Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Обласна влада вирішила виділити кошти на охорону так званої «дачі Андрєєва».

Візит колишнього Глави УГКЦ, що за станом здоров’я цього року залишив свій верховний пастирський «пост», став для Черкас доволі несподіваним. Проте архієпископ, якого називають одним із найбільшим моральних авторитетів нашого суспільства, таки вперше побував тут. Керівник місцевої парафії Української греко-католицької Церкви отець Юліан назвав це подарунком Святого Миколая, про який вони довго молилися.

У Черкасах городяни за один день придбали знедоленим дітям 105 подарунків.

У Черкаській області скажений кіт напав на чотирьох людей.

Студенти двох вищих навчальних закладів Черкас розповідатимуть городянам… про сміття.

Посидіти за партами на справжньому уроці в школі, послухати вчителя і навіть отримати оцінку зможе понад сотня вихованців дитячих навчальних закладів Південно-західного району Черкас 24 грудня.

У Черкасах температура у квартирі мешканця мікрорайону «Митниця» у Черкасах піднялася до 20 градусів після того, як у нього в гостях побувала спеціальна комісія.

Якщо хтось із мешканців приватного сектору Черкас відмовиться користуватися сміттєвим контейнером, йому доведеться сплачувати чималенький штраф – 700 гривень на день.

Цими вихідними у Черкасах відбувся уже традиційний Благодійний бал.  Із 2008 року Наддніпрянський фонд організує та проводить цей захід, під час якого відбувається благодійний аукціон, а на отримані кошти реалізуються соціальні проекти. Так, у 2008 році було придбано бронхоскоп для відділення дитячої хірургії обласної лікарні, в 2009 році реалізовано 6 проектів місцевих громадських організацій, а в 2010 році проведено розвиваючі заняття для дітей з особливими потребами.

Мер Канева Віктор Ніколенко переконує, що інформація про блогерів та їхні різні ніки є цілковито відкритою. Про це йому розповідали, зокрема, і самі блогери. Крім того, він стверджує, що не збирав конфіденційну інформацію незаконним шляхом і жодним чином не порушував закон.

У Києві в Українському фонді культури днями експонувала свої твори Заслужена художниця України, відома черкаська мисткиня Надія Нікіфорова. НародUA побував на виставці «Посланіє» і споглядав незвичні картини.

Цими вихідними біля черкаського драматичного театру встановили музичний атракціон – «Новорічні дзвіночки». Як розповіла НародUA начальник управління культури та туризму Черкаського міськвиконкому Валентина Шепецька, дзвіночки з’явилися завдяки міському голові Черкас Сергію Одаричу.

З цього дня фактично розпочинаються новорічні та різдвяні свята. Цього дня вшановуємо Святого Миколая Чудотворця, який і "народив" безліч своїх помічників - Діда Мороза, Санта Клауса та інших святкових героїв.

Колишній Глава Української греко-католицької Церкви блаженніший архієпископ Любомир Гузар назвав умови, за яких українські Церкви можуть об’єднатися.

Інтернет-спільнота обурена висловлюваннями міського голови Канева Віктора Ніколенка, які оприлюднив НародUA. Нагадаємо, що мер заявив про те, що не збирається переносити свій звіт і з-поміж іншого сказав фразу, яка викликала великий резонанс серед канівської та всеукраїнської інтернет-спільноти: