Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

На водопровідні та каналізаційні роботи (консервацію) чотирьох фонтанів у Черкасах витратять 120 тисяч гривень.

Сьогодні біля Черкаської облдержадміністрації підприємці вимагали скасувати закон про захист персональних даних, а також зміни до законодавства, за якими вони змушені будуть платити величезні штрафи за порушення як закону про захист персональних даних, так і інших законів.

У наступному році на ремонт доріг із держбюджету виділять 9 мільйонів гривень.

Понеділок, 26 грудень 2011 16:02

Мамця-ревізор

Автор

Не знаю, чому чоловіки так хочуть, щоб жінки народжували їм синів. Адже потім так чи інакше ці хлопчики стають «матусиними синочками», до яких татусям немає діла. А от мамці товчуться над ними, як квочки, і опікуються навіть тоді, коли чадо вже створює власну сім’ю.

У Черкасах рибалка провів півгодини у крижаній воді, поки йому не надали допомогу рятувальники.

Влітку наступного року після Євро-2012 до Києва вперше в історії завітає легендарний американський рок-гурт Red Hot Chili Peppers.

У Черкасах правоохоронці не вбачають злочину в тому, що хтось намалював свастику на державному прапорі.

У Черкасах за вихідні збільшилася кількість людей, які зверталися у міський травмпункт із травмами, отриманими внаслідок ожеледиці.

Мер Черкас Сергій Одарич заявив, що не варто зупинятися на забороні продажу алкогольних напоїв вночі. Варто також взагалі заборонити продавати алкоголь та тютюн у кіосках.

Міський голова Черкас Сергій Одарич запевнив, що пам’ятник Леніну не повернеться на Соборну площу міста.

Останнім часом сайт Черкаської обласної ради працює досить дивно.

На телеканалі ICTV закрили дитячу телепрограму Сашка Лірника «Світанок». Кожного ранку о 7 годині Лірник розповідав малечі про краденого вола, Попелюшку, Машу і трьох ведмедів та про багато інших казкових цікавинок. За час виходу «Світанку» прозвучало десь близько 800 казок. І попри не дуже зручний час показу, програму все одно дивилися. Про це свідчать листи від малечі, які продовжують надходити…

Іменини сьогодні святкують  Аркадій, Арсеній, Євген, Лукія, Анастасія, Никодим, Орест. Вітаємо вас.

Наказ Міністерства охорони здоров’я України № 192 визначає, що медикаментозне переривання вагітності можливе лише в акредитованому медичному закладі  під наглядом акушера-гінеколога. Я вирішила дізнатися, чи продадуть у звичайній черкаській аптеці необхідні препарати без рецепта лікаря.

Серед мешканців дитячих садочків Черкас популярною є гра в «Ревізора».