Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Лист 2017

Зоряна Замкова – письменниця, яка душу провітрює враженнями

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Отримую найбільше задоволення від музики, від художнього слова, від спілкування з розумними та щирими людьми, від творчості, яка в мене різнопланова", – розповідає Зоряна Замкова – героїня рубрики Людина на НародUA.

Зоряна Замкова родом з містечка Ланівці, що на Тернопільщині. Журналістка, письменниця. Авторка книг “Фрески собору видінь”, “Клопоти з ідеалом”. На завершенні чергова збірка поезії та малої прози «Маленька крапка знаку запитання».

Складати в потік слова

«Намагаюсь душу провітрювати враженнями». Бо враження - це, як на мене, найвища форма багатства.

Отримую найбільше задоволення від музики, від художнього слова, від спілкування з розумними та щирими людьми, від творчості, яка в мене різнопланова.

Пишу, відколи навчилася складати в потік слова. Так і вивчилась на журналіста, а згодом доросла до письменництва. Вірші та мала проза просяться на світ, і я ними ділюся з людьми в книгах та інтерв’ю.

1173815 521212884622613 1743208045 n1

Скільки речей вимережили мої руки

Плету з семи років, так що стаж достатній. Мені хотілося покласти край буденності, сірості та однотипності тодішнього одягу. Зрозуміла, що моя краса, мій стиль — у моїх руках. Тепер навіть не пригадаю, скільки речей вимережили мої руки, моделі друкувалися в глянцевих журналах. Процес чимось схожий на написання віршів —у мене „вмикається” підсвідомість. Власне, тому я так люблю в’язати, вишивати — голова моя в цей час зайнята абсолютно іншими речами. Це така собі медитативна практика.

Все, що потрібно для повноцінного життя

Побоююся людей, котрі не вміють іронічно ставитися до себе, без почуття гумору.

Прагну наповнюватись позитивними емоціями. Адже злість та лють знищують вроду і здоров’я. Любов, красу, весняний настрій носять в собі, а не з собою…

А на собі найбільше люблю носити сукні – цей атрибут жіночності…

Ми так і живемо — з бажанням повернути те, що колись робило нас щасливими. Пам’ятається, у дитинстві для щастя достатньо було одного морозива… Кажуть, у кожної людини, як у надрах землі, є все, що потрібно для повноцінного життя. І лише від кожної людини залежить, що вона дістане з глибини своєї душі, яке почуття, відчуття, емоцію, знання.

12932885 999141540163076 428179164601312331 n

Не проспати щось надважливе

Мої діти вже виросли, і тепер шкодую за втраченим часом, бо забувала в життєвій метушні про найпростіше і найголовніше – дітей треба не розвивати, не привчати, а просто любити, бути з ними емоційно. Вони також творчі, самостійні, дарують втіху нашим з чоловіком серцям.

Боюся в житті проспати щось надважливе, боюся втрат. Особливо – втратити віру у майбутнє своєї держави.

Волію у своєму житті говорити те, що думаю. Страшенно переживаю, коли когось образила. Слово, яке ти випускаєш невідомо куди, має здатність найнесподіваніше відгукуватися, може стати бумеранґом, отрутою, хвилею, що здатна розчавити тебе або навпаки – піднести увись.. Тому намагаюсь делікатно вибирати слова.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему