Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

"Я не знаю як поріднилися в моїй особі такі різні сфери освіти і уподобання: геодезист, психолог, поет, художник. Та нам комфортно", – розповідає Тетяна Рибар – героїня рубрики Людина на НародUA.

Неділя, 17 вер. 2017, 23:24

"Є тільки два дні у році, коли ми нічого не можемо зробити. Один із них називається вчора, а другий - завтра".

Неділя, 17 вер. 2017, 22:07

Запрошуємо споглядати-милуватися найкращими фотографіями цьогорічного конкурсу «Вікі любить Землю». Ці одинадцять світлин отримали найвищі оцінки від журі.

"Коли вдається знайти те, про що наперед знаю зсередини, відчуваю, що так мало бути, - це спричинює дуже яскраве відчуття щастя", – розповідає Юлія Патлань – героїня Щастя на НародUA.

Четвер, 14 вер. 2017, 07:00

Із часом медівник стає ще смачніший, тож наберіться терпіння)) Мені він найбільше сподобався після 29 годин очікування)

"…коли помічаєш світло у всьому: глибині неба, діамантовій краплинці після дощу, розкресленому червоним та жовтим листочку восени, терпкості туманного ранку, мільярдному зоряному просторі над головою", – розповідає Ольга Томашевська – героїня Щастя на НародUA.

"Категорія щастя як першооснова усіх наших здобутків, важких перемог, реалізованих мрій присутня повсякденно й повсякчасно в моєму житті", – розповідає Тетяна Сидоренко – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя складається з багатьох пазликів. Однак можна мати їх усі, а цілісна картинка все ніяк не складається до купи, бо нема внутрішньої наповненості", – розповідає Олена Печорна – героїня Щастя на НародUA.

Вівторок, 12 вер. 2017, 06:00

Пекти в нагрітій до 180 градусів духовці 15-20 хвилин або до рум’яної скоринки.

"Знайди своє призначення в Житті, і воно неодмінно зробить тебе Щасливою Людиною! Адже, що може бути кращим за те, що ти займаєшся тим, чим тобі хочеться?" – розповідає Таня Лукаржевська – героїня Щастя на НародUA.

П’ятниця, 08 вер. 2017, 23:07

Сирник "Баунті"

Читайте більше в рубриці Їжа для щасливих

Так як шоколадка «щезла» ще до сирника, довелося варити глазур.

"Що, якщо особисте щастя нічого не варте без щастя твоїх близьких?" – розмірковує Ольга Калініна – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це готувати смаколики для рідних, писати нову картину, поспати довше ніж завжди, отримати комплімент від перехожого, займатись улюбленою справою, мати можливість подорожувати і пізнавати щось нове", – розповідає Юлія Жирохова – героїня Щастя на НародUA.

Середа, 06 вер. 2017, 07:00

"Писала вірші час від часу, не надаючи цьому уваги, аж допоки з легкої руки моєї найближчої подруги не заспівала їх одного разу. І покотилось, як лава, - віршоване і не дуже", – розповідає Ліна Ланська – героїня рубрики Людина на НародUA.

"Я щиро вірю в перемогу доброго початку кожного людського сердечка!" – говорить Лана Місячна – героїня рубрики «Людина».