Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

 

Дитячий санаторій «Пролісок» у Черкасах очолює лікар-патологоанатом.

Лікарі Черкаського пологового будинку № 2, який міська влада Черкас «реорганізовує», сьогодні в парламенті звернулися до влади, а також всіх мас-медіа з проханням не дозволити закрити пологовий будинок. Про це НародUA повідомили джерела в пологовому.

Сьогодні іменини святкують Ганна, Софрон та Степан. Вітаємо їх, а також усіх людей з новим днем. Крім того, сьогодні професійне свято відзначають енергетики та представники дипломатичної служби. Вітаємо і їх.

«Півдня грали з киянами з сусіднього номера в карти» – саме такою фразою ошелешив мене знайомий у скайпі. Днями він повернувся з Карпат. І що ви собі думаєте, через аномально теплу зиму та відсутність снігу саме в азартних іграх йому і довелося провести омріяну відпустку. Ні катання на скейтборді тобі, ні квадроциклів…

Середа, 21 грудень 2011 19:55

Рейтинг Партії регіонів падає

У Черкаській області падає рейтинг Партії регіонів, натомість зростають рейтинги «БЮТ-Батьківщини».

Своєрідною чорною міткою стає щорічна антипремія «Будяк року» для її лауреатів – посадових осіб та державних органів, які найбільш старанно порушували права людини протягом року. Більшість володарів цієї ганебної нагороди мають проблеми в бізнесі, їх звільняють з посади, а деякі навіть потрапляють в СІЗО.

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб іронічно відгукнувся про те, що деякі посадовці ідуть на пенсію по інвалідності.

Три роки тривала судова тяганина у справі демонтажу пам’ятника Леніну на центральній площі Черкас. Зрештою вчора суд виніс рішення – відновити монумент. Про це НародUA розповів депутат Черкаської міської ради, перший секретар Черкаського обласного комітету КПУ Віктор Роєнко, який був учасником цього судового процесу.

Депутати Черкаської міської ради внесли зміни до міського бюджету. Таким чином, усі бюджетними (вчителі, медики, вихователі дитячих садків) отримають заробітну плату за грудень.

Три роки тривала судова тяганина у справі демонтажу пам’ятника Леніну на центральній площі Черкас. Зрештою вчора суд виніс рішення – відновити монумент. Про це НародUA розповів депутат Черкаської міської ради, перший секретар Черкаського обласного комітету КПУ Віктор Роєнко, який був учасником цього судового процесу.

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб хоче, щоб у Черкаській області була створена хокейна команда.

Міський голова Черкас розповів, що йому імпонує те, як у Тбілісі вирішили проблему будівництва житла.

Екс-губернатор Черкащини, депутат Черкаської обласної ради Вадим Льошенко запевнив НародUA, що кримінальні справи проти керівника ПП «Гостинний двір» Олександра Чуприни є замовними. Ми поцікавилися у пана Льошенка, чому Управління МВС поширило заяву про те, що «за тіньовою схемою, починаючи з 2003 року, екс-керівництвом облдержадміністрації, було зроблено спробу відчуження приміщення готельного комплексу, яке зараз має назву ПП «Гостинний двір». Як відомо, очільником області тоді був саме Льошенко.

Публікація НародUA про те, що з пологового будинку № 2 Черкас після початку «реорганізаційних» процесів (спочатку йшлося прямим текстом про «закриття, потім – про «реорганізацію») цього року забрали апарат УЗД викликала серйозний резонанс. Як у читачів, так і в осіб, прізвища яких фігурували в матеріалі.

Цього дня іменини відзначають Анфіса, Кирило, Потап. Вітаємо всіх Анфіс, Кирилів, Потапів, а також усіх добрих людей...