Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Цей день в історії запам’ятався такими поліями.

Кажани оселилися у Першій гімназії Черкас, бо міська влада не спромоглася відремонтувати там фасад.

Черкаський обласний художній музей до Дня Святого Валентина проводить виставку-конкурс «Кохання – вічна тема мистецтва». Запрошуються професійні майстри, молодь, аматори. Види мистецтва: живопис, графіка, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво, фотографія, фотографіка, плакат. Роботи для відбору комісією приймаються до 20 січня 2011 року.

Історія 65-річної жінки, яка зламала ногу через недбальство черкаських комунальників, а тепер судиться із міською владою Черкас продовжується. З одного боку, сам суд дещо «завис» як через зайнятість судді, так і через відсутність документів, які б засвідчували хто виконував ремонтні роботи, через які зламала ногу Тетяна Гаврилівна.

Заступник міського голови Олексій Гужва стверджує, що міська влада Черкас зробила все, щоб у місті була збудована муфельна піч. Мерія відповідала за відведення земельної ділянки. За словами Олексія Гужви, ще 17 листопада був підписаний договір суперфіцій (права на забудову земельної ділянки). Муфельну піч вирішили розмістити на вул. Пацаєва, 51/а.

Голова Черкаської райдержадміністрації Євген Влізло зустрівся з експертом Європейського Союзу в Росії французом Сержем Бієсом. У ході зустрічі, що відбулася в приміщенні адмінбудинку райдержадміністрації в Черкасах, сторони обговорили можливе співробітництво та налагодження інтернаціональних партнерських відносин.

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи облдержадміністрації звертає увагу жителів області на те, що протягом грудня в області почастішали випадки захворювання тварин на сказ.

Телерадіокомпанія «Рось» користується сьогодні неабиякою популярністю у журналістів.

Якщо за словами опозиційних лідерів будуть стояти якісь справи, тоді їхню діяльність висвітлюватимуть журналісти. Так вважає директор Черкаської обласної телерадіокомпанії Юрій Уздемір. Сьогодні під час прес-конференції він розповів журналістам, чому шкідливо їсти тільки солодке і навіщо потрібна «перчинка».

Черкаська обласна телерадіокомпанія «Рось» виплачує своїм журналістам премії за «інтенсивність праці».

14 грудня 2011 року Черкаська обласна рада через «реорганізацію» фактично ліквідовує два дитячі санаторії – «Зміну» та «Пролісок». Вона пояснює ці дії «від’ємними показниками народження» та великими витратами на утримання п’ятьох оздоровчо-профілактичних дитячих закладів області. Зокрема, йдеться про щорічне виділення на їх утримання 28 мільйонів гривень.

Державна служба охорони про МВС України оголосила про знижки на свої послуги напередодні новорічних свят.

Епопея з Черкаським пологовим будинком № 2 триває вже десь рік. Питання його «реорганізації», закриття чи об’єднання уже розглядається давно. Однак цю процедуру не вдалося так легко здійснити.

Цього дня в історії України та світу трапилися такі події

У Черкасах підбили підсумки конкурсу життєвих історій «Листи до незнайомки». Оголосила його коаліція молодіжних громадських організацій Черкаської області «Молода Черкащина» за підтримки Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні ЄС-ПРООН. До участі запросили жінок, які зіткнулися із насильством в сім’ї і змогли дати гідну відсіч своїм агресорам. Водночас, вони мали поділитися своїм досвідом із тими, хто досі страждає від знущань, дати поради чи бодай звернутися зі словами підтримки та підбадьорення. У конкурсі взяли участь 10 жінок. Наймолодшій – 26 років, найстаршій – 81. При цьому 5 листів надійшли від жінок пенсійного віку, які потерпали від насилля майже все своє подружнє життя. Більшість жінок захотіли лишитися невідомими для широкого загалу. Вони зізнаються, що навіть їхні рідні не знають про те, що відбувається чи відбувалося насправді.