Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

"Пісні на мої слова, поезії, які живуть зі мною, надихають, дають можливість мріяти, жити у світі краси, творити добро і просто любити життя - це і є щастя!" – розповідає Наталі Калиновська.

"Щастя – не боятися бути собою! Не залежати від чужої думки, не чекати похвали і вміти порадіти за досягнення інших", – розповідає Ірина Ярко.

«Творчість - щось таємне та незвідане, яким ділюся з читачами», – говорить Тетяна Сметанюк – героїня рубрики «Людина».

Середа, 21 черв. 2017, 09:00

«Коли випала нагода взяти кілька уроків у справжнього фокусника, я не міг пропустити такий шанс», — розповідає Василь Сав'юк — герой рубрики «Людина».

Вівторок, 20 черв. 2017, 09:00

"Людина щаслива, коли вміє радіти дрібницям, коли тішиться кожному новому дню, дякує Богу за все, чим сповнене життя: турботи, проблеми, хвилини праці і відпочинку, спілкування з друзями і родиною, творчі успіхи, нові ідеї і здійснення мрій", – розповідає Людмила Пуляєва.

«Глибокий сенс вбачаю в природі: природа — це ми, — казав мольфар Михайло Нечай, і я цілком погоджуюся з ним, — природа прадавня і правічна, дитя добра і світла, правди і любові...», — розповідає Степан Пісьо — герой рубрики «Людина».

«Я в постійному русі. З раннього дитинства, коли утікала від мами гуртожицькими київськими сходами до люб’язної африканської сім’ї, що пригощала мене цукерками без міри — дотепер, коли встигаю робити п’ять справ одночасно й постійно кудись йти та вчитися», — розповідає Тата Рівна — героїня рубрики «Людина».

"Для щастя не потрібні мільйони грошей, золото і дорогі автомобілі. Навіщо те все одній людині? Маю дві руки, дві ноги, здатність мислити і творити, є дах над головою, не голодуємо, не мерзнемо з дітьми, над нами не гримлять вибухи бомб і снарядів", — каже Тетяна Кльокта.

"Кожна людина — сценарист свого життя і свого щастя. Думаю, потрібно відчувати ритми своєї душі, мати мрії і час від часу напувати їх весняними соками, любити світ і людей", — говорить Михайло Плосковітов.

«Знайомлюся із літературною студією, беру участь у літературних передачах на обласному радіо. Живу в місті і живу для міста. Збираю цікавих людей, пов'язаних із мистецтвом», — розповідає Світлана Петренко — героїня рубрики «Людина».

«Шалено люблю розвиватися, і ніколи не пропускаю можливість поповнити власну скарбничку знань», — розповідає Ірина Ярко — героїня рубрики «Людина».

"Щастя — це коли поруч з тобою найрідніші люди, коли ти зриваєш квіти і даруєш букет своїй мамі", — розповідає Лариса Мандзюк.

«Душа ще цвіте, але є потреба віддавати плоди — ділитися досвідом і рости духовно», — розповідає Оксана Кришталева — героїня рубрики «Людина».

"Щастя — стан душі, почуття чи щось магічне — сказати важко", — розповідає Тетяна Сметанюк.

"Для мене щастям є бачити, чути і відчувати", — розповідає Наталя Кривун — героїня Щастя на НародUA.