Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Вівторок, 06 лютий 2018 22:49

Анна Дмитрук: "Щастя – як повітря"

Автор

"Щастя – як повітря, його неможливо побачити, виміряти чи присвоїти; воно входить в будь-яке порожнє серце і заповнює його гармонією", – розповідає Анна Дмитрук – героїня Щастя на НародUA.

Вівторок, 06 лютий 2018 22:34

Салат із копченою скумбрією

Автор

Додала окрім зеленої цибулі ще головку звичайної - не завадило. Майонезу багато не використовувала - риба і так жирна.

Вівторок, 06 лютий 2018 22:32

Запечені курячі крильця

Автор

Маринувала ніч. Мінімум клопотів, результат чудовий!

"Мене надихають ті, хто безперервно шукає себе. Це і є щастя. Безперервний пошук перш за все самих себе, світу у собі, себе у світі", – розповідає Єва Райська.

П’ятниця, 02 лютий 2018 22:36

Вершковий суп із грибами

Автор

Єдиний суп, який сподобався усім! Діти зазвичай фиркають, крутять носом… Але не цього разу.

"Я вдячний своїм батькам за те, що з’явився на світ, живу, виокремлюю красу, сприймаю світло, що маю можливість чути багатоголосий світ і разом з тим ділитися власними набутками", – розповідає Микола Чевелюк – герой Щастя на НародUA.

Середа, 31 січень 2018 22:34

Житні булочки

Автор

Дуже смачні! Пекла їх разів з десять точно! З вершковим маслом просто незрівнянні.

Кожна з них певним чином виховувала наступні покоління, розширяла рамки дозволеного і прийнятного, формувала смаки молоді.

Для заправки майонезу беру зовсім трошки, решту - рафінована олія.

Фільм має шанси сподобатися любителям похмуро-естетичних історій, прихильникам акторського дару Джилленхола чи тим, хто захоплюється сучасним напівнезалежним кіно.

Пекла вже тричі з цим тістом - двічі булочки з маком та кокосовим пудингом, останній раз - нашвидкуруч зліпила два рулети.

П’ятниця, 26 січень 2018 22:02

Пиріжки з начинкою

Автор

Тісто - дуже ніжне, пиріжки вийшли пухкі.

"Щастя – в унікальній можливості щоранку бачити сонце і без остраху іти назустріч новому дню", – розповідає Тетяна Кришталовська – героїня рубрики Людина на НародUA.

НародUA пропонує здійснити ностальгічну подорож у минуле і зрозуміти, чому «Вінсент» заслуговує статус культового кіно, і яке істинне значення має стрічка у фільмографії майстра гротескних трагікомедій.

"Відчувати, що ти є, що у тебе під ногами та земля вертиться, і ти достатня, і ти потрібна світу - от тоді приходить щастя могти дарувати, давати, ділитись", – розповідає Вікторія Віадук – героїня Щастя на НародUA.