Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» з 15 січня планує розпочати вивезення сміття від приватних домоволодінь у мікрорайоні «Дахнівка» за новою технологією і з нових контейнерів. Нагадаємо, наприкінці минулого року у Черкасах розпочали роздавати нові сучасні баки для збору сміття. Їх вручають мешканцям приватних домоволодінь. Загалом сучасна система вивезення сміття, аналоги якої існують в країнах Європи, США, Канаді, має запрацювати з 1 березня.

У лютому в Черкасах відбудеться вже традиційний джазовий фест.

Керівник профкому другої дитячої поліклініки Тетяна Ільченко, а також лікарі, які працюють в поліклініці, підтвердили інформацію про те, що міська влада Черкас таки планує закрити медичний заклад.

У Чорнобаївському районі Черкаської області жінка під час сварки зарізала чоловіка.

Учора ввечері рятувальники загасили пожежу в житловому будинку в селі Романівка, що на Тальнівщині.

За дорученням голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба під головуванням його першого заступника відбулась нарада з питань відкриття весняної навігації на Дніпрі. Як повідомляють на офіційному порталі облдержадміністрації, важливість відновлення навігації полягає і в тому, що до переліку найпопулярніших туристичних об'єктів під час проведення чемпіонату «Євро-2012» увійшли Шевченківський національний заповідник у Каневі та історико-архітектурний заповідник у Чигирині.

Четвер, 05 січень 2012 12:07

Мистецтво слухати

Пропонуємо вашій увазі цікаву статтю Хеннінга Манкеля (Henning Mankell) для Нью-Йорк Таймс.

Рецензія на фільм «Про що ще говорять чоловіки» (Росія, 2011)

Режисер – Дмитро Д'яченко

У ролях – Леонід Барац, Ростислав Хаїт, Олександр Демидов, Каміль Ларін, Олексій Кортнєв, Олена Бабенко, Наталя Швець, Катерина Вілкова, Володимир Меньшов

Сьогодні іменини святкують Павло, Наум, Давид, Нифонт. Вітаємо вас...

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що реакція чиновників нинішньої влади на критику дивовижно нагадує реакцію посадовців, які перший тиждень як зайшли в свої кабінети. Насправді, нагадав політик, Україна готується «вшановувати другі роковини влади В.Януковича», а це, на його переконання, означає, що чиновникам вже треба навчитися відповідати за свої дії, а не шукати винних у попередній період. Він зауважив, що «два роки достатній термін, щоб і помилки попередньої влади виправити, і винних притягти до відповідальності, і самим продемонструвати свій професіоналізм».

Власники охайно прибраних дворів навколо багатоповерхівок, прикрашених квітами балконів та вікон, чепурних торгово-офісних територій протягом усього 2011 змагалися між собою за право стати переможцем у загальноміському конкурсі «Оточи себе красою» в Черкасах. І от наприкінці минулого року було визначено найгосподарніших містян.

В селі Журавка Шполянського району Черкаської області господар будинку викликав рятувальників, проте пожежу загасив самотужки.

Мерія Черкас оголошує про проведення земельного аукціону з продажу права оренди.

Черкаська область перевиконала план по доходах від оренди держмайна.

Про це повідомила начальник регіонального відділення Фонду державного майна України в Черкаській області Наталія Горбенко.

«Зона», звісно, не курорт. І потрапити в українську колонію, очевидно, мало якій нормальній людині захочеться. Навіть «на екскурсію». Утім, ми таки побували на екскурсії в черкаській виправній колонії № 62. Звичайно, було б наївно очікувати, що ми побачимо колонію у «чистому вигляді», тобто в її реальному щоденному «невилизаному» форматі. Можна уявити, як адміністрація готувалася і як готувала ув'язнених.