Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Усі матеріали

«З дитинства мала потяг до прекрасного: до книжки, зокрема — до художньої літератури. Тому свій час приємно гаяла в товаристві літературних героїв класиків», — розповідає Надія Бойко — героїня рубрики «Людина».

"Щастя — мати можливість бути ким-завгодно, досягти будь-чого, стояти біля витоків величі", — розповідає Ольга Дмитрук — героїня Щастя на НародUA.

"Розкішні світанки, мальовничі заходи сонця, п’янкі аромати квітів — це неможливо не любити. А від цієї любові народжується щастя", — розповідає Олена Коленченко — героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — це стан, коли в людині гармонійно поєднуються її свобода, захоплення, життєве кредо і задоволення від зробленого", — розповідає Галина Запорожченко — героїня Щастя на НародUA.

"Я щаслива, бо можу дихати, чути, бачити, ходити, торкатися, сміятися, плакати, любити…", — розповідає Надія Бойко — героїня Щастя на НародUA.

П’ятниця, 12 трав. 2017, 01:00

«Дуже люблю виступати, грати у виставах, розказувати вірші, монологи, бути ведучою на концертах. Сцена — це моє захоплення і життя», — розповідає Марія Ковдра — героїня рубрики «Людина».

«Мандрівник, який пізнає Україну, всі її незнанні куточки, всі її неймовірно красиві місця і міста, подорожуючи велосипедом», — розповідає про себе Руслан Горобець — герой рубрики «Людина».

Марлон Брандо — актор, що рівнозначно відомий розбишацькими витівками та по-справжньому геніальними ролями. Успіх картин із його участю перевершували лише чутки про нові романи, а за мотивами реальних історій із побуту актора можна було б зняти не одну екранну драму.

"Щастя — це дивна річ, яка складається і зі значного, і з дрібниць", — розповідає Ольга Козіна-Люта — героїня Щастя на НародUA.

П’ятниця, 05 трав. 2017, 23:40

Кілька років тому цей учитель став відомим на весь світ. Він просто вручив своїм учням список завдань на літо.

«Я щаслива людина, бо заробляю на хліб абсолютно нетворчим способом — приношу людям їжу й прибираю столи. І за це, окрім грошей, маю ще й купу приємних емоцій, які трансформуються в творчу енергію, коли вночі після роботи сідаю за комп'ютер», — розповідає Світлана Коровченко — героїня рубрики «Людина».

"Щастя — робити те, що ти любиш, те, що приносить задоволення, в що ти вкладатимеш себе і свою душу", — говорить Руслан Горобець — герой Щастя на НародUA.

Середа, 03 трав. 2017, 20:00

Ми продовжуємо збирати докупи щастя з усіх усюд. Ось ще одне, цього разу — гірське, величне і яскраве.

"Щастя — це бути вільним у своїх думках, почуттях і діях, а значить бути щасливим в усьому, що з вами відбувається", — розповідає Олена Нечкалюк — героїня Щастя на НародUA.

Вівторок, 02 трав. 2017, 12:00

Відомий драматург Теннессі Уільямс писав: «Америка має лише три міста: Нью-Йорк, Сан-Франциско та Новий Орлеан. Все інше – Клівленд». Тому не дивно, що чи не всі найкращі кіноісторії Голлівуду розгортаються на теренах цих трьох окрас «Світової вольниці».

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»