Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

"Ми забов’язані бути щасливими во ім’я тих, хто клав своє життя і здоров’я за кожного з нас", – розповідає Олена – героїня Щастя на НародUA.

"Є одна таблетка, яка постійно ефективно діяла, – це небайдужість",  – розповідає Вікторія Кузан – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це відчувати. Мабуть, саме за цим ми повертаємося у нових інкарнаціях до цієї реальності", – розповідає Анна Щербак – героїня Щастя на НародUA.

П’ятниця, 29 листопад 2019 09:44

Юлія Еней: "Щастя у простих речах"

Автор

"Погода також впливає на "рівень щастя" і настрій", – розповідає Юлія Еней – героїня Щастя на НародUA.

"Якщо не навчишся радіти життю безвідносно "до чогось", ніколи щасливим не станеш", – вважає Тетяна Винник – героїня Щастя на НародUA.

"Найбільше щастя – це мої діти, вони надихають мене творити, мріяти і жити", – розповідає Надія Устянчук – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – річ тонка, мінлива, легка, як пір’їнка", – розповідає Катерина Волинець – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це стан, коли вже не сила рахувати мурах на шкірі, коли ворушиться волосся на голові, але так тихо, аби не сполошити цю воістину божественну мить", – розповідає Юлія Пильнова – героїня Щастя на НародUA.

"Іноді щастю сумно, й тоді я показую йому розпатланого горобця, бджолу у квітці, сідаю з ним удвох у тихому куточку, і ми смакуємо зелений чай", – розповідає Наталія Жиліна-Жура – героїня Щастя на НародUA.

"Еріх Фромм прямо каже: щастя – це любов і творчість. Або/і. Як тут не погодитися?", – розмірковує Артем Бебик – герой Щастя на НародUA.

"Багато людей бояться бути щасливими та успішними. Адже для цього потрібно взяти на себе відповідальність за власне життя", – розповідає Ольга Матюшок – героїня Щастя на НародUA.

"Щаслива людина хоче, щоб цього відчуття навколо було багато", – розповідає Анна Молодцова – героїня Щастя на НародUA.

П’ятниця, 15 листопад 2019 10:01

Юра Чорний про образний силует щастя

Автор

"Якщо погляд на щастя звузити із кута 135 градусів на 10 градусів, то буде видно, що тебе задовольняє", – розповідає Юра Чорний – герой Щастя на НародUA.

"Передивлятися всім разом Ларса фон Трієра на світанку та заснути під фільм, перебирати твідові сукні в секондах, ходити по коридорах у простирадлі та декламувати щось дурне перед іспитом з історії давніх цивілізацій – це щастя", – розповідає Анна Грувер – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя – це мати можливість бути різною, не намагаючись відповідати чужим стандартам і правилам", – розповідає Надія Маслікова – героїня Щастя на НародUA. Киянка. Творча особистість, яка поєднує у своїх мистецьких роботах поезію та фотографію.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»