимо в своєму серці», - переконана вона.