Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи облдержадміністрації звертає увагу жителів області на те, що протягом грудня в області почастішали випадки захворювання тварин на сказ.

Телерадіокомпанія «Рось» користується сьогодні неабиякою популярністю у журналістів.

Якщо за словами опозиційних лідерів будуть стояти якісь справи, тоді їхню діяльність висвітлюватимуть журналісти. Так вважає директор Черкаської обласної телерадіокомпанії Юрій Уздемір. Сьогодні під час прес-конференції він розповів журналістам, чому шкідливо їсти тільки солодке і навіщо потрібна «перчинка».

Черкаська обласна телерадіокомпанія «Рось» виплачує своїм журналістам премії за «інтенсивність праці».

14 грудня 2011 року Черкаська обласна рада через «реорганізацію» фактично ліквідовує два дитячі санаторії – «Зміну» та «Пролісок». Вона пояснює ці дії «від’ємними показниками народження» та великими витратами на утримання п’ятьох оздоровчо-профілактичних дитячих закладів області. Зокрема, йдеться про щорічне виділення на їх утримання 28 мільйонів гривень.

Державна служба охорони про МВС України оголосила про знижки на свої послуги напередодні новорічних свят.

Епопея з Черкаським пологовим будинком № 2 триває вже десь рік. Питання його «реорганізації», закриття чи об’єднання уже розглядається давно. Однак цю процедуру не вдалося так легко здійснити.

Цього дня в історії України та світу трапилися такі події

У Черкасах підбили підсумки конкурсу життєвих історій «Листи до незнайомки». Оголосила його коаліція молодіжних громадських організацій Черкаської області «Молода Черкащина» за підтримки Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні ЄС-ПРООН. До участі запросили жінок, які зіткнулися із насильством в сім’ї і змогли дати гідну відсіч своїм агресорам. Водночас, вони мали поділитися своїм досвідом із тими, хто досі страждає від знущань, дати поради чи бодай звернутися зі словами підтримки та підбадьорення. У конкурсі взяли участь 10 жінок. Наймолодшій – 26 років, найстаршій – 81. При цьому 5 листів надійшли від жінок пенсійного віку, які потерпали від насилля майже все своє подружнє життя. Більшість жінок захотіли лишитися невідомими для широкого загалу. Вони зізнаються, що навіть їхні рідні не знають про те, що відбувається чи відбувалося насправді.

Міський голова Черкас Сергій Одарич заявив, що будівлю пологового будинку на вул. Конєва ніхто не збирається закривати. Там функціонуватиме Центр матері і дитини. Він фактично виконуватиме усі ті самі функції, що до цього виконував пологовий будинок № 2.

В дендропарку «Софіївка» в місті Умань хочуть збудувати третій вхід.

Найближчим часом буде внесено зміни до законодавства в частині повноважень міліції.

У Черкасах обласні можновладці хочуть закрити один із найсучасніших санаторіїв.

Виконувач обов’язків директора комунального закладу «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Черкаської обласної ради Микола Борисов відмовився надавати інформацію щодо реорганізації санаторію головному редактору черкаського видання «НародUA» Олександру Солонцю. Посадовець забрав у журналіста диктофон і вимкнув його.

У Черкасах через бюрократичну тяганину ніяк не можуть побудувати крематорій. Ще у вересні прес-служба Черкаського міськвиконкому повідомила, що «спеціальну піч для спалювання ампутованих кінцівок, людських органів, зараженої крові та інших біологічних відходів незабаром відкриють в Черкасах». Проте термін «незабаром» можна трактувати по-різному.