Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Депутат Черкаської міськради від БЮТ Микола Булатецький звинуватив мера Черкас Сергія Одарича та провладну більшість міськради в неефективному витрачанні коштів міського бюджету. Зокрема, опозиціонер заявив, що в той час, коли влада закриває пологовий і скорочує дуже важливі соціальні видатки з міського бюджету виділяються кошти, щоб «погасити» борги обласної влади.

Депутати Черкаської обласної ради Любов Майборода та Олександр Романенко днями відвідали санаторій «Сосновий бір» у Черкасах. Оглянувши заклад, народні обранці вирішили також ознайомитися із роботою школи, в якій навчаються діти, що відпочивають у санаторії. У цей час у школярів саме були уроки і депутати поспілкувалися з учнями безпосередньо під час навчання.

Два дні на дорогах України, зокрема й у черкаському регіоні, спостерігається чимало аварій. Попри те, що не було ані різкої зміни погоди, ані інших світових чи локальних катаклізмів комунальники, «Автодор» та «Служба автомобільних доріг» не змогли нормалізувати ситуацію на дорогах після першого ж в останній тиждень снігу та поступового зниження температури.

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб запевняє, що сьогодні ведеться потужна робота по налагодженню співпраці з Ізраїлем.

2011 рік, за результатами аналізу незалежних мас-медійних організацій, став піковим з точки зору поширення в Україні цензури й тиску на журналістів та загальним обмеженням свободи слова.

Міські голови Черкас Сергій Одарич та Львова Андрій Садовий зі спільним листом звернулися до своїх колег – мерів українських міст. Поштовхом до публічного звернення стала ситуація із продажем алкоголю та тютюну.

Актив черкаської міської "Батьківщини" на своєму зібранні запропонував голові обласної організації опозиційної партії Анатолію Бондаренку балотуватися до Верховної Ради в мажоритарному окрузі Черкас.

Відома торговельна марка, яка реалізовує горілку, в жодному випадку не дискредитує урочище «Холодний Яр», яке знаходиться на Чигиринщині.

Іменини сьогодні святкують Ангеліна, Іван, Степан (Стефан), Фома (Хома). Вітаємо вас.

У Черкасах завдяки благодійному проекту «Смачна новорічна країна» для лікування онкохворих дітей зібрали понад 12 тисяч гривень.

Внаслідок погіршення погодних умов чотири райони області залишилися без електропостачання. Про це повідомили в Управлінні МНС України в Черкаській області.

У Черкасах завдяки благодійному проекту «Смачна новорічна країна» для лікування онкохворих дітей зібрали понад 12 тисяч гривень.

 

Дитячий санаторій «Пролісок» у Черкасах очолює лікар-патологоанатом.

Лікарі Черкаського пологового будинку № 2, який міська влада Черкас «реорганізовує», сьогодні в парламенті звернулися до влади, а також всіх мас-медіа з проханням не дозволити закрити пологовий будинок. Про це НародUA повідомили джерела в пологовому.

Сьогодні іменини святкують Ганна, Софрон та Степан. Вітаємо їх, а також усіх людей з новим днем. Крім того, сьогодні професійне свято відзначають енергетики та представники дипломатичної служби. Вітаємо і їх.