Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Мер Черкас Сергій Одарич заявив, що не варто зупинятися на забороні продажу алкогольних напоїв вночі. Варто також взагалі заборонити продавати алкоголь та тютюн у кіосках.

Міський голова Черкас Сергій Одарич запевнив, що пам’ятник Леніну не повернеться на Соборну площу міста.

Останнім часом сайт Черкаської обласної ради працює досить дивно.

На телеканалі ICTV закрили дитячу телепрограму Сашка Лірника «Світанок». Кожного ранку о 7 годині Лірник розповідав малечі про краденого вола, Попелюшку, Машу і трьох ведмедів та про багато інших казкових цікавинок. За час виходу «Світанку» прозвучало десь близько 800 казок. І попри не дуже зручний час показу, програму все одно дивилися. Про це свідчать листи від малечі, які продовжують надходити…

Іменини сьогодні святкують  Аркадій, Арсеній, Євген, Лукія, Анастасія, Никодим, Орест. Вітаємо вас.

Наказ Міністерства охорони здоров’я України № 192 визначає, що медикаментозне переривання вагітності можливе лише в акредитованому медичному закладі  під наглядом акушера-гінеколога. Я вирішила дізнатися, чи продадуть у звичайній черкаській аптеці необхідні препарати без рецепта лікаря.

Серед мешканців дитячих садочків Черкас популярною є гра в «Ревізора».

Мережа активістів-правозахисників Human Rights Activists In Action разом із Кримським правозахисним центром «Дія» та чеською організацією People In Need оголошує конкурс слоганів «Молодь говорить про права людини».

Директор Шевченківського національного заповідника і екс-мер Канева Василь Коломієць дав коментар виданню НародUA щодо розбитих плит на могилі Шевченка. Колишній мер, що не був допущений на останні вибори, але після судових процесів таки домовився з владою і став директором заповідника, дуже неохоче відповідав на питання НародUA. А вкінці взагалі відмовився далі будь-що коментувати і кинув слухавку.

Ізраїльська компанія «Ель Аль» зацікавилася аеропортами в Черкасах та Умані.

Щонайменше 130 тисяч черкащан споживають неякісну питну воду.

Управління державтоінспекції УМВС України у Херсонській та Черкаській областях 12-16 грудня за результатами тендерів уклали угоди з ТОВ «Оллі Транс» на придбання систем комплексу фотофіксації транспортних засобів з розпізнанням номерних знаків та перевіркою за розшуковими реєстрами «Відеоконтроль-Рубіж». Загальна вартість угод склала 1,40 млн грн. Про це повідомляють «Наші гроші» з посилання на «Вісник державних закупівель».

Завтра, 26 грудня, о 10 годині на Соборній площі Черкас відбудеться акція протесту черкаських підприємців.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області витратить на ремонт доріг понад 69 мільйонів гривень.

Мир і любов вашому дому… Частина християн, зокрема, католики та протестанти, сьогодні святкують Різдво Христове. Ми, українські православні та греко-католики, вбираємо цей перший подих великого свята і чекаємо до 7 січня. Нас розділяє календар і світогляд. Держава живе за одним календарем. Церква - за іншим.