Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

"Можна переживати біль, і водночас залишатися щасливою. Можна проходити через неймовірні труднощі і живити себе та інших своїм щастям", – розповідає Олена Татьянченко – героїня Щастя на НародUA.

Друзі, нам потрібна ваша підтримка. Ми давно збираємо щастя докупи. Працюємо для вас уже майже 9 (!) років.

Четвер, 26 березень 2020 08:02

Анатолій Молнар: "Щастя – любити"

Автор

"Щастя – прокинутись зранку і випити чашку кави", – розповідає Анатолій Молнар – герой Щастя на НародUA.

Вівторок, 24 березень 2020 10:57

Анна Іва: "Щастя або є, або його немає"

Автор

"Розуміння щастя накопичується з часом, з усвідомленням, що справа, якою займаєшся приносить задоволення, що люди, які поруч - це саме ті, з якими завжди комфортно, що рідні здорові та радіють життю", – розповідає Анна Іва – героїня Щастя на НародUA.

"Щаслива, що занурена у світ любові до художнього слова з усіма його відтінками, що інколи можу побути на самоті з ним, глибоко зануритися у його красу", – розповідає Вікторія Сопільняк – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – розкрити свої вищі, богом закладені здібності. Зрозуміти свій час і відтворити його, як розумне дзеркало", – розповідає Інна Усенко – героїня Щастя на НародUA.

"Я та особистість, яка не вірить в чудо, але вірить в силу енергії життєздатності всесвіту, галактики, часопростору", – розповідає Світлана Ілюк – героїня Щастя на НародUA.

"Тридцять років життя мені довелося пройти, постійно ховаючи себе від себе. Шукаючи собі застосувань «як усі»", – розповідає Ірена Слута – героїня рубрики Людина на НародUA. 

"Багатьом із нас для повного щастя бракує саме улюбленого заняття, чогось "для душі", що дарує натхнення і визнання", – розповідає Леся Іванченко – героїня Щастя на НародUA.

"Для мене щастя – мріяти і жити, радіти і стрічати нові дні", – розповідає Вікторія Бахарєва – героїня Щастя на НародUA.

Вівторок, 10 березень 2020 07:12

Наталі Попп: "Щастя – це знайти своє"

Автор

"Щаслива. Від  обіймів,  посмішок, слів вдячності за результати спільної праці", – розповідає Наталі Попп – героїня Щастя на НародUA.

"Коли частіше запитую себе про різні речі, я розумію, що щаслива. Навколо мене цікаві й креативні люди і світ, який ще досліджувати і досліджувати", – розповідає Іра Трач – героїня Щастя на НародUA. 

"Ми можемо обрати для себе момент, коли хочеться сумувати. А можемо створити своє щастя", – розповідає Анжеліка Вінніченко – героїня Щастя на НародUA.

"Із часом приходить розуміння, що найбільшого лікаря, ніж ти сам для себе немає, розумієш наскільки матеріальні думки", – розповідає Наталія Устименко – героїня Щастя на НародUA.

"Просто собі живеш аж надто егоїстично: торкаєшся цього світу зором, віршами, снами, батьками, друзями", – розповідає Віктор Крупка – герой Щастя на НародUA.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»