Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Депутати Черкаської міської ради внесли зміни до міського бюджету. Таким чином, усі бюджетними (вчителі, медики, вихователі дитячих садків) отримають заробітну плату за грудень.

Три роки тривала судова тяганина у справі демонтажу пам’ятника Леніну на центральній площі Черкас. Зрештою вчора суд виніс рішення – відновити монумент. Про це НародUA розповів депутат Черкаської міської ради, перший секретар Черкаського обласного комітету КПУ Віктор Роєнко, який був учасником цього судового процесу.

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб хоче, щоб у Черкаській області була створена хокейна команда.

Міський голова Черкас розповів, що йому імпонує те, як у Тбілісі вирішили проблему будівництва житла.

Екс-губернатор Черкащини, депутат Черкаської обласної ради Вадим Льошенко запевнив НародUA, що кримінальні справи проти керівника ПП «Гостинний двір» Олександра Чуприни є замовними. Ми поцікавилися у пана Льошенка, чому Управління МВС поширило заяву про те, що «за тіньовою схемою, починаючи з 2003 року, екс-керівництвом облдержадміністрації, було зроблено спробу відчуження приміщення готельного комплексу, яке зараз має назву ПП «Гостинний двір». Як відомо, очільником області тоді був саме Льошенко.

Публікація НародUA про те, що з пологового будинку № 2 Черкас після початку «реорганізаційних» процесів (спочатку йшлося прямим текстом про «закриття, потім – про «реорганізацію») цього року забрали апарат УЗД викликала серйозний резонанс. Як у читачів, так і в осіб, прізвища яких фігурували в матеріалі.

Цього дня іменини відзначають Анфіса, Кирило, Потап. Вітаємо всіх Анфіс, Кирилів, Потапів, а також усіх добрих людей...

Колишній Глава Української греко-католицької Церкви Любомир Гузар – одна з найавторитетніших постатей в Україні, і не лише релігійних. І хоч УГКЦ поширена найбільше на Заході України, її авторитет і вміння тримати якийсь моральний, незаплямований різноманітними скандалами, рівень визнає багато хто з інших Церков.

Лише 27 із 60 народних обранців Черкас проголосували за затвердження Генерального плану забудови міста. Решта депутатів не прийшла на сесію міської ради або вирішила «утриматися».

Вівторок, 20 грудень 2011 15:07

Здати сперму

Автор

Якщо ви колись дивилися попсові американські фільми, то там часто була ця сцена. Чоловікові дають симпатичний маленький стаканчик і відправляють його у кімнату, де він може розслабитися, при потребі полистати якесь еротичне чтиво (точніше, видиво) і здати сперму – на аналіз або ж для запліднення якоїсь надмірно емансипованої тьоті, яка хоче завагітніти, але не хоче, щоб її запліднював чоловік під час статевого акту.

Незабаром в Україні подорожчають пральні порошки та миючі засоби.

Сьогодні, 20 грудня, на сесії Черкаської міськради депутати проголосували за продаж чотирьох ділянок землі міста площею майже 290 гектарів підприємству «Азот», яке належить відомому олігарху Дмитру Фірташу.

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб під час своєї річної підсумкової прес-конференції почав говорити про роздержавлення засобів масової інформації.

Черкащан закликають сортувати сміття.

Відповідаючи на питання людей під час свого візиту в Черкаси в рамках «суспільних днів» УГКЦ, архієпископ Любомир Гузар зазначив, що військові СС «Галичини» не були «прислужниками» гітлерівців. На його думку, вони використали війну і гітлерівську Німеччину для того, щоб вести боротьбу за незалежність України.