Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Представники опозиційних партій в Черкаській обласній раді ініціювали звернення депутатів до обласної влади з проханням припинити процес закриття другого пологового будинку Черкас.

Мер Черкас Сергій Одарич пообіцяв, що до жителів приватного сектору, які відмовляються користуватися контейнерами для сміття, незабаром прийде муніципальна інспекція.

Представники опозиційних партій в Черкаській облраді розкритикували бюджет області на 2012 рік, який влада представила лише за два дні до його можливого прийняття на сесії облради 28 грудня.

Депутат Черкаської облради від "Батьківщини" Анатолій Бондаренко відкинув звинувачення інших опозиційних сил у тому, що місцеві БЮТівці не узгоджують спільних кандидатів по мажоритарних округах на вибори до ВР.

До 1 березня усі жителі приватного сектору Черкас отримають контейнери для сміття. Комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» уже розпочало роздачу сучасних контейнерів. Першими нові контейнери отримають жителі «Дахнівки». За два вихідні дні працівники КП поспілкувались із майже 150 власниками приватних будинків.

Створений у листопаді комітет самоорганізації населення «Луначарський» уже демонструє свою користь для мікрорайону. Так, вуличне освітлення, котре не працювало більше десятка років, днями відновили на вулиці Ярослава Галана у Черкасах.

Черкаські правоохоронці затримали шахрайку, яка грабувала пенсіонерів.

У селі Ротмистрівка Смілянського району, у власному дворі, на 14-ти річну дівчинку напала собака. Захищаючи доньку, батько вбив оскаженілу тварину.

Учора, 26 грудня, в місті Ватутіне, по вулиці Кірова стався порив трубопроводу тепломережі.

У цьому році фармацевтичні товари в Черкаській області подорожчали майже на 11 %.

Санаторій «Сосновий бір», до якого хочуть приєднати внаслідок реорганізації ще два дитячі санаторії «Пролісок» і «Зміна», не пристосований для того, щоб приймати дітей до 7 років. Для малечі тут не створено жодних умов. У цьому НародUA переконався побувавши у санаторії.

Мер Черкас Сергій Одарич бідкається, що дефіцит бюджету в наступному році становитиме 100 мільйонів гривень.

На водопровідні та каналізаційні роботи (консервацію) чотирьох фонтанів у Черкасах витратять 120 тисяч гривень.

Сьогодні біля Черкаської облдержадміністрації підприємці вимагали скасувати закон про захист персональних даних, а також зміни до законодавства, за якими вони змушені будуть платити величезні штрафи за порушення як закону про захист персональних даних, так і інших законів.

У наступному році на ремонт доріг із держбюджету виділять 9 мільйонів гривень.