Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

У Черкасах городяни за один день придбали знедоленим дітям 105 подарунків.

У Черкаській області скажений кіт напав на чотирьох людей.

Студенти двох вищих навчальних закладів Черкас розповідатимуть городянам… про сміття.

Посидіти за партами на справжньому уроці в школі, послухати вчителя і навіть отримати оцінку зможе понад сотня вихованців дитячих навчальних закладів Південно-західного району Черкас 24 грудня.

У Черкасах температура у квартирі мешканця мікрорайону «Митниця» у Черкасах піднялася до 20 градусів після того, як у нього в гостях побувала спеціальна комісія.

Якщо хтось із мешканців приватного сектору Черкас відмовиться користуватися сміттєвим контейнером, йому доведеться сплачувати чималенький штраф – 700 гривень на день.

Цими вихідними у Черкасах відбувся уже традиційний Благодійний бал.  Із 2008 року Наддніпрянський фонд організує та проводить цей захід, під час якого відбувається благодійний аукціон, а на отримані кошти реалізуються соціальні проекти. Так, у 2008 році було придбано бронхоскоп для відділення дитячої хірургії обласної лікарні, в 2009 році реалізовано 6 проектів місцевих громадських організацій, а в 2010 році проведено розвиваючі заняття для дітей з особливими потребами.

Мер Канева Віктор Ніколенко переконує, що інформація про блогерів та їхні різні ніки є цілковито відкритою. Про це йому розповідали, зокрема, і самі блогери. Крім того, він стверджує, що не збирав конфіденційну інформацію незаконним шляхом і жодним чином не порушував закон.

У Києві в Українському фонді культури днями експонувала свої твори Заслужена художниця України, відома черкаська мисткиня Надія Нікіфорова. НародUA побував на виставці «Посланіє» і споглядав незвичні картини.

Цими вихідними біля черкаського драматичного театру встановили музичний атракціон – «Новорічні дзвіночки». Як розповіла НародUA начальник управління культури та туризму Черкаського міськвиконкому Валентина Шепецька, дзвіночки з’явилися завдяки міському голові Черкас Сергію Одаричу.

З цього дня фактично розпочинаються новорічні та різдвяні свята. Цього дня вшановуємо Святого Миколая Чудотворця, який і "народив" безліч своїх помічників - Діда Мороза, Санта Клауса та інших святкових героїв.

Колишній Глава Української греко-католицької Церкви блаженніший архієпископ Любомир Гузар назвав умови, за яких українські Церкви можуть об’єднатися.

Інтернет-спільнота обурена висловлюваннями міського голови Канева Віктора Ніколенка, які оприлюднив НародUA. Нагадаємо, що мер заявив про те, що не збирається переносити свій звіт і з-поміж іншого сказав фразу, яка викликала великий резонанс серед канівської та всеукраїнської інтернет-спільноти:

Днями у київській кнайпі «Купідон» нагороджували переможців конкурсу, що проводився в рамках всеукраїнської моніторингової кампанії «Міліція під контролем».

У черкаському драмтеатрі закінчили формувати солодку композицію благодійного проекту «Смачна новорічна країна», яка буде продана на аукціоні 19 грудня.