"Ти не відчуваєш голоду, холоду, ти поза часом і поза реальністю. Немає у тебе віку і ваги, ти – безтілесна. Саме так, щастя, це коли людина живе душею без тіла", – розповідає Раїса Обшарська – героїня рубрики Щастя на НародUA.
Чи любите ви поезію так, як її любимо ми? Якщо так, тоді запрошуємо долучатися до нової підрубрики, в рамках якої будемо публікувати вірші про щастя від відомих українських митців.
"Щастя десь поруч і необхідно просто придивитися. Іноді це вимагає зусиль, а іноді – це просто подарунок, який дається просто так, тому що ти тут і радієш цьому дню", – розповідає Ольга Брагіна – героїня Щастя на НародUA.
"Дуже важливо обертаючись назад, порівнюючи себе сьогодні і рік тому, відчувати той «ріст». Я вважаю, що це і є воно – ЩАСТЯ", – розповідає Марія Перепічка – героїня рубрики Щастя на НародUA.
"Щастя – у тому моменті, коли напишеш вірш. І розумієш, що налаштований на світ правильно. І начебто день прожитий недаремно", – розповідає Ксана Коваленко – героїня рубрики Щастя на НародUA.
"Досягти щастя дуже просто, але для цього не треба ховатися від цього світу, перестати зашкарубло мислити, не боятися ламати стереотипи...", – розповідає Ірина Садула – героїня рубрики Щастяна НародUA.
Усі вдома люблять чимось похрумтіти, тож не вагаючись, приготувала, тим більше що це абсолютно нескладно, а у порівнянні з магазинними - ще й не шкідливо.
"Щастя не є постійним станом, а лише миттєвістю. Кілька секунд чи хвилин, не більше. Неможливо бути увесь час щасливим, бо це навіть звучить абсурдно", – розповідає Віталія Савченко – героїня рубрики Людинана НародUA.
"Щастя – це сукупність дрібниць: запах кориці в каві, післясмак прочитаної книжки, звук морських хвиль, які ламаються об берег, можливість бачити, чути і відчувати", – розповідає Юлія Шевель – героїня Щастя на НародUA.
"Щастя, мов філософський камінь: таке бажане і недоступне одночасно. Люди ладні продати душу за хворобливе ніщо, не помічаючи очевидного", – розповідає Марина Казмірук.
"Моє щастя – у кожному моєму кроці, в кожному ранкові, у заході сонця і цвітінні бузку. Без цього навіть не уявляю, що станеться у світі", – розповідає Тетяна Герун.