Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

"Щастя – це гуляти рідними вулицями, зустрічати кожного перехожого, наче найріднішу людину в усьому світі", – розповідає Джаніта Шах – героїня Щастя на НародUA.

"Мабуть, один з найкращих періодів життя людини – коли ти маєш дітей і сам ще дитина, бо у тебе живі батьки", – розповідає Надія Мишко.

"Щастя – це не тільки те, чого ми прагнемо, але й дорога до нього, хай навіть терниста і нелегка", – розповідає Ярослав Волошин – герой Щастя на НародUA.

Субота, 10 березень 2018 23:22

Салат "Вітамінка"

Автор

Навіть не думала, що це так смачно! Морська капуста для мене - справжня знахідка! Цукор та оцет не додавала, замість приправи взяла трохи чорного та червоного перцю, коріандр та зубчик часнику.

П’ятниця, 09 березень 2018 23:20

Пряні курячі крильця

Автор

Рецепту як такого, нема, все, як кажуть, "на око".

Середа, 07 березень 2018 23:12

Сирний крекер

Автор

Пекла одразу подвійну порцію, брала 1 яйце, а не 2 жовтки. Додала в тісто ще кунжут та насіння льону. Моїм "сироїжкам" сподобалося.

"Пізнати себе, знайти внутрішню гармонію, невпинно відкривати для себе нові речі, події, заняття, що дарують відчуття свободи, повноти, завершеності - це і є щастя", – розповідає Настя Цапун.

Вівторок, 06 березень 2018 22:36

Тефтелі з рисом та капустою

Автор

Тефтелі добре формуються, не розвалюються. Тушкувала близько години, бо гралися з малою і геть про них забула.

"Моє щастя – це мій внутрішній спокій, який хочу відчувати завжди. Моє щастя – це знайти себе у цьому світі і бути вільною у своєму виборі та рішеннях", – розповідає Лілія Акуленко – героїня Щастя на НародUA.

Дуже смачний салат! Гриби не варила, а вирішила посмажити разом з цибулею, заправляла майонезом напополам з нерафінованою олією.

"Щастя – займатися улюбленою справою, яка приноситиме лише задоволення, з якою ти будеш відпочивати душею і тілом. Улюблена справа – це немов частинка душі. Без того, що ти любиш, ти – вже не ти…" – розповідає Марія Черешньовська – героїня Щастя на НародUA.

Додала ще трошки коньяку для аромату. Суміші крему та печива дала вистигнути, а потім вже формувала.

Четвер, 01 березень 2018 22:28

Яєчна паста для канапок

Автор

Одразу робіть більше, вам неодмінно сподобається! Поєднання хрумкого хліба з цією пастою неймовірне, тим більше готується ну зовсім просто та швидко.

"Щастя - коли сталося щось по-доброму несподіване, таке, що ти навіть не ставила поряд із фантастичними подіями, не чекала, а воно - відбулося", – розповідає Лідія Стрельченко – героїня Щастя на НародUA.

Четвер, 01 березень 2018 00:04

Не хюґе єдиним

І поки в кожного триває пошук свого доступного маленького щастя щодня, модні тренди активно заповнюють наше життя. Треба знати їх «у обличчя». Обізнані, а отже озброєні.