Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

Тетяна Стадник – одна з тих людей, хто отримує задоволення від щастя інших: починаючи з допомоги та навчання шляхом громадських проектів та закінчуючи розважанням друзів грою на гітарі та душевним співом. «Мрію про єднання та порозуміння всіх нас, на кожній вулиці, у кожному місті чи селі, у кожній точці земного шару, незважаючи ні на що. Вірю, що одного дня усі ми матимемо на меті зрозуміти один одного», - зізнається дівчина у інтерв’ю НародUA.

Аня Косик – героїня Щастя на НародUA. "Кожної миті моє щастя усміхається мені в сонці, навіть у дощовий день, смакує на язиці, радує в музиці, захоплює в людях, дає енергію втілювати мрії, бажання жити і творити", – розповідає вона.

Вікторія Крижанівська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це бути цілісним, усвідомлювати свою важливість для світу, але водночас і безпорадність за відсутності підтримки рідних і друзів.", – розповідає вона.

Вікторія Крижанівська – героїня рубрики «Людина». «Якщо хочеш жити – живи, тобто рухайся, роби кожен день цікавим і не ний!», – наголошує дівчина.

Віталій Горбуленко – герой Щастя на НародUA. "Щастя - це не відсутність труднощів, це відсутність страху перед ними. Себто, щоб постійно перебувати у стані душевної рівноваги (щастя), потрібне самозречення", - говорить він.

Лілія Ніколаєнко – героїня  рубрики «Людина». «Люблю дивитися на захід сонця, милуватись цвітінням садків або просто мріяти під ліричну музику», – розповідає дівчина.

Аліна Острова – героїня Щастя на НародUA. " Щастя… Воно завжди поруч з нами, проте ми зводимо свій погляд до небес, де літають мрії про нього", – розповідає вона.

Віталій Прокопович - герой  рубрики «Людина». «Хочу, щоб люди не були байдужими один до одного, щоб в будь-якій життєвій ситуації залишалися в першу чергу людьми!», - розповідає він.

Аліна Харламова – героїня Щастя на НародUA. "Поняття «щастя» може кардинально різнитися в залежності від характеру людини, її уподобань, захоплень та інтересів", – розповідає вона.

Ольга Романишин  – героїня  рубрики «Людина». «Якщо б могла змінити щось на планеті – хотіла б володіти тією силою, котра спинить війни, а також зцілить хворих дітей…», – розповідає вона.

Світлана Рачинська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це те, що приносить задоволення і радість! Те, що запалює погляд, дає поштовх, відкриває друге дихання і спонукає жити, мріяти і любити усе навколо!", – розповідає вона.

Ольга Сищук – героїня рубрики «Людина». «Маю багато хобі, які на мою думку, хочуть більш чіткого, виваженого підходу та головне – вимагають регулярності, а з моєю непосидючістю – не часто таке виходить», – розповідає вона.

Лілія Войтків – героїня Щастя на НародUA. "Бути щасливим означає розуміти, що як би нам не було зараз, у кінцевому результаті все одно буде так, як треба. Усе буде щасливо", – розповідає вона.

Світлана Рачинська – героїня  рубрики «Людина». «Складно рецензувати власне життя, бо це, насправді, така короткометражна річ, але найяскравіші епізоди ще попереду!..)», – розповідає вона.

Оля Гірняк – героїня Щастя на НародUA. «Я кожного ранку прокидаюся з однією і тією ж думкою в голові: «Яка ж я щаслива!», – розповідає вона.