Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

На Черкащині започаткували систему підписання соціальних угод із представниками бізнесу.

Про це заявив губернатор Черкаської області Сергій Тулуб.

На його думку, бізнес має бути соціально відповідальним.

Цей день в історії запам’ятався такими подіями:

Четвер, 15 грудень 2011 22:22

«Українські» вітаміни

Тиждень тому у своєї бабусі я натрапила на відривний настінний календар на 2012 рік з промовистою назвою «Природа исцеляет». Усе б нічого, якби на обкладинці не були зображені гранат, лайм, лимон, хурма… Жодного тобі яблучка, грушки чи сливи – виключно екзотичні фрукти.

Прізвище «Боїн» уже згадувалося в нашому резонансному матеріалі про особливу любов губернатора Сергія Тулуба до бізнесу.

Тоді губернатор на одній з нарад вчив підлеглих «розмові» з бізнесом за допомогою тракторів і екскаваторів, а Боїна грозився легко «закрити».

На останній сесії Черкаської обласної ради найбільш цікаві події почалися саме тоді, коли прес-служба ОДА викликала всіх журналістів із зали засідань на брифінг голови ОДА Сергія Тулуба. У цей час саме почали розглядати питання дозволів на вивчення підземних родовищ вод для різних підприємств.

Лідер Радикальної партії і нардеп Олег Ляшко сьогодні зустрівся з колективом пологового будинку № 2 міста Черкас.  Він пообіцяв звернутися в Генпрокуратуру, щоб та опротестувала в суді рішення черкаської влади про реорганізацію закладу.

На Черкащині у кожному районі працюватимуть єдині дозвільні центри.

Черкаська обласна рада під час останньої сесії затвердила три освітні програми, які потребують фінансування на суму 80 млн гривень.

Наслідки пориву на каналізаційному колекторі по вулиці Чигиринській остаточно ліквідовані. Як повідомили в Черкаському міськвиконкомі, стоки стабільно транспортуються по відновленому відрізку труби. Водоканалівці вже демонтували обладнання, яке забезпечувало діяльність обвідного колектора. Наразі засипають місце розкопки. Загалом ліквідувати масштабну аварію вдалося менше ніж за три тижні.

У Черкаській області влітку було оздоровлено понад 10 тисяч дітей чорнобильців.

Четвер, 15 грудень 2011 10:19

Контрреволюція назв

Речі мають називатися своїми іменами – закон законом, війна війною, вбивство вбивством. Інакше або вони змінюють свою функцію, або мова - свою семантику.

Мер Канева Віктор Ніколенко звітуватиме перед громадою міста о 10 годині ранку 28 грудня. На питання НародUA, чому саме вранці в будній день (28 грудня припадає на середу) і чи не планує перенести звіт на інший день і час, каже, що нічого не змінюватиме.

На сесію Черкаської обласної ради вчора мали винести питання про розвиток інформаційного простору. Проте у порядку денному відповідного питання не виявилося.

Комуністи звинуватили голову Черкаської облради Валерія Черняка у нереагуванні на депутатські запити.

У Черкасах на утримання трьох санаторіїв («Соснового бору», «Зміни» та «Проліска») витрачали 12 млн грн щороку.