Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

Візит Олега Ляшка до Черкас був точковим. Сюди він приїхав після агітаційного вояжу до Золотоноші, щоб охопити найбільш гарячий і резонансний об’єкт – реорганізований чи напівзакритий пологовий № 2.

У Черкасах п’яниця убив чоловіка за те, що той відмовився з ним випити.

Завтра у Черкасах в рамках п’ятих суспільних днів Української Греко-Католицької Церкви, які започаткував сам митрополит Андрій Шептицький, відбудеться зустріч із  Архиєпископом УГКЦ Блаженішим Любомиром (Гузаром).

До НародUA надійшла інформація, що з «реорганізованого» міською владою Черкас пологового будинку № 2 вже почали вивозити найкраще обладнання.

Черкащина є лідером з-поміж інших областей України по відновленню дошкільного навчання.

Екс-БЮТівець Олег Ляшко пообіцяв лікарям черкаського пологового будинку № 2, який фактично уже припинив існування після реорганізації, «до кінця» захищати заклад.

Він заявив, що єдиний вихід із ситуації – місцевий референдум з цього питання.

На комп’ютеризацію шкіл Черкаської області до 2015 року витратять 11 мільйонів гривень.

Депутатам Черкаської облради вчасно не роздають додаткові зміни до проектів рішень.

Деякі депутати Черкаської міськради, зокрема й БЮТівець Микола Булатецький заявили про намір ініціювати позачергову сесію Черкаської міськради й провести її в Черкаському пологовому будинку № 2. Про це він сказав під час зустрічі з колективом пологового будинку.

НародUA нарешті отримав довгоочікувану письмову відповідь від Черкаського міськвиконкому на наш запит щодо недобросовісного виконавця ремонтних робіт, наслідком яких стало травмування 65-річної жінки із серйозними переломами ноги та операціями. Міська влада офіційно підтвердила те, що вона вказала нам в електронній відповіді на інформаційний запит. Таким чином відповідальним за недобросовісний ремонт в, очевидно, безпрецедентному судовому процесі пенсіонерки проти влади відтепер офіційно стає КП «Черкаситеплокомуненерго».

Колектив Черкаського пологового будинку № 2 сподівається найближчими днями отримати запрошення на зустріч з губернатором Сергієм Тулубом, хоч губернатор і відмовився з ними зустрічатися.

Медики очікують принаймні хоч якихось заходів з його боку, які б зупинили процес закриття пологового будинку. Про це повідомили НародUA лікарі медичного закладу.

Батьки учнів першого класу гімназії № 31 міста Черкас поскаржилися НародUA, що їхніх дітлахів нещодавно водили на якесь незрозуміле «лазерне шоу» у палац культури «Дружба народів». Не всі школярі були в захваті від побаченого. Проте потім учителька поставила всіх батьків перед фактом, що треба заплатити 15 гривень…

На Черкащині започаткували систему підписання соціальних угод із представниками бізнесу.

Про це заявив губернатор Черкаської області Сергій Тулуб.

На його думку, бізнес має бути соціально відповідальним.

Цей день в історії запам’ятався такими подіями:

Четвер, 15 груд. 2011, 22:22

Тиждень тому у своєї бабусі я натрапила на відривний настінний календар на 2012 рік з промовистою назвою «Природа исцеляет». Усе б нічого, якби на обкладинці не були зображені гранат, лайм, лимон, хурма… Жодного тобі яблучка, грушки чи сливи – виключно екзотичні фрукти.