Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

"Щастя не залежить від обставин, а від нашого ставлення до життя", — вважає Ганна Коназюк — героїня Щастя на НародUA.

"У цьому таїна: якщо щастя розділити, воно примножиться. Така його фантастична властивість", — розповідає Дарія Попович — героїня Щастя на НародUA.

П’ятниця, 24 бер. 2017, 15:48

"Щастя — це знайти себе в цьому буремному світі, реалізувати свої здібності та таланти, жити та працювати на благо людей", — вважає Сашко Обрій — герой Щастя на НародUA.

"Велике щастя — жити в цьому світі, приймати всі його дари і займатися улюбленими справами", – розповідає Марія Тимчук – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — бути поряд біля людини і відчувати безпеку, будучи серед натовпу, знати, що у вас свій єдиний світ", — розповідає Таня Жеребчікова — героїня Щастя на НародUA.

­­«Не полишає й досі мрія побувати в космосі, бо нічне небо заманює і чарує безмежністю і глибиною», — каже Світлана Порхун — героїня рубрики «Людина».

Неділя, 19 бер. 2017, 16:27

Нікі Бун — фотографиня і мама чотирьох дітлахів. Родина живе в сільському районі в Новій Зеландії. Там немає телевізора та жодних ґаджетів, котрі відволікали б дітей. У якийсь момент Нікі почала спостерігати, як малеча взаємодіє з природою і пізнає світ. Це стало головним джерелом натхнення для мисткині.

"Якщо бути сміливим, то щастя можна побачити у звичайних речах, але я ще боюсь усвідомлювати його щосекундно, а не спалахами, бо тоді, можливо, не стане чого прагнути", — розповідає Ірина Сажинська — героїня Щастя на НародUA.

Вівторок, 14 бер. 2017, 13:14

«Виходить, щастя – це ще й бестія, яка тримає нас на короткому повідку і, смикаючи час від часу, присаджує до ноги», – вважає Раїса Плотникова – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — це хоча б кілька хвилин розмови з рідними і сам факт, що є з ким говорити", — розповідає Світлана Порхун – героїня Щастя на НародUA.

­­«Люблю прокидатися вдосвіта, милуватися природою, дарувати іншим позитивні емоції, і стараюся не коритися труднощам», – розповідає героїня рубрики «Людина» Марія Тимчук.

"Інколи слово "щастя" видається таким величним, що виникає невпевненість, а чи можна використовувати його у щоденному вжитку?", – розмірковує Таміла Тарасенко – героїня Щастя на НародUA.

"Парадоксально, але трапляється так, що людина начебто має все необхідне, проте не відчуває себе щасливою… Річ у тому, що відчуття, яке здатне окриляти, не супроводжує нас 24/7", — розповідає Анастасія Лукій — героїня Щастя на НародUA.

"Щастя не десь там, колись. Воно не в чомусь і не в комусь. Воно в нас самих. Його не потрібно шукати або чекати, його потрібно відчувати", – говорить Валентина Люліч – героїня Щастя на НародUA.

"Мій рецепт щастя — це насолоджуватися кожною хвилиною свого життя, наполегливо та з сумлінням займатися улюбленою справою, мати можливість бачити прекрасне в буденних, звичайний речах, що насправді іскряться тим самим щастям простоти", — розповідає Валерія.