Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Бер 2016

Володимир Било захоплюється вогнем і цирковим мистецтвом

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Володимир Било - герой  рубрики "Людина". "Мандрувати, заводити нові знайомства та брати участь у різноманітних проектах, є важливою частиною життя та розвитку", - запевняє приборкувач вогняної стихії.

Володимиру 24 роки, випускник НУ «ЛП» (спеціальність - управління проектами), відеоінженер на ТБ, керівник та тренер колективу вогняного шоу «DynamicART». Народився та проживає у Львові.

Телебачення

Працюю відеоінженером на місцевому телеканалі "ТРК Львів", що дає можливість спілкуватись із цікавими людьми та заводити нові знайомства.

atTJehkn7iQ copyHmrs9PdKSEM copyJwt2A0inxqY copy

Стихія вогню

Основне захоплення - вогняне шоу та циркове мистецтво як творчість, саморозвиток та самореалізація. Також є керівником колективу однодумців даного напрямку «DynamicART». Це молода творча команда з міста Львова. Основним видом діяльності є вогняне шоу, яке ми поєднуємо з танцями, піротехнічними та світлодіодними інсталяціями, створюючи захоплюючі тематичні постановки.

BBe3vr6f N4 copy

-z21hE0mNus copy

Подорожі

Друге основне захоплення і мрія - подорожі. Мандрувати, заводити нові знайомства та брати участь у різноманітних проектах, є важливою частиною життя та розвитку :-)

Іще одна моя мрія - відвідати Грузію, Естонію, Японію найближчим часом та побувати в таких містах, як: Санкт-Петербург, Токіо, Прага та багатьох інших.

 

Фото надані героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему