Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

"Щастя — це ціле коло любові. Думаю, що його естетичні коди — в покорі до світу", — говорить Сергій Савін — герой Щастя на НародUA.

"Я найщасливіша з матерів, коли біля мене мої діти", — розповідає Тетяна Іванчук — героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — це мій особистий вибір. Можна прийняти і полюбити своє життя і себе практично за будь-яких обставин, а можна вічно бубоніти і бути невдоволеним, маючи при цьому все", — розповідає Анжеліка Фукс — героїня Щастя на НародUA.

"Кохання — енергетичне ядро Щастя. Свідома духовна плюс тілесна єдність чоловіка і жінки творить цілісність — Щасливу Людину!", — розповідає Ангела Ткач-Вишня — героїня Щастя на НародUA.

«Коли мене питають, яка професія мені найближча, не знаю, що відповідати», — каже Людмила Пуляєва — героїня рубрики «Людина».

«Існує універсальний спосіб бути щасливим. Цей спосіб озвучив нам Господь Ісус Христос, а саме: «Будьте як діти», — говорить Юрій Прокопенко — герой Щастя на НародUA.

"Гостре відчуття щастя накриває, коли відчуваю за спиною крила, коли вдається бодай на якусь мить відчути життя кожною шпаринкою душі" —розповідає Алла Рогашко — героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — це передчуття того, що лишаєш по собі добрий слід, що світ зігріла й твоя щира посмішка від гарно виконаної роботи", — розповідає Антоніна Царук — героїня Щастя на НародUA.

"Я дарувала дітям книжки, а вони, я навіть і не очікувала – декламували вірші напам'ять. Оце і є моїм щастям у житті", – розповідає Світлана Петренко – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — тільки мить, коротка і яскрава, вона вилітає з душі, аби дати місце наступній миті. І так, поки живеш і дивуєшся цьому світові", — розповідає Оксана Кришталева — героїня Щастя на НародUA.

«З дитинства мала потяг до прекрасного: до книжки, зокрема — до художньої літератури. Тому свій час приємно гаяла в товаристві літературних героїв класиків», — розповідає Надія Бойко — героїня рубрики «Людина».

"Щастя — мати можливість бути ким-завгодно, досягти будь-чого, стояти біля витоків величі", — розповідає Ольга Дмитрук — героїня Щастя на НародUA.

"Розкішні світанки, мальовничі заходи сонця, п’янкі аромати квітів — це неможливо не любити. А від цієї любові народжується щастя", — розповідає Олена Коленченко — героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — це стан, коли в людині гармонійно поєднуються її свобода, захоплення, життєве кредо і задоволення від зробленого", — розповідає Галина Запорожченко — героїня Щастя на НародUA.

"Я щаслива, бо можу дихати, чути, бачити, ходити, торкатися, сміятися, плакати, любити…", — розповідає Надія Бойко — героїня Щастя на НародUA.