Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Неділя, 01 січень 2012 19:22

Замовлення для Діда Мороза

Новий рік для моєї мами – це, хоч як не банально, мандаринки, ялинка, що її бабуся купила напередодні свята, цукерки «Каракум», розвішані замість прикрас на новорічній красуні, подарунки від Діда Мороза, шампанське, всім відомий салат «Олів'є», холодець, квашена капуста...

Новий рік – це завжди сподівання чогось кращого.

Кожен рік дає нам життя. Нове життя. І вже за це ми йому дуже вдячні. Йому, Богові, світу, суспільству, кожній молекулі нашого тіла і Всесвіту.

Я побувала на новорічному святі в Будинку ветеранів Голосіївського району м. Києва. У концерті звучали арії з музичної п'єси І. Котляревського «Наталка-Полтавка», оперети І. Кальмана «Сильва», пісні з радянських новорічних «мюзиклів». Твори виконували солісти відділу культурно-масових заходів Будинку під керівництвом Ірини Вікторівни Цисарж.

Учора у Ленінському районному суді міста Кіровограда відбулося судове засідання з розгляду скарги на постанову про порушення кримінальної справи щодо черкаського адвоката Дмитра Карпенка.

Іменини сьогодні святкують Ананій, Азарій та Данило. Вітаємо вас...

Сьогодні лікарі пологового будинку № 2 в Черкасах вкотре пікетували сесію Черкаської міської ради. Вони вимагали скасувати рішення міськради про реорганізацію пологових. Депутати більшості ПР-ПВД на чолі з мером таки дозволили лікарям виступити. Хоча мер і повідомив, що такого пологового вже не існує і вони виступають тут останній раз.

Мер Черкас виніс на сьогоднішню сесію Черкаської міської ради пропозицію скасувати видатки, передбачені для надання депутатам матеріальної допомоги жителям міста. За його словами, надання допомоги депутатами не є ефективним. Так, цього року на допомогу десь 3,5 тисячам людей пішло десь 1,3 млн грн, і громадяни в средньому отримали по 300 гривень. Мер назвав таку допомогу мізерною і дискримінаційною щодо 99 % жителів міста, в яких ці гроші "забирають".

Четвер, 29 грудень 2011 13:39

Вимкни Україну

Попередній діагноз геополітичного продукту під назвою «Україна» викликав ряд запитань у віртуальних чомучок. Частина інтернет-планктону не змогла подолати семантичні мінні поля і це добре, бо для нетренованого мозку далі буде ще гірше. Тому наразі рекомендую їм почитати Леніна і Гітлера, а потім через Мао переходити до французьких шістдесятників.

Міська влада Черкас вирішила приймати програму соціально-економічного розвитку міста не на останній сесії міськради 29 грудня, а наприкінці січня наступного року. 

Черкаська міська рада сьогодні ухвалила бюджет Черкас на 2012 рік. За відповідне рішення проголосувало 35 депутатів. За словами директора департаменту бюджетної політики Черкаського міськвиконкому Наталії Джуган, дефіцит бюджету на виплату зарплат бюджетникам складає 76 мільйонів гривень, тобто вдвічі більше ніж 2011 року.

Депутати Черкаської міської ради затвердили Генеральний план забудови Черкас.

У наступному році черкащанам доведеться добиратися за потрібними їм маршрутами не звичним шляхом, а «окільними шляхами»,  з кількома пересадками – витрачаючи більше часу і грошей на проїзд.

Напередодні новорічних свят у мікрорайонах  Черкас працюють сільськогосподарські ярмарки. Як повідомляють у Черкаському міськвиконкомі, з 28 грудня аграрники розгорнули свій товар  у житловому масиві «Перемога» по вул. 30 років Перемоги, 4 (біля літака). Сьогодні аналогічний ярмарок відбувається на площі 700-річчя. А з 30 грудня – по вул. Луначарського, 1 (поблизу магазину АТБ), а також у мікрорайоні «Митниця» по вул. Гагаріна, 61 (поруч з магазином «Гранд-маркет»). Торгівля відбуватиметься з 8-ої  години ранку до 18-ої  вечора.

Понад 40 млн грн витратять на оновлення обладнання у медичних закладах Черкаської області.