Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Мандри

Коли хочеться торкнутися долонькою до історії, поринути у казкові мрії, крокуючи старовинними замками, - сміливо їдьте до Західної України!Одним із семи чудес світу є Хотинська фортеця у місті Хотин на Дністрі, що у Чернівецькій області.

Олена Краснікова вже більше року живе в Таїланді й працює там вчителькою англійської мови. Вона в захваті від цієї країни й уже не вперше запрошує мене її відвідати. «В Таї класно, тобі б сподобалось», – саме з цієї інтригуючої обіцянки й почалася наша розмова.

Почати варто з того, що я завжди недолюблювала Київ. Причина дуже проста: я жодного разу не їздила туди задля розваги: то в посольство, то в лікарню, то на вокзал. Або ще гірше – складати іспити. Цього разу мене на кілька днів занесло в столицю як учасницю школи адвокації. Про сам тренінг в подробицях розповідати не буду, скажу лише, що було цікаво. Але окрім корисної складової, ця поїздка стала для мене важливою ще й тому, що протягом неї відбулося моє повторне знайомство з Києвом – і цього разу в нас все серйозно.

Таня Щека з Черкас вже тричі подорожувала до Німеччини. Дівчина щоразу відвідувала інші міста і, таким чином, встигла побувати у центрі, на заході, на півночі та у столиці країни. Таня обожнює мандрувати, і вона готова ще не раз поїхати відпочивати в цю чарівну країну, адже, на її думку, там на неї чекає ще багато незабутніх спогадів.

Черкасця Вадима Рекуна навряд чи можна назвати досвідченим мандрівником. Він не провів кілька років на кораблі, здійснюючи навколосвітню подорож, не проїхав кільканадцять країн на велосипеді, не підкорив Південний полюс. Його історія може здатися дуже типовою, адже, не дивлячись на те, що рано чи пізно він хотів би таки об'їздити увесь світ, поки що він побував лише в Індії, Росії та Польщі. Саме Індія, батьківщина йоги, шахів та буддизму, зачарувала Вадима. Сьогодні Вадим Рекун реалізує проект доставки мандрівниками petope.net.

На вулицях прокидається весна, нарешті закінчується пора теплих кожухів, валянок та трьох пар шкарпеток. В такий час людині хочеться якихось змін, нових пригод, подорожей та мандрів. І не обов’язково мати повні кишені грошей, відкривати візи в інші країни. Можна просто роззирнутися навкруги та зрозуміти, що мандри завжди навколо нас. Україна – чудова туристична країна, якою можна насолоджуватися. До Вашої уваги пропонується ТОП-5 місць, які варто відвідати навесні.

Тиждень тому ми з подругами вирішили гайнути до культурної столиці України – міста Львів. Квитки придбали заздалегідь. Бо, як каже практика, бажаючих відвідати місто Лева багато, тому треба поспішати, щоб вистачило місця у потязі. Нам пощастило на половину - у всіх верхні полички. Та, як сказала моя подруга, хоч і верхні, але сидіння з «кожі молодого Дєрмантіна». Ну просто одні плюси!

Там добре, де нас немає, в минулому нас немає і воно здається чудовим... Це був звичайний табір, на 80-90 осіб, серед яких ти вісім людей знав точно, п'ятьох бачив колись зі спини і у трьох був на сторінці Вконтакті. Ми приїхали холодним Кримським ранком, автобус висадив нас за окраїною Бахчисараю.

В Єгипті за один долар обслуга в ресторані якнайшвидше принесе вам пляшку води чи келих вина. Тут ввічливим вважається залишити один долар як знак подяки за прибрану кімнату прибиральнику чи за легку дорогу водієві. Для єгиптян – це щедрі чайові.

Мер Черкас Сергій Одарич на початку свого, очевидно, рекордного за інтенсивністю мандрівного туру різними країнами світу із робочим візитом, як відомо, побував у Китаї. Посадовець зізнався журналістам, що найбільше його вразило те, що в китайській мові за останні роки не залишилося жодного чужомовного слова.

«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 2