Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Лист 2013

Влад Кучеренко - молодий фотограф

Читайте більше в рубриці Людина
 

Влад Кучеренко - молодий фотограф та творець соціальних роликів. Народився у місті Шпола, що на Черкащині. Навчався у Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького. За фахом історик. Розпочинав свою кар'єру з примітивних шкільних роликів. Для нього здоровий спосіб життя - понад усе. Це він намагається показати у своїх роботах. Учасник багатьох відомих конкурсів в Україні, а також їх переможець. Говорить, що залежний від суспільної думки. Для нього важливо, як його витвір сприйме загал. На думку Влада, фотографія - це більше комерція, а відео - більш творча робота. Та все ж фотографує. Фотосесії здебільшого проводить у стилі «Love Story». Говорить, що подобається знімати закоханих, бо «від них іде тепло й світло».

Дитинство

- У шкільні роки дуже хотів фотографувати, та не було можливості. Не було, перш за все, техніки. Пам'ятаю, ще у далекому дитинстві (6-7 років) мені подарував хрещений батько кольоровий фотоапарат на плівках. Я їздив до Черкас з Шполи, щоб придбати чи проявити цю плівку. Це було проблематично. Та розпочинав я все-таки не з фото, а з відео. Тато придбав камеру, щоб знімати сімейні свята, подорожі. Потайки від батьків, я брав камеру у школу і знімав всілякі відео. Це і різні шкільні жарти на перервах, і якісь цікаві моменти шкільного життя. За два роки зібралося шість касет з такими роликами. Єдина проблема, яка тоді виникла – не було на чому монтувати. Комп'ютер був, але на ньому не було спеціальних програм.

 

a8iOLPJk1xg

 

Випускний

- Коли я навчався у 11 класі, виникла ідея класному керівнику зробити подарунок на випускний. У місцевого фотографа дізнались розцінку на його послуги. Мій друг зібрав відповідні кошти з однокласників для того, щоб потім досвідчений майстер змонтував нам відео. Після чого ми розпочали знімати. Відзняли багато цікавого матеріалу. Прийшли монтувати відео, а наш друг Вова сказав, що у нас залишилось мало (витратив на власні потреби). Збирали по 5 гривень з тридцяти чоловік, а в кармані залишилось нещасних 30 гривень. Нам змонтували дуже мало. Тому прийшлось забрати матеріал додому і монтувати самостійно. Щось клеїв, тулив... у результаті зробив відеоролик з різними побажаннями класному керівнику. Записав на відео касету і подарував – вчителька плакала від щастя. І, можливо, коли тоді б мій друг не витратив всі кошти і мені не довелося б монтувати це відео, я не зрозумів би, що мені це до вподоби і що я це можу і вмію робити.

 

Освіта

- За фахом я історик. На то й час, коли я вступав до вишу, не було так поширено фото й відео. Можливо, якби мене зараз вернути у минуле, то я вступив би до Карпенка-Карого чи в університет Поплавського. Та я, на жаль, навчався на історика, де потрібно було мати хорошу пам'ять на дати, події, а я, все-таки, більш творча людина.

 

IMG 4899

Фото Влада Кучеренка

 

Робота за фахом

- Потрібно було працювати у школі, за фахом, бо не давали диплом в університеті. Та викладати історію у мене не склалося. Запропонували гурток «Юних аматорів» на «Станції юних техніків» у місті Черкаси. Там мене чекав обідраний клас і вагон не розпочатої роботи. Нічого там зв'язано з фотографією не було. Навіть фотоапарата - і того не було. Мені потрібно було набрати дві групи дітей по 30 чоловік. В Інтернеті дав оголошення про відкриття гуртка. У перший день до мене прийшло більше сотні дітей. Перше, що ми зробили – це розмалювали стіни різними графіті. За свої кошти оздоблював наше робоче місце різними тканинами та іншими декоративними елементами. Більше того, вчились фотографувати на моїй особистій техніці, яку приносив з дому. Чесно кажучи, мені подобалось працювати з дітьми. Недарма я поступав на вчителя. Разом з моїми вихованцями брали участь у проекті «Ідея-Х від nescafe». Серед тисячі учасників ми пройшли у 45 відібраних, потім - у 15-ку, потім - у трійку. І вибороли головний приз – 100 тисяч гривень. За ці кошти зробив капітальний ремонт у класі, закупив техніку. Покинув цю роботу через начальство з його дурними ідеями.

 

Друг Вова

- На першому курсі батьки подарували першу цифрову камеру. Перше моє професійне і серйозне відео – це відео-подарунок моєму ліпшому другу Вові на День народження. Воно мало успіх.

 

Відеоролики

- Я обожнюю знімати відеоролики. Вперше моїми роботами зацікавився російський сайт caramba tv. Потім декілька разів у моєму житті був телеканал МTV. Перший раз я був учасником конкурсу від Організації Об'єднаний Націй під назвою «Цілі розвитку тисячоліття: Наші виклики. Наша відповідальність! Під егідою ООН». Я презентував свій соціальний ролик під назвою «Вибирай». Запам'ятав найбільше той момент, коли до мене підійшла група "Антитіла" зі словами: «Це ти той чувак, котрий зняв ролик під нашу пісню?» Мені було неймовірно приємно. За участь у конкурсі отримав цінні подарунки, ефір на каналі. Робота моя пішла далі по Україні, її презентували на інших заходах. Багато чув приємних відгуків про ролик. Після чого мене стали помічати. Потім були ще конкурси. Знімав патріотичний ролик під назвою «Козацьких дух». Тато грав одну із ролей.

 

4n8paS9oJe0

Фото Влада Кучеренка

 

Кумири

- Для мене моїм кумиром є дівчинка з Хмельницька, якій 15 років. Ми з нею переписуємось... І спочатку вона у мене питала поради щодо фото, відео. А зараз я дивлюсь її роботи, і вони мене дійсно надихають, вони мені імпонують. І те, що вона робить у свої 15, я не робив у свої 20 і більше. Також для наслідування та натхнення захоплююсь роботами кінорежисера Гая Річі. Мені подобається, як він зображує своїх героїв. Стараюсь наслідувати його, але не повторюватись.

 

afrff

 

Вподобання

- Мені дуже подобається знімати жартівливі ролики. Фанат Радянських комедій. Саме з них стараюся черпати комічні моменти. На мою думку, такі фільми, як «Операція «И» та інші пригоди Шуріка», «Діамантова рука», «Кавказька полонянка» є вічними. І саме з них потрібно брати приклад.

 

Особисте

- Для мене дуже важлива підтримка моїх друзів, рідних. Вони завжди були акторами у моїх роботах. Також надихає моя кохана дружина Тетяна. Вона іноді подає ідеї щодо фотосесії чи відеоролика, бере участь у моїх роботах. Був випадок, коли минулого місяця знімав ролик, присвячений Хелловіну. Написав у соціальній мережі, що потрібна допомога гримера і людини, щоб відповідала за костюми, ну і, звичайно, актори. Відгукнулось дуже багато. Прийшли зі своїми матеріалами, косметикою, вбранням. Не очікував!

 

IMG 8667

Фото Влада Кучеренка

 

Ідеї

- Всі мої ідеї народжуються з побуту, з життя. Я зображую буденне, звичне. Для мене головне – це натуральність, подобаються живі фотографії, не вимушені. Обожнюю ті фото, які передають почуття, я не можу робити темні фото або похмурого характеру. Хоч і намагався, але не виходить. Кругом лізе тепло, сонце, позитивні емоції.... Через це дуже люблю ще фотографувати дітей.

 

Весільний фотограф

- Приблизно два роки тому я почав займатись весільними фотознімками. До мене зателефонували мої знайомі і попросили бути фотографом на їхньому весіллі. Я відмовився. Аргументував так, що це найкращий день їхнього життя, а я ще не професіонал. Тому боявся зіпсувати. Потім все-таки мене вмовили. Я погодився. Цілу ніч перед весіллям не спав. Але фотосесія була успішна. Результат викинув у Інтернет, за що отримав позитивні відгуки.

 

 

Фото Влада Кучеренка

Поділіться з друзями: