Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Лише 27 із 60 народних обранців Черкас проголосували за затвердження Генерального плану забудови міста. Решта депутатів не прийшла на сесію міської ради або вирішила «утриматися».

Вівторок, 20 грудень 2011 15:07

Здати сперму

Автор

Якщо ви колись дивилися попсові американські фільми, то там часто була ця сцена. Чоловікові дають симпатичний маленький стаканчик і відправляють його у кімнату, де він може розслабитися, при потребі полистати якесь еротичне чтиво (точніше, видиво) і здати сперму – на аналіз або ж для запліднення якоїсь надмірно емансипованої тьоті, яка хоче завагітніти, але не хоче, щоб її запліднював чоловік під час статевого акту.

Незабаром в Україні подорожчають пральні порошки та миючі засоби.

Сьогодні, 20 грудня, на сесії Черкаської міськради депутати проголосували за продаж чотирьох ділянок землі міста площею майже 290 гектарів підприємству «Азот», яке належить відомому олігарху Дмитру Фірташу.

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб під час своєї річної підсумкової прес-конференції почав говорити про роздержавлення засобів масової інформації.

Черкащан закликають сортувати сміття.

Відповідаючи на питання людей під час свого візиту в Черкаси в рамках «суспільних днів» УГКЦ, архієпископ Любомир Гузар зазначив, що військові СС «Галичини» не були «прислужниками» гітлерівців. На його думку, вони використали війну і гітлерівську Німеччину для того, щоб вести боротьбу за незалежність України.

На підсумковій річній прес-конференції губернатор Сергій Тулуб заявив, що формальний лідер черкаської «об’єднаної опозиції» Леонід Даценко не є йому політичним конкурентом. Він зазначив, що черкаська опозиція абсолютно бездіяльна і фактично відсутня.

Архієпископ УГКЦ блаженнійший Любомир Гузар заявив у Черкасах, що сьогодні Українська греко-католицька Церква готова мати свій Патріархат і лише чекає на відповідне визнання (від папи Римського – ред.).

Обласна влада вирішила виділити кошти на охорону так званої «дачі Андрєєва».

Візит колишнього Глави УГКЦ, що за станом здоров’я цього року залишив свій верховний пастирський «пост», став для Черкас доволі несподіваним. Проте архієпископ, якого називають одним із найбільшим моральних авторитетів нашого суспільства, таки вперше побував тут. Керівник місцевої парафії Української греко-католицької Церкви отець Юліан назвав це подарунком Святого Миколая, про який вони довго молилися.

У Черкасах городяни за один день придбали знедоленим дітям 105 подарунків.

У Черкаській області скажений кіт напав на чотирьох людей.

Студенти двох вищих навчальних закладів Черкас розповідатимуть городянам… про сміття.

Посидіти за партами на справжньому уроці в школі, послухати вчителя і навіть отримати оцінку зможе понад сотня вихованців дитячих навчальних закладів Південно-західного району Черкас 24 грудня.