Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Лист 2011

Нова медицина без хімії поверне людству «потенційне» безсмертя?

Читайте більше в рубриці Наука
 

Медицина без хімії, скальпелів та інших стандартних методів сучасної медицини-бізнесу.

Медицина, яка може продовжувати життя і долати найважчі захворювання.

Йдеться про квантову медицину чи її новий рівень, або, як говорять її творці й послідовники, медицину третього тисячоліття.

Сергій Пантелеймонович Сітько по суті створив нову медицину, квантову медицину.

Утім, Сергій Пантелеймонович говорить, що жодному смертному не дано лікувати живий організм і що він не лікує, а лише вивчає природу життя.

Та й «медициною» його відкриття назвати – надто вузько. Адже Сергій Сітько насамперед є ученим, який по суті відкрив світові новий науковий напрям – фізику живого й зробив відкриття, можливо, не одного століття чи навіть тисячоліття. 

Власне, професор і доктор фізико-математичних наук стверджує, що розгадав таємницю життя, те, чим життя відрізняється від смерті й до чого йшло людство тисячі років. Тобто відкрив природу життя, точніше, дав світу загальне, принципове розуміння природи життя.

Попереду – ще, очевидно, чимало століть, щоб розширити й максимально деталізувати це розуміння природи життя до абсолютно «прозорої» й розкладеної «по поличках» наукової схеми. Однак, попри неймовірні результати експериментів Сергія Сітька й «чудеса» навіть із онкохворими чи хворими на СНІД, ці дослідження, виявляється, сьогодні непотрібні. Ані керівництву державних утворень, ані великим фінансовим корпораціям, які по суті й формують політику держав.

Мабуть, і тому, що вчений пропонує відмовитися від будь-якої хімії, фармацевтики й навіть сучасної діагностики, в яких щороку крутяться сотні мільярдів доларів.


За Радянського Союзу цьому фізику-ядернику, який увірвався в медицину, як то кажуть, на білому коні і з шаблею, дали надзвичайні повноваження. Він міг взяти до себе на роботу будь-кого із найкращих наукових установ Союзу і забезпечити його найкращим фінансуванням.

Його залучали навіть, щоб «підняти» Щербицького, коли той мав зустріти Горбачова в аеропорту. Він рятував академіків і представників Кабміну…

Результати наукової діяльності його команди та ефективність його методу лікування людей визнавали не тільки найбільші авторитети науки й медицини, зокрема й Анатолій Александров і Борис Патон, але й численні міжнародні експертизи. Як в Союзі, так і в США й Німеччині.

frohlich

Видатний фізик Герберт Фрьоліх очолював міжнародну експертизу, яка визнала наукові досягнення Сергія Сітька


Так, велике значення винаходу Сергія Сітька та його колективу визнав і Герберт Фрьоліх (Herbert Fröhlich) - ймовірно, один із найбільш видатних фізиків другої половини XX століття, вчений, ім'я якого носять 5 відкриттів…

Врешті, мінздоров’я ще УРСР 1989 року видає наказ, за яким кабінети мікрохвильової резонансної терапії Сітька через 2–3 роки мали з’явитися в кожному медичному закладі України. І професор на базі свого наукового комітету, а згодом – науково-дослідного центру «Відгук» ще встиг підготувати більше 1500 фахівців…

Після розпаду СРСР стало не до «новітніх технологій», адже трансформована «еліта» – комуністична й комсомольська номенклатура, червоні директори, а згодом і приєднаний до них кримінальний бізнес – займається банкрутизацією і захопленням підприємств та інших народних багатств. Хоча прем’єр Масол ще встиг підписати з американцями договір, за яким Україна мала запроваджувати технологію квантової медицини в США, а ті зобов’язані були виплачувати Україні 100 мільйонів доларів на рік…

Відтак Сергій Пантелеймонович фактично домовився з нобелівськими лауреатами від різних країн про їх візит в Україну 1995 року для участі в семінарі з обговорення винаходу українського вченого. Була попередня домовленість про цю значну для України подію і організацію семінару нобелівських лауреатів у Фаросі і з тодішнім Президентом Кравчуком, як і про фінансування заходу з боку НАТО. А далі – обрання президентом Кучми і чергове перекреслення сподівань та досягнутих домовленостей.

aleksandrov2 basov

Академіки Александров і Басов оцінили дослідження Сергія Сітька


Поступово науково-дослідний центр Сергія Сітька «Відгук» віддають в підпорядкування міністерства охорони здоров’я (за допомогою Миколи Жулинського і за підписом Юхима Звягільського) із подальшим скороченням фінансування й згортанням наукових досліджень.

Тривалий час винахідник Сергій Сітько веде боротьбу з медичною та бюрократичною мафією, відверто звинувачуючи, наприклад, того ж чиновника мінздоров’я В’ячеслава Пєрєдєрія (нині – нардеп від БЮТу) в хабарництві, нецільовому використанні коштів та інших махінаціях. Однак всі листи до найвищих посадовців держави та розмови з їх клерками, врешті, закінчуються дорученням не прокуратурі, а… до самих обвинувачених «розібратися» з професором. Врешті, «Відгук» після 2008 року фактично не діє, а ще через деякий час остаточно закривається.

