Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

Тетяна Павленко – героїня  рубрики «Людина». «Вірю в те, що в Світі є лише ми та дзеркала, що відображують всю нашу сутність», – розповідає дівчина.

В'ячеслав Циганець – герой Щастя на НародUA. "Для того, аби бути щасливим в кожну мить нашого життя, потрібно навчитися бути вдячним", - говорить він.

Віталій Горбуленко - герой  рубрики «Людина». «Нині прийшов час змін, і я став військовим. Можливо, моя романтична вдача не надто співставляється із грубою військовою справою. Але всі ми прагнемо перемоги. А перемагає завжди Любов, котра є мірилом усіх вчинків. Тому я тут», - розповідає він.

Олена Бараненко – героїня Щастя на НародUA. "Щастя сукупне і суцільне водночас. Неповторне, але з чіткими пам'ятними  рисами. Минуле, майбутнє і вічне. Своє", – розповідає вона.

Шановні читачі НародUA, друзі! Вітаємо вас із Різдвом Христовим! Бажаємо у новому році всім нам миру й любові. Нехай постійно в нас народжується й живе добро.

Боісіда (Олена Березюк) – героїня рубрики «Людина». «Люблю сісти на ліжко, підкласти під спину десяток подушок і мовчки любити цей світ», – розповідає дівчина.

Тетяна Педан – героїня  рубрики «Людина». «Партнери й труднощі у стосунках спонукали до творчості, і замість архітектора будівель я стала архітектором душ», – розповідає дівчина.

Ольга Сищук – героїня Щастя на НародUA. "Причин для щастя можна знайти з сотню на день, щоправда тут треба хотіти", – розповідає вона.

Христя Венгринюк – героїня Щастя на НародUA. "Я прагну шукати маленького щастя, яке можна розгледіти в синичці, яка сіла на вікно, в орхідеї, яка пустила квітконосій, у сніданку з улюбленим какао, у обіймах дитини, у подорожах, у теплій ванні, у молитві, у листах, у часі, у відображенні в очах іншого…" – розповідає вона.

Юля Венчур – героїня Щастя на НародUA. "Якщо людина вирішує бути щасливою, то їй не завадять жодні обставини", – розповідає дівчина.

Лариса Ясінська – героїня  рубрики «Людина». «Найбільше люблю переробляти старі речі, давати їм нове життя, тоді здається ніби не просто торкаєшся історії, але й стаєш частиною її», – розповідає вона.

Владислав Бочаров - герой рубрики «Людина». «Якби я був на місці себе перед вступом на перший курс, я в б взагалі не пішов до універу, а відразу почав вчити програмування, Data Science, машинне навчання і робити якісь реальні речі», - розповідає він.

Тетяна Педан – героїня Щастя на НародUA. "Щастя — в пізнанні життя і світу, в відчутті Вселенської гармонії, в любові вселенській", – розповідає вона.

Лілія Войтків – героїня рубрики «Людина». «Мені пощастило. Дуже пощастило. У мене є, від кого почути щире «люблю», і є, кому це сказати», – розповідає дівчина.

Віоліна Ситнік – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це коли біля кожного пунктику у wish-list’і, ставиш жирні галочки", – розповідає вона.