Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

"Щастя складається з багатьох пазликів. Однак можна мати їх усі, а цілісна картинка все ніяк не складається до купи, бо нема внутрішньої наповненості", – розповідає Олена Печорна – героїня Щастя на НародUA.

Вівторок, 12 вер. 2017, 06:00

Пекти в нагрітій до 180 градусів духовці 15-20 хвилин або до рум’яної скоринки.

"Знайди своє призначення в Житті, і воно неодмінно зробить тебе Щасливою Людиною! Адже, що може бути кращим за те, що ти займаєшся тим, чим тобі хочеться?" – розповідає Таня Лукаржевська – героїня Щастя на НародUA.

П’ятниця, 08 вер. 2017, 23:07

Так як шоколадка «щезла» ще до сирника, довелося варити глазур.

"Що, якщо особисте щастя нічого не варте без щастя твоїх близьких?" – розмірковує Ольга Калініна – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це готувати смаколики для рідних, писати нову картину, поспати довше ніж завжди, отримати комплімент від перехожого, займатись улюбленою справою, мати можливість подорожувати і пізнавати щось нове", – розповідає Юлія Жирохова – героїня Щастя на НародUA.

Середа, 06 вер. 2017, 07:00

"Писала вірші час від часу, не надаючи цьому уваги, аж допоки з легкої руки моєї найближчої подруги не заспівала їх одного разу. І покотилось, як лава, - віршоване і не дуже", – розповідає Ліна Ланська – героїня рубрики Людина на НародUA.

"Я щиро вірю в перемогу доброго початку кожного людського сердечка!" – говорить Лана Місячна – героїня рубрики «Людина».

"Відчуття життя-як-дару, дорогоцінного і любого – це щастя..." – розповідає Оксана Стогній-Рибась – героїня Щастя на НародUA.

Мозок використовує дуже цікавий спосіб звільнення місця для створення нових, більш міцних зв’язків, щоб ви могли запам’ятати більше.

"Щастя - це можливість бачити, чути, відчувати і дивуватися; це можливість насолоджуватися красою навколишнього світу", – розповідає Наталія Кравчук – героїня Щастя на НародUA.

"Ми щасливі, коли наповнені тим і тоді, що і коли нам зараз найпотрібніше. Нас зачаровують квіти бузку, коли ми по півроку не мали змоги зупинитись і просто подивитись перед собою", – розповідає Юлія Баткіліна – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це та особлива пора, коли ти дозволяєш йому, своєму щастю, бути з тобою", – розповідає Ольга Зьомко – героїня Щастя на НародUA.

Вівторок, 29 серп. 2017, 16:32

"Моє щастя – працювати, писати, любити, дружити, брати, віддавати, мріяти, планувати, втілювати…", – розповідає Юлія Мальована – героїня Щастя на НародUA.

"Бути добрим, не скам’яніти – залишитися чутливим до світу, і при цьому не втратити рівновагу, зберегти в серці мир – це і є те щастя, якому потрібно щодня вчитися", – розповідає Галина Хома-Маняскова – героїня Щастя на НародUA.