Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

"Найщасливіша я в моменти, коли слухаю восьмирічного сина, як він розмірковує про "найтоншу тканину прози". І коли студенти на питання - хто прочитав - усі здіймають руки"? – розповідає Світлана Привалова – героїня Щастя на НародUA.

П’ятниця, 29 вер. 2017, 08:00

"Щастя=здоров’я. Така проста формула, але досягти цього стану просто і водночас непросто", – розповідає Олена Малєєва – героїня Щастя на НародUA.

"Відчуття дарунку лісу, тихої гри у хованки серед особливого карпатського лісу, де під ногами мох і глиця, де дощ, як змовник, шепоче на вухо, під яку яличку зазирнути за ще одним красенем", – розповідає Любов Долик – героїня Щастя на НародUA.

Четвер, 28 вер. 2017, 07:00

Плов із фаршем

Читайте більше в рубриці Їжа для щасливих

Рецепт далекий від традиційного, але однозначно у стилі "Просто.Швидко.Смачно".

"Я постійно зі своїми персонажами, з їхніми світоглядними установками, складними станами й емоціями", – розповідає Тетяна Сидоренко – героїня рубрики Людина на НародUA.

"Щастя - це серед шепоту листя розгледіти клаптик блакитного полотна та білосніжні пухнасті хмарки... Глибоко вдихнути повітря, наповнене ароматами квітів, трав та солодкавістю дитинства", – розповідає Наталі Ігнатенко – героїня Щастя на НародUA.

Вівторок, 26 вер. 2017, 07:00

Тим хто боїться сирих яєць, порада - помийте їх із милом і не переживайте.

"У три роки я був щасливий, коли дід брав мене з собою у відрядження, і я вигадував дорогою багато історій, аби ми не сумували. І тепер я не менш люблю вигадувати історії, коли їду у тривалі подорожі. Хоч уже без діда", – розповідає Олександр Тарасенко – герой Щастя на НародUA.

"Просте щастя і є в будній злагоді з самим собою. Оте примарне безумство в багатстві і розкоші, не варте малих повсякденних радощів, з яких і складається щастя", – розповідає Володимир Ринденко– герой Щастя на НародUA.

Четвер, 21 вер. 2017, 07:00

Смак кабачка додає котлетам особливого шарму.

"Щастя – це калейдоскоп емоцій, спогадів, мрій, сподівань, планів, митей натхнення і митей затишку, вибухів драйву і моментів, якими можу пишатися", – розповідає Олена Колінько – героїня Щастя на НародUA.

"Я створила авторський проект «Словотерапія», в якому люди мають змогу познайомитися з терапевтичними ресурсами вірша і казки", – розповідає Оксана Стогній-Рибась – героїня рубрики Людина на НародUA.

Вівторок, 19 вер. 2017, 07:00

Банани, молоко, какао+ кілька годин у морозилці = ням-ням.

"Я не знаю як поріднилися в моїй особі такі різні сфери освіти і уподобання: геодезист, психолог, поет, художник. Та нам комфортно", – розповідає Тетяна Рибар – героїня рубрики Людина на НародUA.

Понеділок, 18 вер. 2017, 00:24

"Є тільки два дні у році, коли ми нічого не можемо зробити. Один із них називається вчора, а другий - завтра".