Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Вер 2013

Зоя Бойченко захоплюється спортом і громадською діяльністю

Читайте більше в рубриці Людина
 

Зоя Бойченко - на диво активна в громадському житті. Урешті, незвично в Україні бачити дівчину, яка проводить різноманітні акції, керує організацією абощо. Симпатичну і майже завжди усміхнену. Одним словом, Зоя Бойченко - така собі «спортсменка й активістка». З дитинства вона пам'ятає фактично щоденні заняття в різноманітних секціях, запахи і звуки спортзалу. Спортивні змагання їй навіть сняться.

Дитинство

Спогад з дитинства - спортивний зал, його запах, звуки. Я в дитинстві багато часу в ньому проводила, займалася баскетболом та тхеквондо. Бувало на день по 3 секції.

Мені досі сняться змагання, переживання, емоції.

 

zoya1

 

Щастя

Я - щаслива людина. Щаслива від того, що мої рідні, друзі й похресники живі та здорові. Я взагалі вважаю здоров'я найбільшим скарбом та щастям кожної людини, тому і завжди всім його бажаю.

 

Громадська активність

Громадською діяльністю я займаюся вже 11 років. Все почалося з переїзду в Черкаси. Мене обурила масова русифікація населення, навіть тих, хто приїхав з такого, як я, села. Лекції, які в державному ВУЗі викладалися лише російською. Байдуже ставлення, в першу чергу молоді, до української історії. Я шукала однодумців, з якими можна було б з цим боротися. І цей шлях привів мене в громадську, а потім у політичну діяльність. Разом з однодумцями ВМГО «Національний Альянс» та Громадським рухом «Не будь байдужим!» ми на теренах Черкащини провели низку просвітницьких заходів: вишкільні табори, зустрічі з письменниками черкаських студентів, на підтримку української мови організовували концерти, проводили миттєві акції. Політика, громадська діяльність для мене – це вже спосіб життя.

 

Рівновага

З рівноваги мене важко вивести, але буває всяке.

 

Задоволення

Отримую задоволення від спілкування з однодумцями, друзями, а ще - від виховання похресників, У мене їх аж троє.

 

zoya3

 

Одяг

В дитинстві це був спортивний костюм. Зараз прихильниця більш ділового стилю.

 

Близькі люди

- Близькі для мене люди - це мої батьки та сестра. Це ті люди, заради яких без будь-яких вагань віддала б життя.

 

Захоплення

Найбільше люблю подорожувати. А ще - спорт, політика. На це виділяю весь свій вільний від роботи час.

 

Події життя

Для мене та моєї родини знаковою подією була Помаранчева Революція. До речі, з нею пов'язана цікава історія. Коли почалися масова мобілізація людей до Києва, мені зателефонували батьки та спитали, де я, чим займаюся. Їдучи в автобусі до Києва, щоб батьки не переживали, я сказала, що зараз - в Черкасах з однодумцями біля ОДА, а в Київ не збираюся. Батьки сказали, що знаходяться вдома.... І через 2 години ми зустрілися в Києві біля заводу «Оболонь», де наші делегації розміщувалися.

 

Мета

Максимально реалізувати свої можливості. Принести користь своїй державі.

 

Відпочинок

Найкращий відпочинок для мене - вдома у батьків, особливо влітку.

 

 

 

 

 

 

 

Фото надані Зоєю Бойченко

 

Поділіться з друзями: