Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Епопея з Черкаським пологовим будинком № 2 триває вже десь рік. Питання його «реорганізації», закриття чи об’єднання уже розглядається давно. Однак цю процедуру не вдалося так легко здійснити.

Цього дня в історії України та світу трапилися такі події

У Черкасах підбили підсумки конкурсу життєвих історій «Листи до незнайомки». Оголосила його коаліція молодіжних громадських організацій Черкаської області «Молода Черкащина» за підтримки Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні ЄС-ПРООН. До участі запросили жінок, які зіткнулися із насильством в сім’ї і змогли дати гідну відсіч своїм агресорам. Водночас, вони мали поділитися своїм досвідом із тими, хто досі страждає від знущань, дати поради чи бодай звернутися зі словами підтримки та підбадьорення. У конкурсі взяли участь 10 жінок. Наймолодшій – 26 років, найстаршій – 81. При цьому 5 листів надійшли від жінок пенсійного віку, які потерпали від насилля майже все своє подружнє життя. Більшість жінок захотіли лишитися невідомими для широкого загалу. Вони зізнаються, що навіть їхні рідні не знають про те, що відбувається чи відбувалося насправді.

Міський голова Черкас Сергій Одарич заявив, що будівлю пологового будинку на вул. Конєва ніхто не збирається закривати. Там функціонуватиме Центр матері і дитини. Він фактично виконуватиме усі ті самі функції, що до цього виконував пологовий будинок № 2.

В дендропарку «Софіївка» в місті Умань хочуть збудувати третій вхід.

Найближчим часом буде внесено зміни до законодавства в частині повноважень міліції.

У Черкасах обласні можновладці хочуть закрити один із найсучасніших санаторіїв.

Виконувач обов’язків директора комунального закладу «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Черкаської обласної ради Микола Борисов відмовився надавати інформацію щодо реорганізації санаторію головному редактору черкаського видання «НародUA» Олександру Солонцю. Посадовець забрав у журналіста диктофон і вимкнув його.

У Черкасах через бюрократичну тяганину ніяк не можуть побудувати крематорій. Ще у вересні прес-служба Черкаського міськвиконкому повідомила, що «спеціальну піч для спалювання ампутованих кінцівок, людських органів, зараженої крові та інших біологічних відходів незабаром відкриють в Черкасах». Проте термін «незабаром» можна трактувати по-різному.

Цими вихідними в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбувся показ фільмів в рамках Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини DocudaysUA. І хоча на всеукраїнському рівні цей фестиваль проходить уже восьмий рік поспіль, але Черкасах він був презентований вперше. Офіційними партнерами стала РНГО  «Центр соціального партнерства» у співпраці із  краєзнавчим музеєм та Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром.

У цей день, 12 грудня, історія запам'ятала такі події.

Як повідомляє сайт «Наші гроші», ряд регіональних органів влади з 16 листопада по 7 грудня уклали угоди на ремонт та придбання нових офісів на загальну суму 16,43 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

У Першій міській гімназії Черкас оселилися летючі миші.

Своєрідний живий куточок виявили завдяки будівельникам, які зараз саме монтують нові вікна у кабінеті фізики. За дерев’яними рамами вони побачили кілька малюків летючих мишей, які обрали собі це місце для зимової сплячки. Всі тваринки ледве рухаються і хвилюються від уваги людей.

Майже 70 % медичних закладів Черкас не відповідають санітарним нормам.

Про це заявила депутатка Черкаської обласної ради Любов Майборода.

На території Черкаської області в період з 01 по 06 грудня 2011 року проводилася загальнодержавна цільова оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка». Як наслідок – порушено 25 кримінальних справ.