Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Бер 2014

Україна – туристична країна. ТОП-5 місць, куди можна поїхати весною

Читайте більше в рубриці Мандри
 

На вулицях прокидається весна, нарешті закінчується пора теплих кожухів, валянок та трьох пар шкарпеток. В такий час людині хочеться якихось змін, нових пригод, подорожей та мандрів. І не обов’язково мати повні кишені грошей, відкривати візи в інші країни. Можна просто роззирнутися навкруги та зрозуміти, що мандри завжди навколо нас. Україна – чудова туристична країна, якою можна насолоджуватися. До Вашої уваги пропонується ТОП-5 місць, які варто відвідати навесні.

Київ. Києво-Печерська Лавра і Софія Київська

 

pecherska lavra

 

1. Київ. Якщо ви ще не були в Києво-Печерській лаврі, Софіївському соборі та інших святих місцях Києва, то світле свято Великодня - найкращий привід це зробити. Києво-Печерська Лавра і Софія Київська (заповідник, куди входить Софіївський собор, Андріївська церква та інші пам'ятки) - одні з найбільших православних святинь країни, визначні пам'ятки історії та архітектури. В Лаврі є діючий монастир Української православної церкви (Московського патріархату). Не забудьте відвідати і Свято-Михайлівський кафедральний собор УПЦ Київського патріархату, який став одним із центрів Революції Гідності. Недалеко - і Володимирська гірка з пам'ятником хрестителю Русі й шикарним краєвидом на Дніпро. Цьогоріч Великдень припадає на 20 квітня.

 

Волинь. Шацькі озера

 

shazck

 

2. Шацькі озера. Група з понад 30 озер у північно-західній частині Шацького району Волинської області, у межиріччі Прип'яті й Західного Бугу, поблизу с.м.т. Шацька. Шацькі озера розташовані серед лісових масивів, де побудовано багато санаторіїв і таборів відпочинку. Для охорони рідкісних природних комплексів у районі Шацьких озер у 1983 році створено Шацький національний природний парк (площа 32 500 га). .На території парку зустрічаються 56 видів рідкісних і зникаючих рослин, 29 видів занесено до “Червоної книги України”. Крім цього, 27 видів рослин території занесені до "Червоної книги Білорусі». Щорічно тисячі туристів з’їжджаються помилуватися красою Шацьких озер.

 

Львів. День міста, День Батяра, «Флюгери Львова»

 

den mista

 

3. Львів. Традиційно Львів відзначає день міста в першу суботу травня (2014 року це з 1 по 4 травня). Цьогоріч Львову 758 років! Святкуватимуть День Батяра (1-2 травня 2014 року), відбудуться Міжнародний фестиваль Флюгери Львова і святковий парад.

На міському святі «День батяра» львів’яни та гості матимуть унікальну можливість поринути в атмосферу, настрій, побут, стилістику такого автентичного львівського явища, як батярство, що витворило своєрідний міський фольклор, сформований на лексиці львівської вулиці початку ХХ ст. Батяр – це дотепний, галантний і романтичний збиткар. Етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» є однією з найбільш вишуканих та нестандартних подій міста. Як і завжди, фестиваль розташується у самому серці Львова – у внутрішньому дворику Ратуші. З нагоди Дня міста вулицями Львова пройде великий святковий парад, участь у якому візьмуть тисячі учасників, серед яких – дитячі колективи, лицарі у латах, актори на ходулях з муніципальних та аматорських театрів, оркестри.

 

Ужгород. Алея сакур

 

sakura

 

4. Ужгород. У кінці квітня – на початку травня настає пора одного з найбільш захоплюючих видовищ в Україні - цвітіння ужгородської алеї сакур, найдовшої в Європі. Набережна річки Уж у цей час перетворюється на справжній 2-кілометровий райський сад, подивитися на який щороку з'їжджаються тисячі туристів з усієї України та зарубіжжя. Ці дерева ростуть лише в Японії, кількох штатах Америки та на Закарпатті. Сакура цвіте в кінці квітня - на початку травня. Цвітіння сакури короткочасне, триває воно 2-3 тижні максимум. Традиційно офіційні дні цвітіння сакури в Ужгороді відмічають з 25 квітня й до кінця травневих свят.

 

Закарпаття. Шипіт і Учан-Су

 

ship

 

5. Водоспади Шипіт і Учан-Су. Шипіт по праву називають однією з головних природних пам'яток Закарпаття. Поспостерігати за водною стихією щорічно приїжджають тисячі туристів. Орієнтиром для численних мандрівників служить підйомник за 300 метрів від водоспаду. Учан-Су - найвищий водоспад України. З кримськотатарської мови назва водоспаду перекладається, як "вода, що летить". Могутністю цього водоспаду ви зможете насолодитися лише навесні, бо взимку він нерідко замерзає, а влітку - пересихає.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото: http://ua.racurs.ua, ctdug.lviv.ua, texty.org.ua,

uk.wikipedia.org, markom.com.uawww.day.kiev.uawww.piligrim-m.com.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему