Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Лідер Радикальної партії і нардеп Олег Ляшко сьогодні зустрівся з колективом пологового будинку № 2 міста Черкас.  Він пообіцяв звернутися в Генпрокуратуру, щоб та опротестувала в суді рішення черкаської влади про реорганізацію закладу.

На Черкащині у кожному районі працюватимуть єдині дозвільні центри.

Черкаська обласна рада під час останньої сесії затвердила три освітні програми, які потребують фінансування на суму 80 млн гривень.

Наслідки пориву на каналізаційному колекторі по вулиці Чигиринській остаточно ліквідовані. Як повідомили в Черкаському міськвиконкомі, стоки стабільно транспортуються по відновленому відрізку труби. Водоканалівці вже демонтували обладнання, яке забезпечувало діяльність обвідного колектора. Наразі засипають місце розкопки. Загалом ліквідувати масштабну аварію вдалося менше ніж за три тижні.

У Черкаській області влітку було оздоровлено понад 10 тисяч дітей чорнобильців.

Четвер, 15 грудень 2011 10:19

Контрреволюція назв

Речі мають називатися своїми іменами – закон законом, війна війною, вбивство вбивством. Інакше або вони змінюють свою функцію, або мова - свою семантику.

Мер Канева Віктор Ніколенко звітуватиме перед громадою міста о 10 годині ранку 28 грудня. На питання НародUA, чому саме вранці в будній день (28 грудня припадає на середу) і чи не планує перенести звіт на інший день і час, каже, що нічого не змінюватиме.

На сесію Черкаської обласної ради вчора мали винести питання про розвиток інформаційного простору. Проте у порядку денному відповідного питання не виявилося.

Комуністи звинуватили голову Черкаської облради Валерія Черняка у нереагуванні на депутатські запити.

У Черкасах на утримання трьох санаторіїв («Соснового бору», «Зміни» та «Проліска») витрачали 12 млн грн щороку.

Цей день в історії запам'ятався такими подіями.

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб порадив політикам активно працювати з на своїх виборчих округах не лише тоді, коли триває підготовка до виборів.

14 грудня черкаська опозиція проводила свої чергові акції з елементами шоу. Щоправда, перша частина їх дійства відбулася без традиційного флеш-мобу. Втім – з неочікуваним результатом.

Депутати Черкаської облради не проголосували за закриття (офіційно - реорганізацію) оздоровчого санаторію для дітей "Пролісок". Більшість на чолі Партії регіонів та Сергія Тулуба спершу голосували за це за допомогою автоматичної системи "Рада". Потім і вручну...

Депутати Черкаської облради не вміють натискати кнопки і таким чином блокують голосування. Система «Рада» не може впоратися зі всіма тими емоціями, які вирують у залі і просто дає збій. Принаймні, така ситуація мала місце сьогодні під час проведення сесії облради.