Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб вважає, що Черкащина хоча б опосередковано візьме участь у чемпіонаті Європи з футболу. Про це повідомляє офіційний портал ОДА.

У новорічну ніч у Черкасах перевезення пасажирів забезпечуватимуть 5 автобусних маршрутів: № 20, 25, 26, 30 та 31.

Держслужбовці полюбляють виходити на пенсію по інвалідності. Останнім часом чи то в силу пенсійної реформи, чи з інших причин ця тенденція набрала обертів. Невже влада робить людей інвалідами? НародUA вирішив з’ясувати, чому в окремих регіонах України збільшується кількість посадовців-інвалідів, і чи справді цих людей можна назвати такими, що «мають особливі потреби».

Сьогодні іменини святкують Павло, Степан (Стефан), Трифон. Вітаємо вас.

Черкаські опозиціонери заявили, що на керівні посади в області масово завозять "донецьких".

Представники черкаського "Фронту змін" перед Новим роком на свій лад розважали людей. Біля Черкаської облдержадміністрації вони провели акцію "Новорічне вухо влади".  На новорічній сосні молодь розвісила іграшки у формі паперових "вух", де були написані невиконані владою обіцянки.  Дід Мороз знімав ці "вуха"-обіцянки з ялинки, дівчина зачитувала ці "мантри" щасливого життя вже сьогодні, а потім вони складали це все в конверт, який мають надіслати до представників влади по пошті.

Транспортна система Черкас зазнає реформування.

Представники опозиційних партій в Черкаській обласній раді ініціювали звернення депутатів до обласної влади з проханням припинити процес закриття другого пологового будинку Черкас.

Мер Черкас Сергій Одарич пообіцяв, що до жителів приватного сектору, які відмовляються користуватися контейнерами для сміття, незабаром прийде муніципальна інспекція.

Представники опозиційних партій в Черкаській облраді розкритикували бюджет області на 2012 рік, який влада представила лише за два дні до його можливого прийняття на сесії облради 28 грудня.

Депутат Черкаської облради від "Батьківщини" Анатолій Бондаренко відкинув звинувачення інших опозиційних сил у тому, що місцеві БЮТівці не узгоджують спільних кандидатів по мажоритарних округах на вибори до ВР.

До 1 березня усі жителі приватного сектору Черкас отримають контейнери для сміття. Комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» уже розпочало роздачу сучасних контейнерів. Першими нові контейнери отримають жителі «Дахнівки». За два вихідні дні працівники КП поспілкувались із майже 150 власниками приватних будинків.

Створений у листопаді комітет самоорганізації населення «Луначарський» уже демонструє свою користь для мікрорайону. Так, вуличне освітлення, котре не працювало більше десятка років, днями відновили на вулиці Ярослава Галана у Черкасах.

Черкаські правоохоронці затримали шахрайку, яка грабувала пенсіонерів.

У селі Ротмистрівка Смілянського району, у власному дворі, на 14-ти річну дівчинку напала собака. Захищаючи доньку, батько вбив оскаженілу тварину.