Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

Ксенія Медвідь – героїня Щастя на НародUA. "Мене осяяло щастя. Мене обійняли дбайливі руки щастя", – розповідає вона.

Ксенія Александрова – героїня Щастя на НародUA. Вона обожнює ходити на весілля.

«Щасливі люди носять весну у серці», - запевняє наша героїня рубрики «Щастя» Марія Кононова.

Марина Забуранна  – героїня  рубрики «Людина». «Мій світ – це образи, реальність, яку я сама створюю, адже вірю, що люди, події, речі виключно такі, якими ми їх сприймаємо і якщо дивитися на світ через призму любові, під кутом насолоди, то він неодмінно буде кращим», – розповідає дівчина.

Роксолана Жаркова – героїня рубрики «Людина». «Слова, як обійми: зігрівають тільки тоді, коли щирі…» – розповідає вона.

Олеся Галятовська – героїня рубрики «Людина». «Припиніть просто мріяти, а втілюйте свої мрії в реальність!» – говорить дівчина.

Анастасія Новацька – героїня  рубрики «Людина». «Обожнюю поезію, вона стала для мене більше, ніж просто захоплення. Це моє життя. Моя стихія, моє спасіння від буденності та смутку», – розповідає дівчина.

Богдана Бартецька – героїня  рубрики «Людина». «Вкотре переконуюся, що людина здатна сама змінювати та творити свою долю!» – розповідає дівчина.

Анна Дегтярьова – героїня рубрики «Людина». «Обожнюю відчуття, коли в аеропорту видають посадковий квиток на літак, і ти йдеш у зону «між небом і землею» пити каву та мріяти. Подорожі – це книга, яка допомагає знаходити відповіді на питання будь-якої складності», – розповідає дівчина.

Тетяна Павленко – героїня  рубрики «Людина». «Вірю в те, що в Світі є лише ми та дзеркала, що відображують всю нашу сутність», – розповідає дівчина.

В'ячеслав Циганець – герой Щастя на НародUA. "Для того, аби бути щасливим в кожну мить нашого життя, потрібно навчитися бути вдячним", - говорить він.

Віталій Горбуленко - герой  рубрики «Людина». «Нині прийшов час змін, і я став військовим. Можливо, моя романтична вдача не надто співставляється із грубою військовою справою. Але всі ми прагнемо перемоги. А перемагає завжди Любов, котра є мірилом усіх вчинків. Тому я тут», - розповідає він.

Олена Бараненко – героїня Щастя на НародUA. "Щастя сукупне і суцільне водночас. Неповторне, але з чіткими пам'ятними  рисами. Минуле, майбутнє і вічне. Своє", – розповідає вона.

Шановні читачі НародUA, друзі! Вітаємо вас із Різдвом Христовим! Бажаємо у новому році всім нам миру й любові. Нехай постійно в нас народжується й живе добро.

Боісіда (Олена Березюк) – героїня рубрики «Людина». «Люблю сісти на ліжко, підкласти під спину десяток подушок і мовчки любити цей світ», – розповідає дівчина.