Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

«Живучи в синіх горах, рахую, перераховую кожну хвильку, аби насолодитися природою, а потім просто пишу, пишу, пишу», - розповідає поетеса Тетяна Грицан — героїня рубрики «Щастя» на НародUA.

Четвер, 02 лист. 2017, 04:00

Печериці не варила, а нарізала і посмажила, далі по рецепту. Сподобався ще теплим!

"Полюбляю писати, а коли слова не складаються в потрібне – малюю. І ці два (колись) захоплення уже давно стали невід’ємною частинкою мене, мого життя, роботи, мрій, моїми професіями та великою любов’ю", – розповідає Ярина Каторож – героїня рубрики Людина на НародUA.

Вівторок, 31 жовт. 2017, 16:50

"Щастя – це улюблене горнятко улюбленої кави, м’який халат, теплий плед, цікава книжка і дощ за вікном", – розповідає Олена Рижко – героїня Щастя на НародUA.

Вівторок, 31 жовт. 2017, 04:00

У коментарях до цього рецепту деякі господині жалілися, що торт погано різався і був сухий. Щоб не ставати на ті самі граблі, занурювала печиво спершу у гарячу міцну каву, а вже потім у крем.

"Коли живі батьки і здорові діти, коли наповнена взаємним коханням, коли бачу світ, усю його повноту і часом аж розпирає груди від того, що просто живу – хіба це не фрагментики-цеглинки щастя, з яких ліпиться кожен мій день?" – розмірковує Зоряна Замкова – героїня Щастя на НародUA.

Понеділок, 30 жовт. 2017, 00:00

Гарбуз, моркву та яблука потерла на тертці для корейської моркви, додала ще корицю. Вийшов смачний, соковитий, корисний салат!

Смакота запікатиметься в духовці лише 10-15 хвилин.

Вівторок, 24 жовт. 2017, 04:00

Думаю, не завадить додати щось на свій смак: шматочки шинки чи копченої грудинки, зелень, часник, маслини та інше...Експериментуйте!

"Моя робоча зайнятість полі-полярна, тому охочіше сприймаю, коли мене просто запам'ятовують на ім'я без посад", – розповідає Світлана Привалова – героїня рубрики Людина на НародUA.

"Я буду щасливою незалежно від зовнішніх обставин, свого статусу "вільної" чи "одруженої". Моє щастя зі мною. Моє щастя в мені", – розповідає Катерина Девдера – героїня Щастя на НародUA.

"Трапляються миті, коли увесь негатив зникає, коли Бог посилає тобі сильну добру Людину і вказує шлях до наступної вершини, − тоді душа переживає стан світлої гармонії, яка дає снагу до життя знов", – розповідає Ніна Головченко – героїня Щастя на НародUA.

Починати збирати торт я б радила з крему, а далі печиво, щоб і нижній шар був м'який.

"Найбільше Щастя в простих рухах Життя – в можливості йти, бігти, бачити, відчувати, дихати, говорити", – розповідає Вікторія Кравченко – героїня Щастя на НародUA.

Вівторок, 17 жовт. 2017, 05:00

Яблуко не додавала (було надто солодке), помідор теж (пішли раніше на салат), води брала не 1.5, а 2 склянки на 1 склянку рису.