Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Квіт 2018

Віталія Савченко: "Вважаю великим щастям творити так, як диктує мені Небо"

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Щастя не є постійним станом, а лише миттєвістю. Кілька секунд чи хвилин, не більше. Неможливо бути увесь час щасливим, бо це навіть звучить абсурдно", – розповідає Віталія Савченко – героїня рубрики Людина на НародUA.

 29666071 1893942693958814 1106769367 n

 

О! Ким я тільки не мріяла бути…

Народилася в місті Запоріжжя. Згодом із батьками переїхала на Івано-Франківщину, де виростала та навчалася.

Мріяла бути… О! Ким я тільки не мріяла бути… І стюардесою, і вчителькою, і фігуристкою, і танцівницею, та найбільшою мрією вже у підлітковому віці був вступ до театрального училища. Позаяк я і співала, і декламувала, і танцювала, і всюди мене було повно, то ще в шкільному віці самостійно згуртувала однодумців, і ми влаштовували театралізовані сценки, тому в майбутньому бачила себе… Ні-ні, не актрисою, хоч грала я доволі таки непогано, а бачила себе режисером чи сценаристом.

Моя давня мрія переродилася в інше моє покликання

У той час була середня освіта – десять класів, а вступати до театрального училища я поїхала після восьмого у Дніпропетровськ. Дорогою провідала в Чернігові родичів, де моя рідна тітка по батькові умовила мене вступати до текстильного, бо ж тут є рідні люди, а в тому Дніпропетровську всі чужі, важко буде. Тоді, в п’ятнадцять років, я була ще не вельми самостійна і категорична, тому чомусь вступила туди, куди навіть не планувала… Так я попрощалася зі своєю мрією. Чи шкодувала? Так, завжди. Але це я тільки тепер уже розумію, що в житті нічого не буває випадкового, так мусило бути, і що та моя давня мрія переродиться чи трансформується в інше моє покликання. Так сталося, що моя творча нереалізованість виплюснулася згодом у написання віршів та казок для дітей.

29345135 1893943010625449 1281170868 n

Що таке щастя?

Що ж таке щастя? Як на мене, це ефемерна панна, яка час від часу дарує людині, кожній людині, малесенький промінчик, що якусь мить зігріває і підсвічує людину зсередини. Тому щастя не є постійним станом, а лише миттєвістю. Кілька секунд чи хвилин, не більше. Неможливо бути увесь час щасливим, бо це навіть звучить абсурдно. Приємний стан щасливості дарує нам життя у вигляді різноманітних задоволень. Для когось придбання омріяної речі, ще для когось - щастя материнства чи успішного завершення якогось складного етапу в житті, споглядання природи, або усвідомлення того, що здорові всі рідні й ти сам також.

Багато є чинників щастя. Для мене ж це усе вкупочці. І мої батьки, і коханий, і синочки, і сестричка, і можливість зробити щось хороше для інших, ну і, звісно, моя творчість. Щаслива від того, що можу дарувати дітям казку, бо навзаєм і вони мені дарують промінці щастя у вигляді привітних усмішок, сяйва допитливих та щирих оченят. Розуміння того, що все не даремно.

29345607 1893942523958831 509883281 n

А моя колишня мрія зараз цілком втілена, бо приходжу на зустрічі-читання до дітей і влаштовую для них міні-спектаклі в одній особі, читаю в ролях, створюю для довколишніх маленьке чарівне дійство. Та ще вважаю великим щастям можливість бути самою собою, творити так, як диктує мені Небо, не підлаштовуватись під когось чи на догоду комусь.

Чи все те, про що я розповіла є щастям? Гадаю, що так, для мене особисто - так. Бо у кожного – своє розуміння щастя, і це правильно.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему