Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

"Щастя - це можливість бачити, чути, відчувати і дивуватися; це можливість насолоджуватися красою навколишнього світу", – розповідає Наталія Кравчук – героїня Щастя на НародUA.

"Ми щасливі, коли наповнені тим і тоді, що і коли нам зараз найпотрібніше. Нас зачаровують квіти бузку, коли ми по півроку не мали змоги зупинитись і просто подивитись перед собою", – розповідає Юлія Баткіліна – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це та особлива пора, коли ти дозволяєш йому, своєму щастю, бути з тобою", – розповідає Ольга Зьомко – героїня Щастя на НародUA.

Вівторок, 29 серп. 2017, 17:32

"Моє щастя – працювати, писати, любити, дружити, брати, віддавати, мріяти, планувати, втілювати…", – розповідає Юлія Мальована – героїня Щастя на НародUA.

"Бути добрим, не скам’яніти – залишитися чутливим до світу, і при цьому не втратити рівновагу, зберегти в серці мир – це і є те щастя, якому потрібно щодня вчитися", – розповідає Галина Хома-Маняскова – героїня Щастя на НародUA.

Неділя, 27 серп. 2017, 01:00

Сирно-маковий пиріг

Читайте більше в рубриці Їжа для щасливих

Пиріг вийшов дуже смачний, навіть не встиг як слід вистигнути - змели)) На фото він якраз гарячий.

"Завдяки любові, яку я відчула в своєму житті, я несу в своєму серці велике бажання жити", – розповідає Ірина Курій-Підлужна – героїня Щастя на НародUA.

П’ятниця, 25 серп. 2017, 02:00

У якості начинки може бути повидло чи згущене молоко.

П’ятниця, 25 серп. 2017, 01:00

Гульк, а на вашій кухні вже пахнуть шавлія, чебрець і базилік…

"Щастя – це коли хтось думає про нас, молиться за нас і поєднаний з нашим серцем невидимою духовною ниткою життя", – розповідає Богдан Дячишин – герой Щастя на НародUA.

Четвер, 24 серп. 2017, 01:00

Курка з паприкою

Читайте більше в рубриці Їжа для щасливих

Як на мене, чудовий варіант для обіду\вечері.

"Щастя – це добрі розмови і цікаві книги, нові знайомства і нові мандри, але все ж таки, в першу чергу, щастя – це хороші світлі люди", – розповідає Любов Загоровська – героїня Щастя на НародUA.

Середа, 23 серп. 2017, 01:00

Чізкейк без випічки

Читайте більше в рубриці Їжа для щасливих

Кілька годин у холодильнику і вуаля — смаколик готовий!

"Найщасливішою я себе відчуваю тоді, коли кожного ранку маю можливість бачити посмішки та яскраві оченята своїх двох діток", – розповідає Лана Місячна – героїня Щастя на НародUA.

Вівторок, 22 серп. 2017, 01:00

Дуже пухка, запашна і смачна вийшла фокачча! Рекомендую!