Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Четвер, 23 листопад 2017 00:36

Простий салат із оселедцем

Автор

Усі інгредієнти заправляємо майонезом. Хто переймається якістю магазинного, може приготувати домашній, якщо буде час та натхнення.

"Щастя – це цілий маніфест, який має бути нескінченний і в кожного особистий, і водночас спільний," – розповідає Оксана Тригуб-Мілашевич – героїня Щастя на НародUA.

Вівторок, 21 листопад 2017 05:02

Три види щастя від Ярини Каторож

Автор

"Інколи слід просто дозволяти тихенько стукаючому щастю зайти до дверей свого серця", – розповідає Ярина Каторож – героїня Щастя на НародUA.

Вівторок, 21 листопад 2017 00:27

Маринована капуста "Провансаль"

Автор

Пробувати можна вже через 3 години після приготування, але з плином часу капуста стає ще смачнішою!

"Моя чуттєвість розливається по тарелі часу, але це - всього лиш роса на стовбурі роду моїх дідів та прадідів. І усвідомлення важливості свого існування тут і тепер – це і є щастя", – розповідає Надія Позняк.

«Усім тим я щаслива. І ніхто у мене того щастя не відбере… Тож бажаю і вам хапати миттєвості справжнісінького щастя й купатися у його хвилях!», — говорить Ірина Небеленчук – героїня рубрики «Щастя» на НародUA.

"Отримую найбільше задоволення від музики, від художнього слова, від спілкування з розумними та щирими людьми, від творчості, яка в мене різнопланова", – розповідає Зоряна Замкова – героїня рубрики Людина на НародUA.

Філе смажити в розігрітій олії до рум’яної скоринки з двох боків.

«Розвиток є завжди, і ніколи ні в чому не треба ставити крапку, а лише три крапки…», – переконана Тетяна Кабацій-Білак – героїня рубрики Людина на НародUA.

"…коли збираєшся з родиною, і коли молишся за дітей, коли стоїш на вершині Говерли, і коли слухаєш гарну музику, коли бачиш усміхненими і нагодованими дітей в благодійній їдальні, і коли читаєш добру книгу, коли печеш хліб, і коли тиснеш на педалі, долаючи кілометри доріг…" – розповідає про моменти щастя Віра Олеш – героїня Щастя на НародUA.

Вівторок, 14 листопад 2017 00:23

Десерт із гарбуза та яблук

Автор

Той випадок, коли "родзинкою" страви можуть стати... родзинки.

"Є константи, яким не зраджую. Найголовніше для мене – бути доброю і порядною Людиною за будь-яких обставин", – розповідає Ніна Головченко – героїня рубрики «Людина» на НародUA.

Середа, 08 листопад 2017 05:00

Індича печінка по-туринськи

Автор

Печінку брала курячу, вимочувала у воді, решту по рецепту. Дуже ніжно і смачно, рекомендую!

"Якщо всі ми здорові і живі - це вже і є найбільшим моїм щастям", – переконана Лариса Ягула-Семеген – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя дарує нам новий день, посміхається до нас устами дитини, дає пораду мудрістю старця, дзвоником кличе нас у мандри, готує для нас смачний сніданок і шепче на ніч милі нам слова", – розповідає Ольга Береза – героїня Щастя на НародUA.