Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

"Страшенно люблю воду, мандри, пригоди, природу. Дуже люблю людей і цей світ", – розповідає Любов Долик – героїня рубрики Людина на НародUA.

Четвер, 12 жовт. 2017, 05:00

Теплим він мені сподобався більше, ніж холодним.

"Щастя прокидатися вранці, коли поруч мило посопує твоє немовля, а як прокинеться - обіймає своїми рученятами. Від того ти найщасливіша жінка в світі", – розповідає Наталія Дем'яновська – героїня Щастя на НародUA.

"Саме в цей момент, коли ти розумієш, що твої зусилля були немарними, що ти досяг цілі - це щастя", – розповідає Анастасія Введенська – героїня Щастя на НародUA.

Вівторок, 10 жовт. 2017, 06:00

Якщо у вас залишився відварений рис, не поспішайте його розігрівати.

"Я живу життям, про яке мріяла, завдяки тому, що стала щаслива тим, що в мене було, і тим, що ніщо не перешкоджає мені дійти до своєї мети", – розповідає Ірина Бобик – героїня Щастя на НародUA.

Четвер, 05 жовт. 2017, 06:00

Страва вийшла ну дуууже смачна!

"Десь люди не вміють читати й писати, радіють сходу сонця і весело всміхаються щебету пташки. Вони щасливі. Кожному з нас дано велике щастя — ЖИТИ", – розповідає Ліна Ланська – героїня Щастя на НародUA.

"Я шукала свою творчу стежку довго і смакувала кожну свою спробу. Пірнала в різні види мистецтва з головою і насолоджувалася процесом кожної праці", – розповідає Ольга Береза – героїня рубрики Людина на НародUA.

Вівторок, 03 жовт. 2017, 06:00

Помідори краще брати невеликі, такі, щоб можна було за один раз з'їсти.

"Найщасливіша я в моменти, коли слухаю восьмирічного сина, як він розмірковує про "найтоншу тканину прози". І коли студенти на питання - хто прочитав - усі здіймають руки"? – розповідає Світлана Привалова – героїня Щастя на НародUA.

П’ятниця, 29 вер. 2017, 07:00

"Щастя=здоров’я. Така проста формула, але досягти цього стану просто і водночас непросто", – розповідає Олена Малєєва – героїня Щастя на НародUA.

"Відчуття дарунку лісу, тихої гри у хованки серед особливого карпатського лісу, де під ногами мох і глиця, де дощ, як змовник, шепоче на вухо, під яку яличку зазирнути за ще одним красенем", – розповідає Любов Долик – героїня Щастя на НародUA.

Четвер, 28 вер. 2017, 06:00

Рецепт далекий від традиційного, але однозначно у стилі "Просто.Швидко.Смачно".

"Я постійно зі своїми персонажами, з їхніми світоглядними установками, складними станами й емоціями", – розповідає Тетяна Сидоренко – героїня рубрики Людина на НародUA.