Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

Аліна Острова – героїня Щастя на НародUA. " Щастя… Воно завжди поруч з нами, проте ми зводимо свій погляд до небес, де літають мрії про нього", – розповідає вона.

Віталій Прокопович - герой  рубрики «Людина». «Хочу, щоб люди не були байдужими один до одного, щоб в будь-якій життєвій ситуації залишалися в першу чергу людьми!», - розповідає він.

Аліна Харламова – героїня Щастя на НародUA. "Поняття «щастя» може кардинально різнитися в залежності від характеру людини, її уподобань, захоплень та інтересів", – розповідає вона.

Ольга Романишин  – героїня  рубрики «Людина». «Якщо б могла змінити щось на планеті – хотіла б володіти тією силою, котра спинить війни, а також зцілить хворих дітей…», – розповідає вона.

Світлана Рачинська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це те, що приносить задоволення і радість! Те, що запалює погляд, дає поштовх, відкриває друге дихання і спонукає жити, мріяти і любити усе навколо!", – розповідає вона.

Ольга Сищук – героїня рубрики «Людина». «Маю багато хобі, які на мою думку, хочуть більш чіткого, виваженого підходу та головне – вимагають регулярності, а з моєю непосидючістю – не часто таке виходить», – розповідає вона.

Лілія Войтків – героїня Щастя на НародUA. "Бути щасливим означає розуміти, що як би нам не було зараз, у кінцевому результаті все одно буде так, як треба. Усе буде щасливо", – розповідає вона.

Світлана Рачинська – героїня  рубрики «Людина». «Складно рецензувати власне життя, бо це, насправді, така короткометражна річ, але найяскравіші епізоди ще попереду!..)», – розповідає вона.

Оля Гірняк – героїня Щастя на НародUA. «Я кожного ранку прокидаюся з однією і тією ж думкою в голові: «Яка ж я щаслива!», – розповідає вона.

Аліна Острова – героїня  рубрики «Людина». «Майже всі вважають, що в такому місці, як бібліотека, будь-хто зможе працювати. А тому, щиро дивуються, що бібліотечна професія вимагає знань і підготовки в спеціалізованому навчальному закладі.», – розповідає вона.

Ірина Мацко – героїня Щастя на НародUA. "Може, ті крихти, які я збираю, і є щастям. Адже саме по крупинці зібравши, починаєш відчувати їх вагу і цінувати їх… Щастя абсолютне не сприймалося б так, як миті щастя, без очікування його, без відчуття", – розповідає героїня у свої новелі.

Ярослав Лущан - герой рубрики «Людина». «Люблю насолоджуватись смачною кавою, щовечора п’ю каву в кав’ярні і обмінююсь ідеями із друзями та цікавими людьми», - розповідає він.

Лілі Гвоздьо – героїня Щастя на НародUA. «Я» сьогодні буду щаслива, «я» щаслива зараз, цієї миті, цим ковтком кави, цією ранковою посмішкою синочка, цим бурмотінням донечки, цим ніжним ранковим поцілунком», – розповідає вона.

Маргарита Харенко – героїня рубрики «Людина». «Натхнення шукаю у спілкуванні з людьми, прогулянках на природі і читанні книжок», – розповідає дівчина.

Тетяна Качак – героїня Щастя на НародUA. "Кожна людина сама вирішує: бути їй щасливою чи ні. І тільки від неї залежить оце уміння БУТИ ЩАСЛИВОЮ", – розповідає вона.