Сьогодні професор Сітько працює у власному Інституті фізики живого, для якого орендує приміщення недалеко від Бесарабки в Києві. Продовжує демонструвати можливості свого відкриття й допомагати людям методами квантової медицини за технологією мікрохвильової резонансної терапії. Незбагненним для багатьох умів чином він поєднує вплив на людину електромагнітних хвиль міліметрового діапазону з древньою китайською медициною, зокрема меридіанами, активними точками…

Його технологію використовують і в нас, і в інших країнах, зокрема, в США, на Балканах, в Німеччині, Бельгії, Швейцарії... Використовують як офіційно підготовлені ним лікарі, які, на жаль, переважно роз’їхалися по інших країнах, так і звичайні «шарлатани» й «збирачі» чужих ідей. Останні часто лише дискредитують квантову медицину й МРТ Сітька, не знаючи навіть елементарних речей. Серед «офіційних» - і донецький госпіталь «Сітько-МРТ».

Є чимало підстав вважати, що ізоляція й блокування винаходу Сергія Сітька і квантової медицини загалом – не «помилка», «брак коштів», «економічна криза» чи якесь «невігластво», нерозуміння і так далі, а цілеспрямована політика. Хтось робить «послугу» науковцям інших країн в тому, щоб перекреслити здобутки української науки й переписати винаходи в заслугу «плагіаторів» від науки. Хтось лобіює інтереси великих фармакологічних компаній, які привчають нас їсти «пігулки» на сніданок-обід-вечерю. Хтось блокує широкі дослідження і запровадження технологій Сітька, щоб гарно заробляти на цій технології у власних приватних клініках, звівши все до фізіотерапії.

Цікаво, чи не до останніх належить і пан Пєрєдєрій та інші? Риторичне питання, звісно.

Тим часом у Росії в 2000 році група науковців Миколи Девяткова, яка намагалася присвоїти собі досягнення й дослідження Сергія Сітька ще за Радянського Союзу, але яким тоді «дали по руках», зокрема й президенти Академій СРСР та УРСР Александров і Патон, таки отримала з рук Путіна державну премію і визнання за… відкриття Сергія Сітька.

Хтось називає його світовим генієм, чудесним цілителем і видатним українцем, інші – навпаки – закидають йому надмірне самолюбство, ледь не божевільні заяви чи навіть «шарлатанство».

Інколи його заяви, можливо, й здаються надто епатажними чи надмірно філософськими. Наприклад, наш розум відмовляється сприймати твердження Сергія Сітька про те, що людина в термінах фізики живого й квантової медицини може бути «потенційно безсмертною», тобто «жити в межах тисячі років, передбачених Богом, не хворіючи». Як і напівжартівливі заяви про те, що він збирається прожити 369 років, щоб таки діждатися Нобелівської премії.

Втім, «шарлатанство» йому, очевидно, не закинеш – себе не рекламує, публічності не боїться, а навпаки – пройшов дуже багато найсерйозніших комісій і експертиз ще з 80-х років минулого століття, зокрема і в США та Німеччині. Отримав патенти в тих же Штатах, Україні, Росії… І навіть має сміливість критикувати владу й вести «війну» з бюрократичним апаратом.

 

Більше того – двічі номінований на Нобелівську премію. Перший раз – 1990-го року – академіком Басовим, який у свій час отримав Нобелівську премію разом з академіком Прохоровим за створення лазера. Другий раз – Вченою Радою Київського державного університету (сьогодні – КНУ ім. Т. Шевченка) в 2000 році.


Сьогодні 75-річний учений – настільки здорова людина, що, як і 40 років тому, може стояти в «позі досконалості», тобто на одній руці з горизонтальним положенням тіла. Тренується по чотири години щодня, прокидаючись о четвертій ранку. Їсть тільки ввечері. Десь 25 років не звертається до лікарів.


Утім, його життя не назвеш надто «солодким». До Бога Сергій Сітько йшов у тому числі й через власну трагедію – втрату сина.

sit5

Професор Сергій Сітько пишається Великим золотим хрестом Бельгійського королівства


Звичайно, нова, квантова медицина й технології Сергія Сітька – не панацея, яка дає стовідсотковий позитивний результат і в найскладніших випадках, але, як запевняє професор, шанси є і в таких ситуаціях.

Щоправда, тоді доведеться відмовитися від усіх засобів сучасної традиційної медицини й періодично відновлювати своє, так би мовити, «захисне» когерентне електромагнітне поле за цією ж технологією. Крім того – постійно працювати з так званими «контрольними точками», які ще виявила й активно використовувала древня китайська медицина.

Як правило, до нього приходять люди, яких звичайна медицина вже «списала» помирати вдома. І навіть такі випадки нерідко закінчуються успіхом. Але далеко не завжди, звісно.

Наразі Сергій Сітько стверджує, що ефективність його квантової медицини щодо тих же онкозахворювань в 400 разів вища ніж ефективність стандартних «хімії-ножа-опромінення».

Однак, якщо ще років п’ять тому пройти подібне 10-денне дослідження із відновленням «каркасу» людини обходилося в середньому в 350 гривень, то зараз, під кінець 2011 року – десь в 5200 гривень. І це, звичайно, можуть дозволити собі не всі, враховуючи ще й подальші періодичні поновлення «каркасу». Втім, для лікування важких хвороб стандартними методами часто витрачаються й набагато більші гроші.

popadiuk

Перший посол США в Україні Роман Попадюк назвав відкриття Сергія Сітька найбільшим інтелектуальним внеском України в світову цивілізацію


Так чи інакше, відкриття й дослідження вченого відкривають перед світом нові можливості й перспективи. Свого часу перший посол Сполучених Штатів Америки в Україні Роман Попадюк навіть назвав відкриття природи життя Сергія Сітька найбільш вагомим інтелектуальним внеском України в світову цивілізацію.

 

Читайте продовження – інтерв’ю із Сергієм Пантелеймоновичем Сітьком

Поділіться з друзями: